Imperial County نشست به کار کردن coronavirus طرح

محلی و مقامات دولتی تعیین شد برای دیدار در ال سنترو در روز شنبه به هش کردن یک طرح برای مقابله با تعداد زیادی ا

توسط MORVARIDEASIA در 8 تیر 1399

محلی و مقامات دولتی تعیین شد برای دیدار در ال سنترو در روز شنبه به هش کردن یک طرح برای مقابله با تعداد زیادی از coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان است که در زمان ضعف سیستم بهداشت و درمان در شهرستان امپریال.

"وجود خواهد داشت یک هیئت از مقامات سطح بالا از ساکرامنتو که در اینجا خواهد بود به گوش دادن به ما و نیز به یک ارزیابی از نیازهای ما" ال سنترو شهردار افرین سیلوا گفت شنبه. "وجود دارد و یک تعهد از حمایت فرمانداری قدردانی می کنیم."

هدف از این نشست این است که آمده تا با یک کاهش برنامه ریزی برای درایو کردن Imperial County بالا مثبت نرخ ارز و افزایش ظرفیت بیمارستان, او گفت:.

در این جلسه می آید یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که او اصرار شهرستان امپریال به reimpose سختگیرانه تر stay-at-home سفارشات در میان سرانه مورد رای دادن و تست مثبت رای که هر دو رتبه دولت به عنوان بالاترین. این شهرستان به طور متوسط است 1,173 موارد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از دو هفته گذشته و همچنین به عنوان یک تست مثبت نرخ 23 درصد است. بیش از پنج هفته بیش از 500 بیماران منتقل شده به سایر استان ها برای از بین بردن فشار در روستایی شهرستان بیمارستان.

تبلیغات

هنوز هم آن بلاتکلیف باقی مانده که آیا کسب و کار اضافی در شهرستان امپریال خواهد بود به کارگردانی نزدیک به عنوان یک نتیجه از فرماندار توصیه.

شهرستان هیئت ناظران منتخب به هیچ اقدام فوری در یک جلسه اضطراری به نام شب جمعه برای بحث در مورد Newsom اعلام. در عوض مقامات گفت: آنها اصرار ساکنان به پایبندی به اقامت در خانه قوانین که در حال حاضر در محل.

"در این نقطه وجود ندارد و تصمیم گیری را به هر گونه تغییر در عین حال" سرپرست لوئیس Plancarte گفت: در یک کنفرانس خبری که به دنبال نشست. "من فکر می کنم طی چند روز آینده ما خواهد شد کار با نمایندگان فرمانداری و دیدن آنچه که بهترین راه رفتن به جلو خواهد بود."

Imperial County سلامت افسر اول صادر اقامت در خانه سفارش در ماه مارس است. شهرستان است که در حال حاضر در مرحله 2 از آرامش بخش است که منظور اخیرا اصلاح آن, مارس 26 به اجازه در فروشگاه های خرده فروشی, خرید و مذهبی خدمات به رزومه ارائه شده برخی از اقدامات احتیاطی گرفته شده است. این شهرستان یکی از تنها چند در کالیفرنیا است که به دست آمده واريانس به حرکت با سرعت بیشتری از طریق مرحله 2 و یا به مرحله 3 از عقب محدودیت های اعمال شده با وجود فشار های محلی کسب و کار و انجمن شهرستان و هیئت ناظران برای دولت به شهرستان مقامات کنترل جدول زمانی.

تبلیغات

حتی پس از فرماندار اعلام مقامات محلی به نظر می رسد تمایلی برای رد گم کردن در این شهرستان محدود بازگشایی کرد و گفت که جغرافیای آن ممکن است به معنای این نیست که بهترین راه برای کاهش این ویروس گسترش وجود دارد. Imperial County است مرز آریزونا به شرق رودخانه شهرستان به شمال سن دیگو به غرب و مکزیک به جنوب.

"ما در حال احاطه شده توسط جوامع هستند که در های مختلف باز کردن مرحله از ما و در نتیجه قادر به ارائه خدمات که در دسترس هستند در اینجا" سیلوا گفت. "بنابراین من فکر می کنم که ما خودمان را فریب دهد اگر ما فکر می کنیم که اگر ما تعطیل بیشتر است که شهروندان ما در حال رفتن به سفر بسیار فواصل کوتاه در هر جهت و قادر به هنوز هم به دنبال آن خدمات است."

دیگر عوامل پیچیده و شامل تعداد زیادی از شهروندان ایالات متحده در مکزیک زندگی می کنند که از مرز هر روز به کار و به دنبال بهداشت و درمان است که در زمان قرار دادن فشار در این شهرستان بیمارستان و آنها را مجبور به منحرف کردن بیماران سیلوا گفت. که نه تنها به دلیل عدم ظرفیت تخت, اما از آنجا که بیمارستان فاقد تجهیزات و تخصص برای مقابله با برخی از موارد شدید COVID-19, او گفت:.

به همین دلیل مقامات محلی طرح به درخواست دولت برای افزایش ظرفیت رشته های پزشکی ایستگاه پس از آن قادر به درمان COVID-19 بیماران با علائم شدید سیلوا گفت. پزشکی ایستگاه است که در دره امپریال کالج در حال حاضر 80 تخت برای مراقبت از بیمارانی که موارد حاد نیست با توجه به دولت است.

تبلیغات

مقامات محلی نیز با توجه به درخواست دولت برای کمک به ایجاد یک کمپین اطلاعات با هدف گرفتن بیشتر مردم به پوشیدن پوشش صورت و اجتماعی رعایت فاصله سیلوا گفت.

"همانطور که ما شنیده ام از کارشناسان راه حل این است که در واقع نیست که پیچیده است که اگر همه ما پایبند به این توصیه ها — ماسک های صورت و فاصله گرفتن و بهداشت پیشنهادات — که این بسیار بهتر خواهد بود," او گفت:. "اما حتی در اینجا محلی ما دیدن مقاومت به برخی از این اقدامات پیشگیرانه است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن