مدعیان ظهور به عنوان قطع اضافی $600 سود نزدیک

واشنگتن (AP) — تنها چند روز قبل از پایان افزایش بیکاری ملت رو دوز دیگری از بد اقتصادی اخبار پنج شنبه: تعدادی ا

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — تنها چند روز قبل از پایان افزایش بیکاری ملت رو دوز دیگری از بد اقتصادی اخبار پنج شنبه: تعدادی از گذاشته شدن کارگران به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته افزایش یافت و برای اولین بار از اواخر ماه مارس تشدید نگرانی سودای coronavirus است به تاخیر انداختن و یا حتی معکوس شدن روند بهبود اقتصادی.

و اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری ارائه شده توسط دولت فدرال در بالای هر آنچه که کمک متحده ارائه شده است مجموعه ای به پایان می رسد در پایان این هفته است. آن است که در گذشته منبع اصلی اقتصادی کمک از 2 تریلیون دلار بسته امداد است که کنگره تصویب شده در مارس. یک کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام و یک بار $1,200 پرداخت را تا حد زیادی اجرا کنند.

بدون اضافی کمک نزدیک به 30 میلیون نفر از مردم بیکار می تواند در تلاش برای پرداخت اجاره و آب و برق و یا سایر لوایح و اقتصاددانان نگران هستند که به طور کلی هزینه های مصرف کننده کاهش خواهد یافت اضافه کردن یکی دیگر از اقتصادی ،

بیش از 1.4 میلیون نفر از مردم کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گفت: از 1.3 میلیون هفته گذشته است. این اولین افزایش از ماه مارس و 18 هفته است که در صدر 1 میلیون. قبل از همه گیر برنامه هرگز بیش از 700 ، 000. اضافی 975,000 کاربردی برای کمک های تحت یک برنامه جداگانه ساخته شده است که خود اشتغالی و فرفره کارگران واجد شرایط برای اولین بار.

تضعیف بازار کار مطرح شده است و ترس از اقتصاد را ریخته و دوباره شغل در ماه ژوئیه پس از دو تیز استخدام دستاوردهای در ماه مه و ژوئن.

"بازار کار باقی می ماند در یک متزلزل محل به عنوان COVID-19 مورد افزایش در برخی از نقاط کشور و تازه مستند اقدامات اتخاذ شده در پاسخ گفت:" نانسی Vanden هوتن سرب اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد یک شرکت مشاوره ای.

به شدت بالا تعداد اخراج نشان دهنده یک بیماری همه گیر است که باعث شده هر دو تایید عفونت و مرگ و میر به افزایش در سراسر کشور. با آمریکا شمارش از تایید عفونت های نزدیک به 4 میلیون نفر و مرگ و میر بالا 143,000 برخی از کارگران هستند که نگهداری کردن کار در حالی که در انتظار نتایج آزمون.

تحلیلگران می گویند که اقتصاد نمی تواند بهبود تا زمانی که مقامات می تواند کنترل گسترش ویروس نیاز است که پیچیده بازگشایی کسب و کار و مدارس.

کنگره در حال مذاکره یکی دیگر از بسته کمک های است که می تواند گسترش اضافی بیکاری کمک هر چند به احتمال زیاد در کمتر از 600 دلار. با اضافی $600 تقریبا دو سوم از بیکاران در حال دریافت بیشتر کمک از آنها به دست آورده در مشاغل سابق تحقیقات نشان داده است — پیدا کردن که رهبری جمهوری خواهان به استدلال می کنند که آن را منع مردم از بازگشت به کار.

روز پنج شنبه در نیویورک رونمایی از $1 تریلیون دلار بسته است که جایگزین 600 دلار با یک مقدار که را گذاشته و کارگر مزایای بیکاری به 70 درصد از درآمد قبلی خود را. هر دو طرف توافق کرده اند که در یکی دیگر از $1,200 محرک را بررسی کنید.

دموکرات ها در مجلس تصویب $3.5 تریلیون بسته ماه گذشته که گسترش $600 تا ژانویه. با توجه به مدت زمان محدود در دسترس وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پیشنهاد پنج شنبه که لایحه برخورد با مزایای بیکاری کمک به مدارس در نظر گرفته شود در هفته آینده.

دموکرات ها می گویند جمهوری خواه قصد دارد تقریبا به اندازه کافی به ساقه بحران بهداشت و درمان بازگشایی مدارس و ارائه پشتیبانی برای بیکاران.

تحلیلگران می گویند بعید است توافق خواهد رسید قبل از پایان این ماه و می تواند تا اواسط ماه اوت است.

"این ترسناک واقعا ترسناک" گفت: Victorita Raaen, 46, که گذاشته شد در ماه مارس کار خود را به عنوان نور و صدا تکنسین برای کنسرت و نشان می دهد در Boise, Idaho.

پرداخت اضافی به او کمک کرد ساخت نازک مالی کوسن اما پس از آن از بین می رود و همه چیز خواهد شد به طور قابل توجهی سخت تر به خصوص با هیچ راهی برای دانستن زمانی که او ممکن است قادر به کار دوباره. او چهره او می تواند در زندگی رامش سگ های داغ و کره بادام زمینی و ساندویچ ژله در حالی که برای, اما ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای گاز.

"من می خواهم به بازگشت به کار" او گفت:. "من می خواهم به جای رفتن از اینجا نشسته درآمد و بیکاری چون من دوست دارم آنچه که من انجام دهد."

در مقایسه با ایالات متحده چشم انداز روشن برای برخی دیگر از اقتصادهای بزرگ. اروپا پیش بینی خود را به دوباره بجای اول برگشتن در سال آینده پس از آن موفق به کوچک شدن آن coronavirus caseload. نرخ بیکاری در 19 کشور که با استفاده از یورو باقی مانده است شامل بازتاب تهاجمی دولت تلاش برای نگه داشتن کارگران در payman.

و چین تبدیل شده است برای اولین بار اصلی اقتصاد به رشد از زمان شروع این بیماری همه گیر. اقتصاددانان می گویند چین به احتمال زیاد بهبود نسبتا سریع به دلیل از حزب کمونیست حرکت به اعمال اولیه و فشرده ضد بیماری اقدامات است.

هفته گذشته برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری کاهش یافته و در بسیاری از ایالت ها شده اند که ضربه توسط ویروس از جمله تگزاس و فلوریدا گرجستان و آریزونا. تعداد مدعیان بیکاری در آمریکا افزایش یافت در کشورهای دیگر است که همچنین شاهد افزایش, اما, از جمله, لوئیزیانا, کالیفرنیا, و تنسی.

دولت آمریکا نیز روز پنجشنبه گفت که این تعداد از مردم دریافت مزایای بیکاری کاهش 1.1 میلیون به 16.2 میلیون. که امیدوار نشانه آن است که حتی به عنوان اخراج باقی می ماند مداوم بالا برخی از شرکت ها در حال یادآوری کارگران است. در عین حال که شکل است که هنوز هم تقریبا 10 برابر آنچه در آن بود قبل از همه گیر.

کمک بیکاری اختصاص 6 درصد از تمام ایالات متحده درآمد در مه, سهم بیشتری نسبت به حتی امنیت اجتماعی است. اقتصاددانان می گویند این یکی از دلایل هزینه های خرده فروشی دوباره به عنوان به سرعت به عنوان آن را در ماه های مه و ژوئن کمک به سوخت متوسط اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن. اگر کامل 600 دلار تمدید شد, این امر افزایش هزینه های مصرف کننده به اندازه کافی برای تولید حدود 1 میلیون شغل تا پایان سال جاری آکسفورد اقتصاد تخمین می زند.

پایان سود اضافه شده همزمان با پایان فدرال مهلت قانونی برای اخراج در روز شنبه. که توقف میله اخراج از مستاجرها که در federally یارانه مسکن و بدون آن حدود 22 میلیون نفر در خطر از دست دادن خانه های خود.

از جان گذشته برای جلوگیری از گسترش ویروس و در نتیجه تاثیر اقتصادی رو به رشد تعداد متحده اعلام کرده اند که جدید و یا گسترش و ماسک مورد نیاز است. یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد سه نفر از چهار آمریکایی از جمله اکثریت جمهوری خواهان حمایت نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در خارج از خانه های خود.

زمان واقعی اقدامات از اقتصاد نشان می دهد که شرکت های در حال عقب کشیدن در استخدام و که بیشتر کسب و کارهای کوچک در حال بسته شدن به طور دائم. کارت اعتباری هزینه های گیر کرده در حدود 10 درصد کمتر از سال پیش سطح نزدیک به یک ماه با توجه به جی پی مورگان چیس پس از افزایش یافته است به طور پیوسته از اواسط آوریل تا اواسط ماه ژوئن.

داده ها را از مصرف کننده-نقد و بررسی سایت Yelp که آهنگ های میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک را نشان می دهد که بیشتر شرکت هایی هستند که به طور دائم تعطیل. تقریبا 73,000 کسب و کارهای کوچک را بسته و برای همیشه از این بیماری همه گیر به شدت در ماه مارس تا 28 درصد از اواسط ماه ژوئن.

"هر بار که یک کسب و کار بسته می شود که باعث بهبود طولانی تر و سخت تر به طوری که نگرانی های من" گفت: Ernie Tedeschi یک اقتصاددان در بانک سرمایه گذاری Evercore ISI.

بسیاری از بیکار می گویند که آنها ترس است که آهسته و بهبود طولانی خواهد بود برای زنده ماندن بدون $600 هفتگی کمک از دولت فدرال است. در صورتی که پرداخت حذف شد کل مزایای بیکاری خواهد بود کوچک توسط یک نیم تا دو سوم بسته به یک گیرنده دولت است.

ملیسا بنت شده است با استفاده از پول اضافی برای کمک به او پرداخت $1,900 ماهانه بیمه سلامت در لایحه ای که او پرداخت می شود در خود پس از از دست دادن او حمایت کارفرما طرح در ماه ژوئن هنگامی که او از کار خود را در یک زمان تعطیلات-به اشتراک گذاری اجاره در Myrtle Beach, South Carolina, که تبدیل به یک COVID-19 نقطه داغ.

بدون $600 او بیکاری را فقط 200 دلار در هفته و او باید تصمیم بگیرد که آیا به پرداخت وام مسکن خود را و یا او را از آب و برق برای اولین بار.

"من قصد دارم به شکست خواهد بود," او گفت:. "من شکست-شکست. من می خواهم برای رفتن به محل کار من می خواهم بیمه سلامت, من می خواهم یک 401k. من می خواهم یک زندگی; من هیچ زندگی در حال حاضر."

___

AP نویسندگان میشل لیو در کلمبیا, کارولینای جنوبی, لیندسی Whitehurst در بویزی آیداهو و ربکا سانتانا در نیواورلئان کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب