Inland Empire شهرستانهای گزارش بالاترین تا کنون یک روز پرش در coronavirus موارد

شهرستان ریورساید و سان برناردینو شهرستان در این هفته گزارش خود را به بالاترین تا کنون یک روز افزایش در coronav

توسط MORVARIDEASIA در 31 خرداد 1399

شهرستان ریورساید و سان برناردینو شهرستان در این هفته گزارش خود را به بالاترین تا کنون یک روز افزایش در coronavirus موارد است. در روز پنج شنبه رودخانه اضافه شده 516 موارد به مجموع تعداد و سن برناردینو تعداد افزایش 440 موارد است.

هر دو Inland Empire شهرستانهای ضرب و شتم سوابق مجموعه قبلا در این هفته است. Riverside County قبلی یک روز ثبت شد روز سه شنبه با 409 موارد در حالی که سن برناردینو قبلی ارتفاع بود 281 گزارش در همان روز.

"روز مادر, روز یادبود تظاهرات — هیچ یک رویداد و یا هیچ یک مناسبت است که ما می توانیم نقطه به نقطه" برای سربازان ارتش در موارد گفت: Felisa کردنا یک سخنگو از سان برناردینو.

تبلیغات

کنار رودخانه شهرستان است و در حال حاضر ثبت شده در مجموع 12,467 coronavirus موارد و 408 مربوط به مرگ و میر در این شهرستان گزارش شده است. سخت ترین-آمار مناطق شامل شهر ریورساید با مجموع 1,854 فتح کند گرفته شد موارد به دنبال مورنو ولی با 1,060 Indio با 894 و Coachella با 791.

بالاترین هر مقیم غلظت موارد نهفته در نزدیکی La Quinta که در آن 3.6% حرارتی ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19, مقامات گفت. موارد و مرگ و میر در آن منطقه ادامه خواهد داد به افزایش سریع تر از در دیگر شهرستان ریورساید منطقه است.

کنار رودخانه شهرستان است و اداره بیش از 170,000 کل آزمون که حدود 7.9% را به همراه داشت نتایج مثبت برای coronavirus, مقامات گفت.

به عنوان روز پنج 285 نفر باقی مانده بستری با کروناویروس در شهرستان یک 10.9 درصد افزایش از روز قبل, مقامات گفت. وجود 75 COVID-تایید بيماران تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه.

تبلیغات

هر چند تعدادی از بیماران تحت درمان در این بیمارستان از رشد کمتر از بیماران در حال درمان در بخش های مراقبت ويژه مقامات. حدود 80 بيمار تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه.

در سن برناردینو کانتی وجود دارد در مجموع 8,454 coronavirus موارد و 230 مربوط به مرگ و میر, مقامات گفت. شهرستان سان برناردینو گزارش بیشترین تعداد از موارد با 1,348. دیگر سخت-آمار مناطق عبارتند از چین با 1,139 موارد فونتانا با 901 و انتاریو با 797. مرگ تعداد بیشترین در ردلندس, 37, و, Ontario, 30.

از تقریبا 100,000 coronavirus آزمایشات تجویز 8.5% هم مثبت, مقامات گفت. تست های بیشتر داده شد و پنج شنبه از همیشه قبل از است که کردنا می گوید می تواند یک دلیل برای این افزایش صورت حساب.

در سن برناردینو کانتی وجود دارد 229 تایید coronavirus بیماران و 64 مشکوک coronavirus بیمارانی که در بیمارستان بستری شد, مقامات گفت. این بالاترین تعداد تایید بيماران در سن برناردینو کانتی بیمارستان. حدود 90 coronavirus بیماران در حال درمان در بخش مراقبت ويژه تخت.

تبلیغاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن