ارواین شهردار که مسدود ساکن در Facebook است که متهم به نقض 1st اصلاح

یک ارواین ساکن ثبت یک شکایت در دادگاه فدرال این هفته متهم شهردار کریستینا شیا از نقض خود را 1st اصلاح حقوق با

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

یک ارواین ساکن ثبت یک شکایت در دادگاه فدرال این هفته متهم شهردار کریستینا شیا از نقض خود را 1st اصلاح حقوق با مسدود کردن مشخصات خود در Facebook و پس از او ساخته شده نظرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

شکایت واصل شده از طرف ارواین ساکن Lamar غرب ادعا می کند که از جمله می توان Facebook به عنوان یک انجمن عمومی و مسدود غرب توانایی به شرکت در بحث آزاد در طول یک دوره بحرانی از بحث در کشور در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی.

این دعوی نیز می گوید که حاوی مسدود ساکنان دیگر از صفحه نمایش.

"به دلیل انتقاد از شهردار تصدی و موقعیت های اخیر در رویدادهای اجتماعی شاکی و یک میزبان از دیگر افراد مانع شده اند و یا مانع از مشاهده شهردار مشخصات از پاسخ دادن به پست های خود را از مشاهده و بحث در ارتباط با پست ها و از شرکت در آن بحث" شکایت می خواند. "بر این اساس متهم در اقدامات نقض شاکی 1st متمم حق بیان مخالفت در پاسخ به شهردار سیاست ها و برای مشاهده و تعامل با نظرات دیگران که مشابه چنین بیان مخالفت."

تبلیغات

غرب است که به نمایندگی های مستقر در لس آنجلس شرکت بام هدلند Aristei و گلدمن.

درخت روغن قلم برای اولین بار زیر آتش برای او فعالیت های آنلاین در اوایل ماه ژوئن پس از او حذف و مسدود دیدگاه حمایتی از زندگی مهم جنبش در Facebook profile. در آن زمان او معتقد است که این صفحه نمایش برای استفاده شخصی و که او تا به حال یک جداگانه Facebook مشخصات عمومی برای گفت و گو. مقامات دولتی از نظر قانونی مجاز به برگزاری خصوصی حساب های رسانه های اجتماعی.

اما شیا ارسال شده در اظهارات مشابه در هر دو صفحه در طول Black Lives Matter تظاهرات در ماه ژوئن و شکایت می گوید که درخت روغن قلم استفاده کرده است مشخصات خود را در "بدو ... به انتشار اطلاعات در مورد شهرداری و شورای شهر فعالیت ... همه با فرکانس بیشتر از صفحه."

شیا ادعا کرد او مطمئن ساخته شده او استفاده از Facebook مرجع تخصصی مناسب بود.

تبلیغات

"پس از دریافت یک نامه در مورد شخصی من در Facebook صفحه من مشورت با دادستان شهرستان و به عنوان نتیجه ساخته شده و تعدادی از تغییرات ساده برای اطمینان حاصل شود که صفحه شخصی من برای مسائل شخصی و عمومی صفحه برای شهر مهم" شیا گفت: روز شنبه در یک پیامک دهید. "این تغییرات ساخته شده بودند هفته پیش. من دادستان شهر اظهار داشت: برای من تمام شد و در حال حاضر در دسترس است. به عنوان یک مقام انتخابی نیست که یک وکیل خوب بود برای دریافت راهنمایی مناسب به عنوان قوانین شده اند و همیشه در حال تغییر است."

شیا نظرات در ماه ژوئن — ساخته شده در میان کشور تظاهرات بودند که موجب پس از مرگ جورج Floyd — شد و به شدت در حمایت از او در اداره پلیس و بحرانی شد. آنها باعث بحث گرم شده بر روی صفحه.

"ما شده اند نام یکی از امن ترین شهرستانها در امریکا به مدت 15 سال در یک ردیف و من نمی خواهد توافق به کاهش ایمنی عمومی کمک های مالی به خصوص بعد از دیدن خشونت ما را تحمل کرده اند به عنوان یک ملت در طول این هفته" شیا نوشت: در Facebook صفحه در ژوئن 3, با توجه به شکایت. "اگر شما در حال آمدن به ارواین برای ترویج برنامه و اعتراض به کمتر عمومی ایمنی حفاظت از, بهترین, شما به نوبه خود در اطراف و پیدا کردن یکی دیگر از شهرستان به سازش است."

بسیاری از پاسخ انتقادی به شیا پست از جمله غرب یک مرد سیاه و سفید.

تبلیغات

"مانند دیگر افراد تحصیل کرده و گفته اند آن را خوب برای شما برای حمایت از این جنبش و نه پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس اما شما نمی خواهید برای انجام هر دو. من می توانم شنیدن نژادپرستانه اجداد شما در این پست و آن را مشمئز کننده. لذت بردن از موقعیت خود را در حالی که آن را [به طول می انجامد]" در غرب نوشت: با توجه به شکایت.

غرب مسدود شده بود به زودی پس از ساخت پست و همچنان مسدود, طرح دعوی در دادگاه می گوید.

شکایت که همچنین مدعی نقض کالیفرنیا قانون اساسی نیز درخواست جبران خسارت برای غرب و برای دادگاه به منظور شیا را به خار چیدن غرب حساب.

"شهردار اقدامات به وضوح سرکوب سخنرانی در یک انجمن عمومی و در طول یک دوره شدید بحث های عمومی در مورد استفاده از زور توسط اجرای قانون و نظام نژاد پرستی که مانع شاکی از شامل شدن و یا قادر به شرکت در بحث های عمومی قوی," شکایت می گوید.

تبلیغات

شیا دریافت کرده است انتقاد از ترگود مارشال نوار Assn., اورنج کانتی را تنها با نوار سیاه انجمن نایت متمم اول قانون اساسی, موسسه و ACLU کالیفرنیای جنوبی برای اقدامات او در Facebook.

"هنگامی که مقامات دولتی با استفاده از رسانه های اجتماعی به وضوح در خود دولتی ظرفیت سپس اگر آنها در حال رفتن به اجازه می دهد, نظرات, آنها نمی توانند تبعیض بر اساس محتوای آن نظر" پیتر Eliasberg ارشد مشاوره و 1st اصلاح وکیل با آیتالله سیستانی کالیفرنیای جنوبی گفت: در ماه ژوئن. "مقامات دولتی می تواند به عنوان شهروندان خصوصی و استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان خصوصی شهروندان در آن موارد آنها به انتخاب کنید که آیا آنها می خواهند به حذف نظرات و یا اجازه می دهد تا آنها را انتخاب کنید و یا انتخاب کنید و یا در میان آنها است.

"وجود دارد بسیار کمی رسمی محتوا در هر دو از [جمله] در صفحات و ما باید نگرانی های جدی در مورد شهردار شیا مسدود کردن نظرات به یکی از Facebook سایت."

در ماه ژوئن ارواین ساکن جسیکا اورتگا گفت که او مسدود شده بود پس از ارسال نظرات به شیا شخصی در Facebook صفحه. او گفت که او می دانست چند نفر دیگر شده بود که او نیز مسدود شده و برای نظرات انتقادی از درخت روغن قلم است که برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

تبلیغات

"اگر من نمی توانم خودم بیان به خود من شهردار برای تغییر پس از آن من احساس نمی مانند صدای من است که همیشه رفتن به شنیده می شود" اورتگا گفت: در آن زمان.

برزیل می نویسد برای بار جامعه اخبارtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب