در 1st MLB بازی جدید فوق العاده زمین باز یافته قاعده یک اسلم فرشتگان

اوکلند کالیفرنیا. (AP) — در لیگ برتر بازی جدید و محبوب فوق العاده زمین باز یافته قاعده اتوماتیک دونده مارکوس S

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

اوکلند کالیفرنیا. (AP) — در لیگ برتر بازی جدید و محبوب فوق العاده زمین باز یافته قاعده اتوماتیک دونده مارکوس Semien شروع به پایین 10 در پایه دوم به ثمر رساند و در مت اولسون گرند اسلم ارسال اوکلند دو و میدانی بیش از لس آنجلس فرشتگان 7-3 شب جمعه.

اولسون که هشدار پرتاب از پایه اول میخ فرشتگان دونده رایگان Shohei Ohtani در بالای 10th, ارتباط با یکی از. این یک را جمع آوری در اطراف صفحه خانه به او خوش آمد می گوید در باز کردن در شب.

لیگ اصلی بیس بال برقرار بحث اضافی-زمین باز یافته دونده قانون برای این فصل به نگه داشتن بازی از کشیدن در میان فشرده 60-برنامه بازی آغاز شده است که در اواخر به دلیل شیوع ویروس.

Ohtani نبود کاملا برای آن آماده: پخش نشان داد ژاپنی ها ستاره در ستاره شرق پوشیدن پیراهن کش ورزش زمانی که ninth inning به پایان رسید. گرفتار کردن گارد کسی به یاد او او نیاز به رفتن به دوم و او به سرعت سازماندهی شده است.

Ohtani تلاش برای پیشرفت در Jared والش grounder اما شده بود در یک مختصر و مفید.

پس از Semien در زمان دوم را لود پایگاه در برابر Hansel روبلز (0-1) در برخورد با زمین وحشی زمین و پیاده روی است.

جدید فرشتگان مدیر جو Maddon آورده در مسکن Hoby میلنر و پنج مرد زمین زیر کشت در محل اولسون آمار زمین برای اولین بار به مراتب بیش از حق-زمینه دیوار.

با توجه به آمار اولسون شد سومین بازیکن به آمار walkoff گرند اسلم در روز افتتاحیه. او پیوست Sixto Lezcano (1980 حذفی) و جیم پریسلی (1986, Mariners).

برچ اسمیت (1-0) رفت و یک زمین باز یافته برای پیروزی.

بازی رفت به 10 در 3 پس از جیسون کاسترو را مقید هومر در نهم برابر نزدیک لیام Hendriks.

فرشتگان نمی ارائه یک پیروزی برای Maddon در فرشتگان خود مدیریتی اولین. Maddon پیوست فرشتگان زیر پنج فصل هدایت توله شیکاگو.

بسیاری از فرشتگان از جمله جاستین آپتون و برایان Goodwin, زمان, زانو, برای سرود ملی در حالی که بازیکنان Khris دیویس و تونی کمپ مطرح شده یک مشت راست به هوا.

لس آنجلس افتتاح شد فصل در اوکلند برای چهارمین سال متوالی.

دو دهه

در سن 40 سالگی, Albert Pujols خود را به دست آورده 20th متوالی روز باز شروع در چندین سال — پنجمین بازیکن برای شروع بازکن در 20 سال. دیگران: Pete Rose, کارل Yastrzemski ادی موری و فرانک رابینسون.

او رفت 0 3 با پیاده روی است.

"بسیار دیدنی و جذاب نیست؟" Maddon گفت. "قرار می دهد که تمام آن را در چشم انداز چگونه بزرگ او است, چه شغلی است مانند نگاه فقط به 20 فرصت شما رو به خوب. ما تا به حال بسیاری از مکالمات به تازگی او و من بسیار خوشحال برای او و خانواده اش. من می دانم آن را به او مهم است. او قطعا آماده به راک اند رول."

مربی اتاق

فرشتگان: جدید 3B آنتونی رندن از دست رفته بازکن با یک مایل آسیب است. "او شده است پیشرفت من را تشویق کرد" Maddon گفت.

دو و میدانی: LHP A. J. Puk در مجروح لیست با یک تیره و تار شانه بازی گرفتن. مدیر کل دیوید فرست گفت Puk خواهد رفتن به باشگاه را جایگزین سایت در سان خوزه زمانی که این باشگاه در بازدید از جاده ها است. Puk بود کورتیزون و پلاسمای غنی از پلاکت تزریق دوشنبه. "آن را به حداقل یک زن و شوهر هفته فقط بازی گرفتن" ملوین گفت. "ما یک راه قبل از اینکه ما یک به روز رسانی در او."

چه FEAT

دیوید Rinetti یک معاون رئیس جمهور از ورزشگاه عملیات مشخص شده 40 روز افتتاحیه با سازمان پس از کار خود را برای اولین بار در سال 1981 به عنوان یک دبیرستان junior. او دریافت 113-صفحه سند به ورزشگاه آماده در دو هفته.

"این بسیار باور نکردنی است. آن مقدار زیادی از کار" Rinetti گفت.

بعدی

LHP شان Manaea رفت 4-0 فصل گذشته در ماه سپتامبر پس از بازگشت از جراحی شانه قبل از از دست دادن کارت های وحشی, بازی, رزین شنبه مقابل فرشتگان RHP دیلن باندی.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب