اسرائیل محققان: هیچ فیلم از تیراندازی فلسطینی

اورشلیم (AP) — اسرائیل وزارت دادگستری در روز سه شنبه تایید کرد هیچ فیلم از تیراندازی یک فلسطینی مبتلا به اوتیس

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

اورشلیم (AP) — اسرائیل وزارت دادگستری در روز سه شنبه تایید کرد هیچ فیلم از تیراندازی یک فلسطینی مبتلا به اوتیسم مردی که کشته شده توسط پلیس اسرائیل گفته است که دوربین های امنیتی در منطقه بودند نه عامل به درستی در آن زمان است.

پذیرش مشخص شده یک شکست در بررسی و مطرح سوء ظن از خانواده مرد را در مورد یکپارچگی شد.

Eyad Hallaq بود که 32 بود به ضرب گلوله فقط در داخل لبنان در مه 30 به او به عنوان راه خود را به ویژه نیازهای نهاد که او حضور داشتند. این شهر اغلب تجربه افزایش تنش ها بین محلی فلسطینی ها و نیروهای امنیتی اسرائیل و فرار از منطقه خیابان های باریک هستند اندود شده با صدها نفر از دوربین های امنیتی.

در بیانیه وزارت دادگستری گفت: امور داخلی محققان به بررسی تمام دوربین ها در این منطقه پس از تیراندازی.

"در این مرحله از تحقیقات ما می تواند رله که حادثه تیراندازی بود و نه مستند در آنها" آن را گفت. "همچنین در زباله اتاق که در آن تیراندازی مرگبار در محل وجود دارد دوربین های امنیتی اما کسانی که دوربین نمی شد وصل مربوط به زمان و سند نمی عکسبرداری است."

با توجه به حساب های کاربری مختلف در آن زمان دو نفر از اعضای اسرائیل شبه نظامی مرزی نیروی پلیس در تعقیب Hallaq به یک گوشه و به ضرب گلوله او را به عنوان او cowered در کنار یک سطل زباله.

در آن زمان پلیس اسرائیل گفت: آنها معتقد بودند او حامل یک "شیء مشکوک" و گفت: آنها آتش گشودند زمانی که او موفق به یمن متوقف شود. معلم خود را که با او بود گفت: اسرائیل یک ایستگاه تلویزیونی که او تا به حال بارها و بارها نام به پلیس که او "غیر فعال است."

وزارت گفت: Hallaq بود که غیر مسلح بوده است به اشتباه به عنوان یک مهاجم و به نام حادثه "غم انگیز است."

آن گفت که با وجود عدم رئال محققان تا به حال مصاحبه با تعدادی از شاهدان در علاوه بر این به افسران درگیر در این حادثه. آن گفت: تحقیقات در مراحل نهایی آن است.

در این بیانیه تایید یک اطلاعیه توسط Hallaq خانواده در روز دوشنبه که پلیس اطلاع آنها وجود نداشت فیلم از تیراندازی.

"نمایندگان از تحقیقات داخلی گروه خود را ابراز تسلیت به خانواده و درخواست به لرزش دست پدر و مادر" وزارت گفت.

خانواده وکیل Jad Qadamani گفت: این ادعا که هیچ فیلم غیر قابل قبول بود.

"ما نگاه با سوء ظن در این ماده و تقاضا فوری باز کردن یک تحقیق" او گفت:.

در زمان تیراندازی کرده مقایسه به مرگ جورج فلوید در ایالات متحده و باعث یک سری از تظاهرات علیه خشونت پلیس. داد و بیداد عبور اسرائیلی-فلسطینی خطوط و جلب یهودی معترض به خوبی و رهبران اسرائیل ابراز تاسف بیش از عکسبرداری است.

اما از آن پس خانواده در مورد شکایت از روند کند بررسی است.

گروه های حقوق بشر می گویند اسرائیل ضعیف رکورد تعقیب موارد خشونت علیه فلسطینی ها است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب