'طول می کشد تا 150 redials': داستان های ترسناک از کالیفرنیا پر تعداد مدعیان بیکاری در گرفتن هیچ نتیجه

بری Levine دمیده شده است از طریق دو سوم از عمر خود را پس انداز در حالی که انتظار برای بیمه بیکاری ادعا می کنند

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

بری Levine دمیده شده است از طریق دو سوم از عمر خود را پس انداز در حالی که انتظار برای بیمه بیکاری ادعا می کنند به پردازش می شود. او آمار و ارقام که توسط مدتی در ماه سپتامبر او را هیچ چیز باقی مانده است.

در 10 هفته پس از 52 سال آزاد آگهی copywriter و گاه به گاه بازیگر کاربردی برای مزایای او به نام California توسعه اشتغال وزارت "هزاران بار او گفت:" فقط برای رسیدن به یک انسان است.

درخواست خود را رفته است از دست رفته در سبب شیوع آژانس دولتی است که پردازش 7.5 میلیون نفر نرخ بیکاری پس از همه گیر فرستاده اقتصاد وضعیتی وخیم در ماه مارس — نزدیک به دو برابر شدن تعداد ثبت بدترین سال کامل از رکود بزرگ.

"طول می کشد تا 150 redials قبل از من خوش شانس دریافت و کسی که در این تلفن," او گفت:. "من می خواهم سعی کنید زمانی که من تا به حال زمان نیم ساعت اینجا یک ساعت وجود دارد. من از طریق گرفتن اما من هیچ راه دیگری برای تماس با این افراد هستم و بیکار. این مرتب کردن بر اساس من شد عملا کار — تلاش برای دریافت در تماس با آنها به دنبال این ادعا است."

تبلیغات

رسانه های اجتماعی پر شده با داستان های ترسناک در مورد زنان و مردان مانند Levine ایم که پرتاب از کار توسط coronavirus و در حال مبارزه برای به حرکت EDD. آنها فلفلی سایت های مانند Reddit با هک از بیمه بیکاری در جبهه چگونه به استفاده از آژانس به ظاهر غیر قابل نفوذ به سیستم تلفن. آنها را حفظ کرده ایم خدمات به مشتریان اعداد و مى تواند تکه های EDD پیام های ضبط شده کلمه به کلمه.

آنها فرستاده و خشمگین نسخه از مهم ترین اسناد — گذرنامه گواهی نامه ی رانندگی, W-2 اشکال سبز, کارت, شناسنامه, آپارتمان اجاره, قبوض آب و برق — به منظور بررسی هویت خود را به امید بالا بردن سرعت روند همراه است. اما آنها اغلب ملاقات با رادیو سکوت و چپ به تعجب: "چه کسی بود که پسر چه کسی نمی خواهد به من گذشته خود را با نام یا شماره تلفن و من فقط فرستاده همه چیز؟"

کسانی که در زمینه نرخ بیکاری در بیهوده می گویند برخورد با EDD احساس می کند مانند زندگی با یک عاطفی سوء استفاده شریک: آنها هرگز می دانم که اگر اقدامات خود را خواهد شد پاداش و یا مجازات. آنها ثابت زندگی می کنند و اضطراب و ترس است. جهان تصادفی است خائنانه بدون منطق است. تنها یک اشتباه می تواند به معنای فاجعه است. و آنها می توانید تصور کنید یک راه است.

تبلیغات

"طول می کشد تا 150 redials قبل از من خوش شانس دریافت و کسی که در تلفن. این مرتب کردن بر اساس من شد عملا کار — تلاش برای دریافت در تماس با آنها به دنبال این ادعا است."

بری Levine, بیکار, مستقل, نویسنده کپی

EDD سخنگوی دوستان لوی گفت: بخش بزرگی از این سازمان مشکل است "بی سابقه حجم تماس گیرنده شماره گیری در زمان های متعدد است که مسدود کردن خطوط تلفن."

در أد گزارش دریافت حدود 12 میلیون تماس یک هفته از 645,000 افراد و قادر به پاسخ فقط 20 درصد به 23 درصد از منحصر به فرد تماس در هر هفته. در ماه ژوئن سازمان ثبت 11 میلیون تماس با تلاش از 500,000 نفر بود و قادر به پاسخ به 27 درصد از تماس با یک سرویس نماینده.

که ماه @CaUnemployed نابود و لگدمال کردن در توییتر برای برجسته کردن مبارزات مردم با آژانس; خالق آن است بیکار هتل کارگر به نام لی است که به نام EDD 300 بار در یک روز تا کنون که بدون از طریق.

تبلیغات

لی نمی خواهند نام خانوادگی او استفاده می شود. او نگران است که آن را می تواند به خطر اندازد خود را ادعا می کنند. پانزده سال گذشت از او واصل مزایای. نه او و نه Levine دریافت کرده است یک پنی از دولت است. او دوست دارد به retweet مجلس دیوید چیو (D-San Francisco) است که گرفته شده به ارسال او را تشکیل' قصه های وای تحت #EDDFailOfTheDay.

"در حالی که من درک می کنم EDD است که خرید و فروش با تعداد زیادی از ادعا آن است که مدت زمان طولانی گذشته به برخی از بهبود را ببینید" Chiu گفت: این بار در روز چهارشنبه استدلال به صورت فوری "تحول" تغییر در سازمان است. "أد اقدامات باید عواقب واقعی. مردم در حال رفتن به بدهی و قادر به تغذیه خانواده خود را به دلیل EDD است و نه حل و فصل این مسائل است."

لی ماه-طولانی EDD حماسه مملو از ماشین فکس در ایمیل دوران یک نامه پاسخ از محاصره آژانس در اسپانیایی (که او صحبت نمی کند) متناقضی پاسخ در مورد او ادعا وضعیت و ظاهر cameo توسط کالیفرنیا قانونگذار.

لی است که 28 سال زندگی با خواهر او در استودیو سیتی. او فقط شروع به کار در جنوب کالیفرنیا هتل زمانی که این بیماری همه گیر رسید. او furloughed در اواخر ماه مارس و زمینه برای مزایای بیکاری در هفته اول در ماه آوریل است. چرا که او تا به حال مشغول به کار در خارج از دولت در طول 18 ماه گذشته او گفت: او با توجه به گزینه یا فکس و یا ایمیل خود را برنامه.

تبلیغات

او فکس آن را در. منتظر یک زن و شوهر از هفته. نمیفهمد EDD غرق شد. صبر کردم در حالی که طولانی تر است. سپس او شروع به تماس. و تماس. و تماس. و هیچ کس جواب تلفن. سه صد redials در یک روز. جیرجیرک. سرانجام در اواسط ماه مه یک زن از آژانس به نام از آبی و گفت: Leah ادعا شده بود تایید شده است.

اما وقتی که لی آویزان کردن تلفن او را رفعت fizzled. او فراموش می خواهم به درخواست یک شماره حساب. این هرزه خدمات به مشتریان ارائه نمی دهد آن را. شما می توانید دسترسی به EDD سایت بدون آن بسیار مهم رقم است.

بنابراین او را به نام و به نام و به نام دوباره. هنگامی که او در نهایت از طریق او گفت که او تا به حال تایید شده است, بعد از همه. مدتی بعد نامه ای در اسپانیا وارد شده است. او با استفاده از گوگل ترجمه به کشف سند است. آن را شامل او شماره حساب. اما او هنوز هم نمی تواند وارد سیستم شوید.

پس چه او انجام دهید ؟ خواستار آغاز شده است ،

تبلیغات

"من در نهایت در تماس با کسی که" لی بازگو کرد. "آنها می گویند من یک تماس از یک استاد راهنما در یک تا هفت روز. که هرگز اتفاق افتاده است. من به نام. به من گفته شد که چهار تا پنج بار. هیچ کس تا کنون به نام من. تا کنون. "

در نهایت او قادر به ثبت نام در. اما "همه چیز را گفت صفر است." به این معنی که هیچ پول برای کمک به پرداخت صورتحساب. EDD مورد نیاز به منظور بررسی هویت او است. او از طریق پست در اسناد و دوباره. سپس این سازمان نیاز به تایید خود را خارج از دولت حقوق و دستمزد. حتی اگر او می خواهم در حال حاضر ارائه شده است که اطلاعات بیش از حد.

"به من گفته اند کسی که در هفته گذشته به انتظار هر چیزی را برای چهار تا شش هفته," او گفت:. "قرار داده است که ما در ماه اوت است. سراسر همه از این کار من درست شد و بیشتر و بیشتر نا امید و ناراحت است. خواهر من از دست رفته کار خود را در همان زمان. او قادر به رسیدن بیکاری به راحتی. من نمی دانم چرا. ما شده ایم زندگی در یک فرد بیکاری است."

و داشتن سخت مکالمات در مورد شاید در حال حرکت به خانه برگشت به زندگی با پدر و مادر خود را در گرجستان. اما در پنج شنبه, Leah برخی از خبر خوب برای اولین بار در در حالی که. او می خواهم به او ایمیل فرستاده دولت, مجلس, Adrin دکتر رافیک نظریان (D-شمال هالیوود) درخواست برای کمک. "من یک تماس از أد امروز چون مجمع هرزه بود و من ادعا می کنند افزایش یافت!!" او posted on @CaUnemployed.

تبلیغات

در روز پنج شنبه او EDD حساب در نهایت نشان داد تعادل اگر چه او هنوز هم قادر به دسترسی به پول است.

"من می دانم که چگونه هر کس احساس می کند. آنها احساس می کنند مانند آنها بوده است را" لی گفت. ""شما باید به مبارزه خیلی سخت ... من درک می کنم این سیستم ضعف است. من کاملا دریافت که. اما این به اندازه کافی خوب بهانه ای در این نقطه زمانی که این, بسیاری از مردم این ناامید."

قانونگذاران در سراسر کشور شده اند مداخله برای کمک به موکلین خود. دولت ایالت جان Moorlach (R-Costa Mesa) گفت: دفتر خود تا کنون قادر به دریافت EDD برای حل و فصل 150 از برخی از 600 موارد که در آن مردم قادر به دریافت مطالبات تایید شده خود به خود.

Moorlach معتقد است کهنه کامپیوتر در حال برگزاری پردازش بسیاری از شکایات. تماس گیرنده باید گفت که کارکنان خود را که أد نمایندگان خدمات گاهی اوقات می گویند که آنها نمی تواند دسترسی خودکار فایل های. تکنولوژی مشکلات گسترش به آژانس مراکز تماس.

تبلیغات

برای سال های تماس با مرکز عمل کرده است و از ساعت 8 صبح تا ظهر. پس از همه گیری آغاز شد تماس گیرنده شکایت در مورد محدود ساعت پس از تماس دوم عامل مرکز از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر تعیین شد. اما بسیاری از آژانس خدمات نمایندگان نمی تواند کمک به حل و فصل مشکلات خاص با مردم ادعا می کند. تماس گیرنده شکایت آنها بارها و بارها بدست پیام های ضبط شده گفت: این سیستم ضعف است.

و سپس آنها قطع شده است.

Veronica Davidson has still not received a penny from EDD.

ورونیکا دیویدسون است که خارج از محل کار مستقل دوربین دستیار بود که هزینه درآمد کافی به کار تا زمانی که صنعت shutdown و هنوز موفق به دریافت یک پنی از أد.

(Mel Melcon/لس آنجلس تایمز)

ورونیکا دیویدسون, که با این نسخهها کار در تلویزیون تولید شده است و در تلاش برای دریافت مزایای بیکاری برای گذشته 13 هفته. هر داستان در مورد EDD فاجعه مشتری خدمات او گفت: به توجه داشته باشید که "تضاد کامل" کارگران بیکار شنیدن زمانی که آنها تماس بگیرید.

تبلیغات

"همانطور که می دانید اولین جمله این است که" سلام در این زمان نمایندگان ما در اینجا به شما کمک', " او گفت:. "جمله بعدی است که" ما در حال تجربه یک حجم بالایی از تماس, سعی کنید تماس خود را بعد.' سپس هنگامی که شما تماس بگیرید و بعد از آن می گوید: "کسب و کار ما ساعت 8 صبح تا 12 p. m.'"

64 سال ردندو بیچ ساکن ارسال گل به نادر EDD خدمات هرزه که در واقع به او کمک کرد.

او به نام EDD 10 بار در هفته به مدت سه ماه گذشته.

سرانجام در روز جمعه اول بیکاری پول را در پست الکترونیکی وارد دیویدسون گفت: — کسری از آنچه که او بدهکار است.

تبلیغات

"این یک شروع خوب," او گفت: "اما از کجا دوباره پرداخت کنم؟"

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom خواسته شد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه آنچه که او می گویند به بیکاری کالیفرنیا که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار زیرا آنها قادر به دریافت مزایای بیکاری که حق آنها.

Newsom گفت: دولت چهره "تاریخی انباشت" ادعا می کند اما او اشاره کرد که هزاران نفر از کارکنان دولت شده اند باز آموزی و انتقال به کمک EDD با سیل از ادعا و گفت: بیش از 3.5 میلیارد دلار رسیده در مزایای پرداخت شده است را فقط در یک هفته گذشته.

"آن را به 3.5 میلیارد دلار رسیده اما این کافی نیست. ما رو به انجام بیشتر. ما رو به انجام بهتر" Newsom گفت. "ما خود را تجربه. ما خود را حل و فصل به تمرکز در یادگیری درس و رفع چیزهایی که ما از طریق این افزایش است."

تبلیغات

که سرد راحتی برای Polina Izotova که مشغول به کار در میز جلو از سانتا مونیکا هتل تا مهمانان متوقف ورود و کارکنان furloughed. او شده است انتظار برای او ادعا می شود مورد تایید برای نزدیک به چهار ماه است. او می تواند به استطاعت حفظ آپارتمان خود -- اما نه در آن زندگی می کنند. او رفت و برگشت به هوستون و ماندن با خانواده. او به نام EDD بیش از 1000 بار.

آن را کمک نمی کند دوریان زندگی می کند که در ساحل طولانی و مشغول به کار نشده ترجمه تصویری بازی متن را به اسپانیایی پس مارس 16. او خواسته است که خود را از نام خانوادگی استفاده نمی شود چون او نمی خواهید به خطر اندازد آینده اشتغال است. او اعمال شده برای بیمه بیکاری رو دو هفته از پرداخت, سپس گفته شد او برای تأیید هویت خود را. او چهره او به نام EDD 500 بار. او را به رفتن برای تدریس اعتبار است زندگی کردن وام های دانشجویی و کاربردی به نوبت به طوری که او می تواند خود را تغذیه 13-year-old son.

و بری Levine? او هنوز در انتظار. او سپاسگزار است که این بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه شامل گسترش فرفره کارگران و مترجمان آزاد ، اما این سیستم برای ارائه مزایای بیکاری در کالیفرنیا گفت: باید ثابت شود.

اگر آن نمی باشد لوین گفت: "من باید تصور کنید که هزاران نفر از افراد دیگری در کالیفرنیا در حال رفتن به رفتن گرسنه و تاریخ در حال حاضر فاجعه بار بی خانمان بحران و بسیاری حتی ممکن است بمیرد ساخت بدترین نسخه از این بیماری همه گیر ترسناک یک واقعیت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب