Jarmond با چالش های بسیاری در دانشگاه UCLA آگهی

لس آنجلس (AP) — جدید ترین مدیران ورزشی که بیش از در ماه جولای لوکس گرفتن سازگار به مدرسه جدید قبل از همه چیز و

توسط MORVARIDEASIA در 14 تیر 1399

لس آنجلس (AP) — جدید ترین مدیران ورزشی که بیش از در ماه جولای لوکس گرفتن سازگار به مدرسه جدید قبل از همه چیز واقعا تا سطح شیب دار در دو ماه. که نمی تواند در این مورد برای شروع مارتین Jarmond تصدی در UCLA.

"شما می خواهم چیزی شبیه به حالت عادی اما من به در آمده و در آغوش چالش ها" گفت: Jarmond که رسما در زمان راس در روز چهارشنبه. "من تنها کسی هستم که رفتن را از طریق آنچه که نامشخص زمان است."

39 سال Jarmond نامگذاری شد UCLA سیاه مدیر ورزشی است. او همچنین اولین آگهی در این برنامه 101 سال سابقه که قبل هیچ وابستگی به دانشگاه. او جایگزین دن Guerrero که منجر مادر آلما خود را برای 18 سال است.

Jarmond بود که استخدام در وستوود پس از سه سال پیشرو بوستون کالج ورزشی بخش زیادی در بشقاب خود را. نه تنها وجود دارد تلاش برای حرکت به 23 تیم در 15 ورزش از طریق coronavirus همه گیر است که چالش های اضافه شده از Under Armour تلاش برای خاتمه دادن به آن رکورد پوشاک قرارداد با دانشگاه. شرکت آگاهانه در UCLA در هفته گذشته از اهداف خود را.

دو طرف چهار سال به 15 سال قراردادی به ارزش 280 میلیون دلار است که همچنان بالاترین میزان در دو و میدانی. Under Armour پرداخت 11 میلیون دلار در سال حقوق و هزینه های بازاریابی و همچنین به عنوان کمک 2 میلیون دلار در هر سال برای کمک به تسهیلات بهبود. تحت شرایط قرارداد این شرکت قرار است برای تامین $6.85 میلیون در ورزشی, پوشاک کفش و لباس.

Jarmond تصریح کرد: در هفته گذشته بیانیه آمده است که این موضوع در حال بررسی توسط دانشگاه و وکلای مدافع خود.

Under Armour اشاره به تیم مبارزات در بالاترین مشخصات ورزشی به عنوان یک دلیل برای پایان دادن به این همکاری است. فوتبال برنامه تا به حال از دست دادن ضبط مستقیم چهار فصل از جمله 7-17 علامت در تراشه کلی دو فصل اول که منجر به کاهش حضور در رز باول. بسکتبال مردان تلاش نیمه اول فصل گذشته اما برنده نه از آن گذشته 11 در میک Cronin اول فصل است.

در زمینه عملکرد هر چند در نهایت افزایش در Jarmond لیست اولویت است. اولین وظیفه او این است که تلاش برای مطمئن شوید که دانشگاه UCLA تیم می تواند بازگشت سالم هنگامی که بازی شروع می شود. پردیس آغاز شده و استقبال ورزشکاران در فوتبال و سقوط المپیک ورزشی در هفته گذشته ابتدا با تست قبل از آنها می تواند پیشرفت به offseason مطبوع دریل.

NCAA به تازگی به تصویب طرح اجازه می دهد برای گسترش فوتبال و بسکتبال تمرینات اما شهرستان پاک نیست UCLA که جدول زمانی است. دانشگاه گزارش می دهد که 75 نفر از اعضای جامعه دانشگاه باید آزمایش مثبت اما کند مشخص نیست که آیا آنها در حال ورزشکاران است. این هفته با 18 دانش آموزان و شش عضو هیات مثبت آزمون.

زمانی که بازیکنان فوتبال ابراز نگرانی در مورد بازگشت به دانشگاه دو هفته پیش Jarmond ملاقات با تیم از طریق زوم برای پاسخ به سوالات همراه با کلی.

"من فکر کردم آن را مهم است که مطمئن شوید هر کس شنیده شد همراه با تلاش برای نشان دادن مربیان که همه چیز را می توان در" Jarmond گفت. "من فکر می کنم ما ایمنی طرح توجیهی کامل است اما ما نمی توانیم کنترل خوشه رفتن در سراسر کشور است."

Jarmond شناخته شده است به عنوان یکی از کشور های ورزشی, جمع آوری اعانه, نه تنها در بوستون کالج, اما زمانی که او در برنامه های ورزشی در ایالت میشیگان و اوهایو دولت است. که خواهد شد مورد نیاز در UCLA که زد یک $18.9 میلیون کسری بودجه در طول سال 2019 سال مالی. این رقم می تواند بیش از دو برابر این سال است.

Jarmond است که هنوز هم انجام بسیاری از کار خود را از بوستون در حالی که تلاش برای نقل مکان به لس آنجلس. او در دانشگاه در ماه گذشته برای اولین بار پس از تمام مصاحبه های خود با جستجو در کمیته انجام شد از راه دور با توجه به همه گیر.

به منظور پیدا کردن اطلاعات بیشتر در از دانش آموزان و حامیان او راه اندازی کرده است MJ گوش در برنامه ورزشی وب سایت.

"این مهم است برای گوش دادن و یادگیری از ذینفعان کلیدی. من یک ایده خوب از کجا شروع می شود اما بسیاری از مسائل خواهد بود دیکته با آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد," او گفت:.

___

دنبال جو Reedy در توییتر http://twitter.com/joereedy

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب