بومی رهبر Raoni بهبود از بیماری در برزیل

برازیلیا, برزیل (AP) — رئیس Raoni Metuktire یک بومی رهبر است که تبدیل به یک نماد مبارزه برای حقوق محیط زیست و

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

برازیلیا, برزیل (AP) — رئیس Raoni Metuktire یک بومی رهبر است که تبدیل به یک نماد مبارزه برای حقوق محیط زیست و حفاظت از جنگل های بارانی آمازون در برزیل مرخص شد از بیمارستان در روز شنبه پس از دوره نقاهت بعد از بیماری.

Raoni گرفته شده بود به یک بیمارستان خصوصی در سینپ یک شهرستان در ماتو گروسو دولت در غرب برزیل از خانه خود در Xingu بومی رزرو پس از مبتلا به اسهال و کم آبی گفت: بزرگ-برادرزاده Patxon Metuktire. Raoni تا به حال آزمایش منفی برای جدید کروناویروس.

"در حال حاضر من شفا. من می خواستم به شما بگویم که بیماری می آید در هر زمان. فکر می کنم در مورد آن و عشق و احترام به یکدیگر از آنجا که ما نمی دانیم فردا. این بیماری هشدار می دهند هنگامی که آن را می آید" Raoni که نزدیک به 90 سال Kayapó قومی رهبر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Raoni "است که هنوز هم کمی ضعیف است اما در حال حاضر به اندازه کافی قوی برای ادامه به هدایت مردم خود را" دکتر داگلاس یعنی گفت.

به گفته دکتر Raoni که در بیمارستان بستری شد به مدت 10 روز بود که رنج می برند, فشار خون پایین و کم خونی. او زخم و تا به حال تحت دو خون است ، بومی رهبر بسیار ناراحت بود با مرگ اخیر همسر خود.

Raoni مبارزات انتخاباتی است برای چندین دهه برای حفاظت از بومی سرزمین در آمازون و جنگل انبوه خود را.

یک سال 1978 مستند "Raoni: مبارزه برای آمازون" کمک کرد او را معروف, آیا به عنوان یک تور 1989 با نوازنده نیش.

او شده است یک منتقد صریح رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و بازدید رهبران اروپایی در سال گذشته برای محکوم کردن Bolsonaro تماس برای توسعه بومی زمین در جنگل است. Bolsonaro که رد تماس توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی برای دیدار با Raoni گفت: توسعه زمین های کلیدی برای برزیل رفاه اقتصادی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن