این آخرین تماس — دوباره — به عنوان بسیاری از میله های زندان مجبور به میان coronavirus افزایش

به عنوان coronavirus موارد موشک به سمت بالا در بسیاری از بخش های دولت بارها در سراسر کالیفرنیا — که بسیاری از

توسط MORVARIDEASIA در 11 تیر 1399

به عنوان coronavirus موارد موشک به سمت بالا در بسیاری از بخش های دولت بارها در سراسر کالیفرنیا — که بسیاری از آنها تنها به تازگی بازگشایی شد — در حال مجبور به دوباره اعلام آخرین تماس.

شیپور خاموشی را سفت روز سه شنبه در شهرستان ریورساید تحت بهداشتی جدید سفارش.

"مردم نمی اجتماعی فاصله و پس از یک زن و شوهر از نوشیدنی های, و آن را یکی از سخت ترین محیط برای ردیابی تماس ها در," بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: در اعلام تصمیم دوشنبه. "امید من این است که این خواهد بود که تنها به طور موقت و بیشتر تعطیل نمی شود اما این همه بستگی دارد چه هر یک از ما به عنوان یک شهرستان را به آهسته تر گسترش یافته است."

شهرستان اجازه داده بود که بارها به بازگشایی ژوئن 12. اما ریورساید مانند بسیاری از مناطق کالیفرنیا و کشور بزرگ دیده است یک نگرانی در سنبله در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در هفته های اخیر — وادار کردن مقامات برای کم کردن و یا راه رفتن به عقب برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار است که بسته شده است در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

رستوران ها و کارخانه های لبنی و بارها که ارائه ناهار خوردن در خدمات هنوز هم می تواند در خدمت نوشیدنی های الکلی, اما تنها به عنوان بخشی از یک وعده غذایی شهرستان خبر داد.

رودخانه یکی از هشت شهرستان است که دولت به تازگی توصیه می شود موضوع بهداشت محلی دستور بسته شدن میله های زندان. این دیگران بودند کنترا کوستا, شهرستان سانتا کلارا, Sacramento, San Bernardino, Ventura, سانتا باربارا و استنیسلاس.

دیگران نیست با توجه به انتخاب. روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد هفت استان ها — Los Angeles, Fresno, Kern, San Joaquin, شهرستان تولار پادشاهان و امپراتوری — برای بستن میله های لبنی و بارها که فروش مشروبات الکلی و بدون سرو غذا در همان زمان.

تبلیغات

"COVID-19 هنوز گردش در کالیفرنیا و در برخی از نقاط کشور در حال رشد قوی تر" Newsom گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. "همین دلیل است که بسیار مهم است ما در این مرحله به منظور محدود کردن گسترش ویروس در این شهرستان است که شاهد بزرگترین افزایش می دهد."

در نور دولت, توصیه, Sacramento County تا به اصلاح آن در بهداشت عمومی "برای گرفتن میله از لیست مجاز فعالیت" مقامات در بیانیه ای گفت. که تجدید نظر سفارش به اثر رفت دوشنبه ،

سانتا باربارا شهرستان در حال انجام همان. سفارش وجود دارد تصریح می کند که brewpubs ماشین منگنه بارها و بارها باید دید با شروع چهارشنبه مگر اینکه آنها نیز ارائه ناهار خوردن در وعده های غذایی. اما از wineries و مزه اتاق می تواند باز باقی می ماند.

تبلیغات

"این عمل به ویژه در پیش بینی از تعطیلات آخر هفته اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 محلی گفت:" شهرستان سلامت افسر دکتر هنینگ Ansorg. "ما باید برای نگه داشتن هر یک از دیگر امن در طول این زمان."

San Bernardino County مقامات روز دوشنبه گفت که آنها در بررسی این موضوع است.

"این رشد تازه ای در عفونت نه تنها باعث افزایش خطر ابتلا به افراد بیمار شدن و حتی مرگ بلکه تهدید توانایی ما برای ادامه بازگشایی اقتصاد ما" هیئت ناظران رئیس کورت Hagman گفت. "این مهم است که شما در ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک هنگامی که شما در اطراف افراد دیگر است."

تبلیغات

مقامات در شهرستان ونتورا گفت: آنها در حال حاضر در خط با هدایت و میله نمی شد باز در چهار دیگر به نام شهرستان — کنترا کوستا, شهرستان سانتا کلارا, San Joaquin و امپریال — در زمان دولت اعلام.

"شما هستند احتمال بیشتری برای اجرا به کسی که هیچ نشانه ای ندارند اما مثبت است اگر شما جمع آوری با دیگران" Ventura County بهداشت عمومی افسر دکتر رابرت لوین گفت. "این مهم است که ما در مجموع با هم کار کنند برای متوقف کردن گسترش به طوری که زندگی را می توان ذخیره و کسب و کار می تواند باز باقی می ماند."

مناطق دیگر که ذکر شده توسط دولت از جمله سن دیگو شهرستان نیز اقدام به بستن برخی از الکل در خدمت موسسات در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus.

میشل فولاد مرجعیت و اورنج کانتی هیئت ناظران خبر داد و گفت: این افسر بهداشت "است و با توجه به صدور دستورات بهداشتی برای بستن میله در اورنج کانتی اگر در نظر پزشکی آن است که مناسب برای انجام این کار است."

تبلیغات

"در سرتاسر ما همه گیر واکنش ما در مرحله بازگشایی ما همواره اعلام کرده است که ما را از نزدیک نظارت بر اطلاعات درست و البته به عنوان مورد نیاز است," او گفت:. "من و همکارانم در اورنج کانتی هیئت ناظران باقی می ماند اختصاص داده شده به حفاظت از سلامت و ایمنی ساکنان ما."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن