ژاپن-صادرات و واردات غرق در مه میان همه گیر خرید اینترنتی

توکیو (AP) — ژاپن-صادرات غرق 28 درصد است در حالی که واردات کاهش یافته است 26 درصد به عنوان بیماری همه گیر کورو

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

توکیو (AP) — ژاپن-صادرات غرق 28 درصد است در حالی که واردات کاهش یافته است 26 درصد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ناودان تجارت جهانی.

موقت وزارت اطلاعات مالی منتشر شده در روز شنبه نشان داد ممکن بود دومین ماه متوالی ژاپن ثبت کسری تجاری.

ژاپن در طول تاریخ شده است برای انتقاد از racking تا یک مازاد تجاری خرید نیست به اندازه کافی از کشورهای با آب گرفتگی محصولات آن است. داده ها نشان می دهد آوریل سال گذشته است ماه گذشته است که در آن هر دو واردات و صادرات نیست منفی نشان می دهند که چگونه صادرات و واردات سقوط شده است برای بیش از یک سال است.

ژاپن رشد متکی به تجارت و گردشگری و همچنین داخلی کوچک و متوسط مصرف گرا کسب و کار که همه صدمه دیده شده است سفر, اقامت خانه و اجتماعی-محدودیت فاصله با هدف مهار گسترش COVID-19.

آبشار توسط ملت بودند تلفظ می شود. صادرات به ایالات متحده سقوط بیش از 50 درصد و کسانی که به استرالیا کاهش یافته است 59 درصد. - واردات از ایالات متحده کاهش یافت و نزدیک به 28 درصد در حالی که کسانی که از استرالیا بودند پایین 29 درصد است.

تجارت با چین بود دوره نقاهت به سال گذشته سطح صادرات و واردات هر دو پایین حدود 12 درصد.

ژاپن در حال حاضر تضعیف رکود اقتصادی تعریف شده به عنوان دو مستقیما چهارم از انقباض. جهان سوم بزرگترین اقتصاد در حال حاضر کاهش در سه ماهه پایانی سال گذشته قبل از این ویروس به یک بیماری همه گیر در مقیاس. سه ماهه جاری از طریق پایان ماه ژوئن انتظار می رود برای نشان دادن یکی دیگر از انقباض.

دولت ژاپن اعلام کرده است عظیم کمک مالی به کسب و کار و یارانه نقدی برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است. آن را نیز بازگشایی اقتصاد اجازه می دهد فروشگاه های پارک های تفریحی و رستوران ها را به عنوان قبل از در حالی که درخواست صندلی قرار می گیرد دورتر از هم جدا و مردم پوشیدن ماسک.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب