در دانمارک یک فوتبال صفحه اصلی بازی یک زوم جلسه بر خلاف هر گونه دیگر

حرفه ای فوتبال است که در دانمارک و دانمارکی Superliga باشگاه AGF آرهوس که شامل 10,000 طرفداران خود در ورزشگاه

توسط MORVARIDEASIA در 12 خرداد 1399

حرفه ای فوتبال است که در دانمارک و دانمارکی Superliga باشگاه AGF آرهوس که شامل 10,000 طرفداران خود در ورزشگاه با ایجاد بزرگترین مجازی جایگاه.

پس از تعلیق از بیش از دو ماه است که از ویروس, نگرانی, دانمارکی فوتبال لیگ برتر از سر گرفته شد پنج شنبه. به عنوان مورد در بسیاری از نقاط استادیوم در دانمارک بسته به هواداران است. هرچند که محدودیت باز کردن راه برای AGF به ابتکاری شامل طرفداران در بازی آن روز تجربه می کنند.

یک AGF صفحه اصلی بازی یک زوم جلسه شبیه هیچ دیگر است. AGF همکاری با ویدئو کنفرانس شرکت است که تبدیل شدن به محبوب در طول همه گیر و بیش از 500 زوم جلسات ایجاد شد.

جلسات شد و سپس نمایش داده شده در یک 131 فوت و 9-بالا ویدئو هیئت مدیره همراه حاشیه های آن ورزشگاه سرس پارک.

"من باید بگویم آن کاملا موفق بود و گاهی اوقات در حال حرکت به ببینید که چگونه طرفداران واکنش نشان داد و گفت: سورن کارلسن, AGF رسانه افسر پس از 1-1 قرعه کشی با رقیب راندرس FC در روز پنج شنبه. "ما به طور مستقیم از صفحه اصلی به آنها را در اتاق نشیمن خود را در اتاق کودک و ما قادر ببینید آنها چگونه خوشحال بودند که ما به ثمر رساند."

گذشته 90 دقیقه AGF به ثمر رساند در نیمه دوم زمان توقف برای نجات 1-1 قرعه کشی و تصاویر خیلی خوشحال AGF طرفداران بسیاری در باشگاه رنگ و یا پوشیدن تیم روسری در زوم جلسه اتاق پخش در سراسر تصویری هیئت مدیره. در اتاق کنترل یک مدیر جایگزین بین عکس های بزرگ از یک گروه از حامیان و یک نگاه اجمالی از کل مجموعه خود را از طرفداران.

"زمانی که بازی به پایان رسید به من نگاه کرد و دیدم برخی از طرفداران شعار درباره ما آخرین هدف از این بازی گفت:" کارلسن. "من تو را دیدم یک زن و شوهر مسن و شوهر نشسته بود و همسر او ایستاده بود بیش از او و او را بوسید. شما می توانید ببینید و احساس احساسات است."

داخل AGF را در ورزشگاه نه تنها می تواند شور و شوق برای بازی احساس می شود اما آن را نیز می تواند شنیده شود. لیگ های سراسر دنیا پخش بدون طرفداران باید بحث استفاده از ضبط صدای جمعیت به اضافه کردن جو به بازی های خود را.

AGF, هر چند, خلاق بود و تصمیم به استفاده از ترکیبی از صداهای ضبط شده از بازی های قبلی و سر و صدای طرفداران ساخته شده حضور در این بازی از طریق یک زوم نشست.

"که بزرگترین چالش از آنجا که شما می توانید تصور کنید که شما 10,000 زوم شرکت کنندگان در جلسه و همه آنها به نوبه خود میکروفن آن را فقط می تواند سر و صدا سفید" گفت: Carlsen. "اما ما تا به حال توانایی تمرکز بر روی یک گروه در یک زمان بنابراین برای مثال ما می تواند به 200 نفر آواز در همان زمان. توانایی ترکیب صدا به ما اجازه عبارتند از طرفداران ما."

طرفداران باید به تماشای بازی در یک صفحه نمایش و یا یک تلویزیون اما آنها این فرصت را به را انتخاب کنید که در آن آنها نشسته و آنها که با نشستن. بلیط برای یک فضا در یکی از زوم جلسات برای یک AGF بازی ها رایگان هستند و محفوظ از طریق وب سایت باشگاه. وجود دارد اتاق جلسه AGF حامیان خنثی حامیان و حتی هواداران تیم مهمان.

علاوه بر این AGF زوم جلسات برای بازی تقسیم می شوند تا شبیه به این بخش در ورزشگاه. در اثر است که اجازه می دهد تا طرفداران که استفاده می شود به نشستن با هم برای بازی در یک محیط زندگی می کنند هنوز هم در AGF مجازی جایگاه.

AARHUS, DENMARK - MAY 28: Mustapha Bundu of AGF Aarhus in action in front of the LED screens with fans following the game via zoom during the Danish 3F Superliga match between AGF Aarhus and Randers FC at Ceres Park on May 28, 2020 in Aarhus, Denmark. (Photo by Lars Ronbog / FrontZoneSport via Getty Images)
آرهوس, دانمارک – مه 28: Mustapha Bundu از AGF آرهوس در عمل در مقابل صفحه نمایش LED با طرفداران پس از بازی از طریق زوم در طول دانمارکی 3F Superliga مسابقه بین AGF آرهوس و راندرس FC در سرز پارک در 28 مه سال 2020 در آرهوس, دانمارک. (عکس توسط لارس Ronbog / FrontZoneSport از طریق گتی ایماژ)

FrontzoneSport via Getty Images/لارس Ronbog

AARHUS, DENMARK - MAY 28: Fans on the LED screens following the game via zoom during the Danish 3F Superliga match between AGF Aarhus and Randers FC at Ceres Park on May 28, 2020 in Aarhus, Denmark. (Photo by Lars Ronbog / FrontZoneSport via Getty Images)
آرهوس, دانمارک – مه 28: طرفداران در صفحه نمایش LED پس از بازی از طریق زوم در طول دانمارکی 3F Superliga مسابقه بین AGF آرهوس و راندرس FC در سرز پارک در 28 مه سال 2020 در آرهوس, دانمارک. (عکس توسط لارس Ronbog / FrontZoneSport از طریق گتی ایماژ)

FrontzoneSport via Getty Images/لارس Ronbog

Players vie for the ball as fans and players are streamed live on to the screens on the sidelines during the 3F Super League football match between AGF and Randers FC at Ceres Park in Aarhus, Denmark, on May 28, 2020, as the season resumed following a two-month absence due to the novel coronavirus COVID-19 pandemic. (Photo by Henning Bagger / Ritzau Scanpix / AFP) / Denmark OUT (Photo by HENNING BAGGER/Ritzau Scanpix/AFP via Getty Images)
بازیکنان با یکدیگر رقابت برای توپ به عنوان طرفداران و بازیکنان به صورت زنده بر روی صفحه نمایش در حاشیه در طول 3F سوپر لیگ مسابقه فوتبال بین AGF و راندرس FC در سرز پارک در آرهوس, دانمارک در 28 مه سال 2020 به عنوان فصل را از سر گرفت پس از دو ماه غیبت به دلیل رمان coronavirus COVID-19 بیماری همه گیر. (عکس توسط هنینگ بگر / Ritzau Scanpix / AFP) / دانمارک کردن (Photo by HENNING بگر/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایماژ)

Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی Ima/HENNING بگر

AARHUS, DENMARK - MAY 28: General view of the drive in cinema with AGF Aarhus fans in cars watching the game on a big screen during the Danish 3F Superliga match between AGF Aarhus and Randers FC at Ceres Park on May 28, 2020 in Aarhus, Denmark. (Photo by Lars Ronbog / FrontZoneSport via Getty Images)
آرهوس, دانمارک – مه 28: نمای کلی از رانندگی در سینما با AGF آرهوس طرفداران در اتومبیل به تماشای بازی در یک صفحه نمایش بزرگ در طول دانمارکی 3F Superliga مسابقه بین AGF آرهوس و راندرس FC در سرز پارک در 28 مه سال 2020 در آرهوس, دانمارک. (عکس توسط لارس Ronbog / FrontZoneSport از طریق گتی ایماژ)

FrontzoneSport via Getty Images/لارس Ronbog

کارلسن معتقد است این کمک می کند تا ایجاد جامعه احساس وجود دارد که در AGF مسابقات و افزود: به طور کلی پاسخ مثبت تا کنون از طرفداران تیم.

"ما حتی تا به حال یک فن که خود را داد تا بلیط فصل رسیدن و می گویند او خواستم بلیط فصل تمدید کرد" گفت: Carlsen. او گفت: "این درخشان است. لطفا به من بازگشت. طرفداران می خواهند دوباره با هم و به استفاده از فوتبال برای ایجاد یک رویداد خوشحال و مردم فکر کردن در مورد چیز دیگری است و این یک چیز بزرگ است."

همراه با جامعه انگیزه وجود دارد رقابتی انگیزه برای AGF به پیدا کردن یک راه برای شامل طرفداران خود را در آن مسابقات است. در حالی که AGF تا به حال به حل و فصل برای یک تساوی در اولین بازی احاطه شده توسط یک مجازی جایگاه, کارلسن گفت: بازیکنان تیم تا به حال یک واکنش مثبت بودن قادر به دیدن و شنیدن طرفداران به جای صندلی های خالی و پژواک صدا در کاورنو ورزشگاه.

در واقع قبل از کرون فصل متوقف شد, در مارس AGF بازی جاده مسابقه در برابر سیلکبرگ بدون طرفداران در می ایستد. AGF از دست داد که بازی 2-1 و در حالی که این تیم مربیان نیست مقصر عدم وجود یک جمعیت برای نتیجه آنها متوجه شرایط غیر معمول را تحت تاثیر تیم بازی کند.

"آنها عصبی چگونه بازیکنان واکنش نشان می دهند بدون تماشاگر گفت:" کارلسن. "بنابراین مدیر و مدیر ورزشی به ما آمد و گفت:" بچه ها می تواند شما را کمک به ایجاد برخی از مرتب کردن بر اساس یک جو ؟ ما می خواهم اگر شما شروع به فکر کردن در مورد صدا و....' نتیجه این بود که زوم نشست."

AGF نیز همکاری با شهر آرهوس برای ایجاد یک درایو در تئاتر جایگزین برای طرفداران که نمی اتصال به مجازی خود جایگاه. یک صفحه نمایش بزرگ است که در یک پارک در نزدیکی شهرستان و طرفداران در اتومبیل می توانید پارک و تماشای بازی.

چه در ماشین و یا از طریق کامپیوتر AGF در تلاش است تا مطمئن شوید اجتماعی فاصله معنا نیست که هیچ تعامل اجتماعی است.

"این نشانه ای از بار گفت:" کارلسن. "آنها می دانستند که این تکنولوژی و فن آوری ما را در استفاده از چیزی است که آنها از دست رفته بودند تیم خود را با طرفداران دیگر و رفاقت. سپس آنها می تواند استفاده از فن آوری به کسانی که احساسات که بی انتها احساسات که بسیار قدیمی هستند احساسات.

و ما با استفاده از یک تکنولوژی مدرن است که همه ما آمده اند به دانستن تحت این شرایط دشوار برای ایجاد یک جو و به از نو خلق کردن جامعه است که آنها از دست رفته است."


بیشتر Coronavirus اخبارtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن