محققان لیست بالقوه جنایات در ایندیانا حمله مورد

ایندیاناپولیس (AP) — دولت محققان شناسایی شش بالقوه جنایات پنج شنبه در یک حادثه گزارش در مورد گزارش حمله یک مرد

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

ایندیاناپولیس (AP) — دولت محققان شناسایی شش بالقوه جنایات پنج شنبه در یک حادثه گزارش در مورد گزارش حمله یک مرد سیاه و سفید در جنوب ایندیانا دریاچه.

Vauhxx بوکر محلی فعال مدنی و عضو Monroe County کمیسیون حقوق بشر گفت: پنج مرد سفید دوخته او را در برابر یک درخت فریاد زد نژادی تهمت و یکی از آنها را تهدید به "طناب دار" در مونرو دریاچه در نزدیکی بلومینگتون بیش از آخر هفته روز استقلال.

ایندیانا وزارت منابع طبیعی در پاسخ به این صحنه در روز به اتهام حمله و ضرب و منتشر 68-صفحه سند به آسوشیتد پرس روز شنبه پس از پرونده های عمومی عمل می کنند درخواست. در آن بالقوه از ارتکاب جرم توسط چهار نفر — در هر دو طرف درگیری — نشان داد.

Sean Purdy که وکیل صحبت کرد دوشنبه گفت بوکر شده است "جلو قرار دادن یک روایت نادرست" در مورد آنچه اتفاق افتاده است به عنوان ذکر شده رو بالقوه به اتهام جرم جنایی حبس و بزه باتری در برابر بوکر. بوکر خود را به عنوان قربانی بالقوه به عنوان به خوبی به عنوان یک مظنون به اتهام باتری و جنایی خاطی برابر Purdy و مرد دیگری که در حادثه جری Cox. کاکس نیز می تواند در صورت تخطی از قانون باتری اتهامات با توجه به DNR توصیه.

ایان واتکینز بود که با بوکر در دریاچه آن روز نیز می تواند چهره یک جنایتکار تجاوز شارژ.

محققان "مشخص وجود شواهد متعدد جنایات" پس از انجام بیش از یک دوجین مصاحبه با شاهدان و کسانی که در درگیری فیزیکی. فیلم از تلفن های همراه نیز جمع آوری و بررسی شده است.

Purdy وکیل دیوید Hennessy, ادعا می کند که بوکر شد و در مالکیت خصوصی در روز حادثه است. در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی هنسی گفت که پس از Purdy و همکاران خود را مطلع بوکر از اموال خط وضعیت در نظر گرفته شد برای حل و فصل شود. هنسی معتقد است که چند ساعت بعد اما بوکر دوباره با نزدیک شدن Purdy و یک گروه از دیگران است. شاهدان گفته DNR محققان که بوکر تهدید آنها ادعا می شود یک شهرستان کمیسر. که زمانی که بوکر گفته "در صورت" Purdy است و اقدام به پانچ Purdy سه بار.

یک ایمیل فرستاده بیانیه پنج شنبه از بوکر و وکیل کاترین Liell گفت: اطلاعات منتشر شده توسط ایندیانا وزارت منابع طبیعی انجام شد نادرست است و امتناع توسط افسران را به هر گونه بازداشت های پس از حادثه.

"این رفتار نامناسب توسط یک سازمان اجرای قانون به عموم انتشار اسناد و مدارک است که به طور کلی رد کرده و حتی تحت ایندیانا دسترسی عمومی قوانین" بیانیه ای گفت:. "چرا آنها آن را انجام? چرا که آنها در معرض تهدید هستند و خجالت از آنجایی که آنها نمی درست دو هفته پیش بود."

بوکر و Liell همچنین نوشت که منابع به بوکر احتمالا مواجهه با اتهامات عنوان شده است که "غیر قابل توجیه غیر اخلاقی و شواهد بیشتری است که نژاد پرستی سیستمیک است."

"Vauhxx بوکر است مرتکب هیچ جرم و سفید" بیانیه ای گفت:. "او حاضر به قرار شد برای مصاحبه با همان DNR افسران که حاضر به گوش دادن به او در جولای 4, زمانی که او مورد حمله قرار گرفت."

یک وکیل برای Purdy پاسخ نمی سهشنبه به یک پیام به دنبال نظر.

Cox, یک دوست از Purdy که گفته محققان او اجازه می خواهد تا در اموال آن روز گفت که او همچنین پانچ در صورت بوکر. کاکس گفت: علاوه بر این او "کاملا مطمئن" است که او ضربه بوکر دو بار در صورت.

بوکر داستان متفاوت در مورد آنچه اتفاق افتاده است. او گفت: او دوخته بود به یک درخت در این دریاچه در جنوب بوکر وطن از بلومینگتون و گروه پنج مرد متهم او را از تجاوز به حریم دیگران در ملک خصوصی. پس از او سعی کرد به عذر خواهی او گفت: این وضعیت رو فیزیکی. بوکر گفت: مردان را تهدید به شکستن اسلحه خود را و گفت: "یک طناب دار" در حالی که گفتن دوستان خود را به ترک این منطقه است. بوکر نیز گفت: یکی از مردان بود و یک کلاه با یک مؤتلفه پرچم در آن است که مردان اظهارات در مورد "قدرت سفید."

شاهد بودند که با بوکر که بعد از محققان گفت: آنها شنیده نژادی تهمت بودن فریاد زد که کسی گفت: "یک طناب دار" و "ترک پسر در اینجا ما خواهد شد مراقبت از او را".

DNR تحقیقات نشان می دهد کاکس و بوکر هر دو به طور سطحی زخمی شد.

اتهامات واصل شده اند و در عین حال اما Monroe County دادستانی اکنون در حال بررسی شواهد و وزن بالقوه اتهامات گفت: معاون دادستان جف Kehr. FBI تایید آن نیز هنوز در حال بررسی این حادثه به عنوان یک ممکن است جرم و جنایت نفرت.

___

کیسی اسمیت یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر به گزارش undercovered مسائل است."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب