"من چیزی ندیدم مثل این: اعتراض به مکان های غیر منتظره مانند ارواین

تظاهرات مسالمت آمیز ادامه خواهد داد به گسترش در سراسر منطقه رسم یک آرایه متنوع از مردم را به برخی از مکان هایی

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

تظاهرات مسالمت آمیز ادامه خواهد داد به گسترش در سراسر منطقه رسم یک آرایه متنوع از مردم را به برخی از مکان هایی که استفاده نمی شود به تظاهرات سیاسی.

Moneka Broughton با حضور چهار شنبه شب تجمع در ارواین و گفت: تظاهرات شبیه به این هرگز اتفاق افتاده است در این شهر که او در مدرسه بود در اواسط 2000s.

"من چیزی دیده نمی مانند این را در 32 سال" Broughton گفت: جنبش ملی موجب مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

چند ده فعالان در مراحل تالار شهر در مرکز شهر لس آنجلس در اواخر روز پنجشنبه صبح.

تبلیغات

آنها برگزار می شود نشانه هایی است که خواندن "حقوق مدنی colorblind" و "شلیک نیست!" در حالی که گروه کوچکی از نوازندگان بازی با روح موسیقی است. عبور اتوبوس honked در حمایت از.

در میان آن جمع بود مایکل گونزالس 24 سال تحویل راننده بود که در نهایت موفق به آن را برای اعتراض در روز خود را خاموش.

با پوشیدن یک پیراهن با کلمات "از بین بردن سفید برتری" گونزالس گفت که او می خواهم به صرف این هفته ارسال اطلاعات بر روی رسانه های اجتماعی در مورد مکان و زمان تظاهرات به طوری که دیگران می توانند شرکت کنند حتی اگر او نمی تواند.

قبل از آمدن به L. A. از کووینا او پیامک یک دوست که می خواهم بیان برخی از شک و تردید در مورد فلوید تظاهرات. دوست گفت که او احساس محروم با تمرکز بر زندگی مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

"من گفت:" این مبارزه خود را در حال حاضر'" گونزالس گفت. "این مبارزه خود را, اما آن را برای همه است. خشونت پلیس اتفاق می افتد به لاتینی, آسیایی ها بیش از حد, اما در حال حاضر آن را در مورد سیاه و سفید زندگی می کند."

حدود ساعت 9 صبح جمعیت چند ده فعالان خارج از شمال هالیوود ایستگاه پلیس. Provvidenza Catalano, 29 ایستاده بود توسط یک بنر نوشته با کلمات "End سفید سکوت."

او گفت: این مهم برای او به اذعان او امتیاز به عنوان یک فرد سفید. در طول هفته گذشته به او رسیده به دوستان و دیگران به آنها را تشویق به شرکت در Floyd تظاهرات.

"من آزادی در هم پیچیده با مردم آزادی" او گفت:.

تبلیغات

در مرکز شهر لس آنجلس بیش از 100 معترض مطرح شده یک مشت به هوا و زانو زد روی چمن های پارک بزرگ برای هشت دقیقه و 46 ثانیه — مقدار زمان مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن.

هنگامی افزایش یافت که آنها متمایل شدن سر خود را در نماز.

"پدر آسمانی با تشکر از شما برای اجازه دادن به ما برای جمع آوری مسالمت آمیز در همبستگی برای تغییر" یک سازمان به جمعیت گفت. "من دعا می کنم برای همه است که در اینجا — که آنها تحت پوشش در صلح و آرامش است که آنها تحت پوشش فعالیت برای شاهد بی عدالتی است."

شب گذشته در حالی که ایستاده در مقابل صدها نفر از معترضان در پای ارواین مدنی مرکز Cessa شنیده-جانسون مطرح تصادف تعقیب درهم bullhorn به لب های او و خواست جمعیت را به یک نقش در جنبش ملی برای اصلاحات در این کشور سیستم عدالت.

تبلیغات

"آیا به دنبال کسی برای انجام کاری" او گفت:. "شما کاری انجام دهد."

یکی یکی سیاه و اعضای جامعه در زمان نوبت به اشتراک گذاری داستان خود را آشکار هر درد و تروما و بی عدالتی است.

جمعیت را تشویق می کردند در صدا شعار می دادند و گریه با هم.

بسیاری از آنها در هیبت که اعتراض مانند این می تواند اتفاق می افتد در محافظه کار ارواین. کمتر از 2 درصد از جمعیت این شهر است و این شهر پناه طبیعت است که معمولا به عنوان مراجعه کننده "ارواین حباب."

تبلیغات

این تجمع سازماندهی شده بود توسط سه جوان: آوا Hojreh, 19; Ida نریمان, 18; و Alizah گومز 18. زنان با استفاده از Instagram account @ocforblacklivesبه گسترش این کلمه در.

به گفته آنها هدف از صلح آمیز نشسته بود و به آموزش جوامع که اغلب به روی چیزی حساب کردن با بی عدالتی است.

"ما می خواستیم به یک مولد و آموزشی رویداد" Hojreh گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب