جوهر سالن به فروش می رساند صفحه نمایش چاپ به نفع دسترسی به گالری

جوهر سالن که تاسیس شد و در اکتبر 2007 و باعث می شود بسیاری از پول خود را از کارگاه های آموزشی و چاپ پوستر کنسر

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

جوهر سالن که تاسیس شد و در اکتبر 2007 و باعث می شود بسیاری از پول خود را از کارگاه های آموزشی و چاپ پوستر کنسرت در بر داشت خود را صدمه زدن به بعد از شهر تعطیل. قرارداد لغو شد و کار خشک شده بود.

"مقام اول هفته یا بیشتر در خانه خوب بود" جوهر سالن مالک استو Alden می گوید. "من نقاشی لانه سگ, ترمیم قدیمی ما چرخ دستی به پایان رسید پیرایش یک درب داخلی و غیره. اما پس از چند هفته تبدیل به یک ماه از داشتن هر گونه billable کار من افسرده شد."

حتی اگر او می تواند با استفاده از پس انداز خود را و یک خط اعتباری به بازگشایی مغازه و اجرای آن را شش ماه پس از اقامت در خانه سفارش برداشته شد و چاپ پوستر برای کارگاه ها و کنسرت در انتظار قرار داده شد به طور نامحدود چون شد کارگاه های آموزشی و کنسرت.

"من متوجه شدم حتی زمانی که ما دوباره باز من از رفتن به هر گونه کار" Alden می گوید. "و این بود که یک لحظه جدی."

چند هفته پشت او تصمیم به میزبان هنر آنلاین نمایشگاه از صفحه نمایش چاپ به درام برخی از درآمد. او شروع به رسیدن به هنرمندان و تصمیم به ساخت این پروژه بیش از فقط یک درآمد ژنراتور برای هنرمندان و فروشگاه; او می خواست برای پیدا کردن یک سازمان غیر انتفاعی برای حمایت از. در نهایت او فرود در دسترسی به گالری غیر انتفاعی فضا دادن به افراد معلول فرصت ها در هنر.

این نمایشگاه به نام امید.صفحه اصلی!, شامل چاپ از بیش از 25 هنرمند. وجود خواهد داشت و 100 نسخه از هر یک از هر فروش برای $30. نشان می دهد شامل آثار خاویر Flores, دیو پندلتون جان همراهان جو Flores, Alden و دیگران.

یکی چاپ بزرگداشت شبانه زوزه; دیگران tout وحدت, زندگی, ساده, لذت, لذت ساخت موسیقی و حتی شعله ور کاغذ توالت.

Alden امید است که این چاپ نه تنها کنسول های مردم در طول همه گیر اما یادآوری آنها را از خود انعطاف پذیری و تعهد به بهداشت عمومی زمانی که آنها به عقب نگاه در این لحظه تاریخی است.

"در نهایت" او می گوید: "به سادگی حلق آویز بر روی دیوار ما این چاپ را به ما فرصتی برای منعکس کردن و گفتن قصه های ما از یک بار در تاریخ که در آن به منظور در اختیار ما امیدواریم که برای خانواده های ما و جوامع ما خواسته شد تا در خانه بمانند."

فهرست نشان می دهد در جوهر متفرقه سایت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن