قاضی تا حد زیادی فلسطين کالیفرنیا ممنوعیت زندانهای خصوصی در آزمایشی حاکم

یک قاضی فدرال در سان دیگو با صدور آزمایشی نماز جمعه است که تا حد زیادی فلسطين کالیفرنیا ممنوعیت خصوصی زندان قر

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

یک قاضی فدرال در سان دیگو با صدور آزمایشی نماز جمعه است که تا حد زیادی فلسطين کالیفرنیا ممنوعیت خصوصی زندان قرارداد.

GEO گروه در فلوریدا مستقر خصوصی زندان, شرکت واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه در سن دیگو روز قبل از مجمع لایحه 32 در اثر Jan. 1. قانون منع جدید برای سود بازداشت قراردادها و تغییرات به زمان قرارداد و مراحل از امکانات موجود به طور کامل توسط 2028.

طرح دعوی در دادگاه به چالش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و Atty. ژنرال خاویر بکررا. آن مدعی است که AB 32 "transparent تلاش دولت برای تعطیل کردن دولت فدرال بازداشت تلاش در کالیفرنیا مرز" و می پرسد دادگاه به منع دولت از اجرای این قانون است. یک ماه پس از طرح دعوی در دادگاه واصل شد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال آن طرح دعوی در دادگاه ادعا های شبیه به آن دسته از ژئو ،

ایالات متحده منطقه قاضی جنیس Sammartino تثبیت دو دعاوی در طول یک مجازی جلسه روز شنبه با حضور بیش از 100 نفر است. او به نام پرونده های حقوقی "جذاب و پیچیده است."

تبلیغات

Sammartino پیشنهاد او به احتمال زیاد به اخراج بسیاری از پرونده کالیفرنیا و همچنین به عنوان یک درخواست به طور موقت به حالت تعلیق اجرای این قانون در حالی که این پرونده همچنان در دادگاه.

او گفت که او تمایل به نتیجه گیری کرد که "AB 32 نمی unconstitutionally تبعیض علیه دولت فدرال و یا پیمانکاران آن."

Sammartino ارجاع مورد به چالش کشیدن سنا لایحه 54 کالیفرنیا را "محراب" قانون و به طور مشابه به رسمیت شناخته شده است که رهبران دولت با اقتدار برای اطمینان از سلامت و رفاه زندانیان و بازداشت شدگان در داخل مرزهای خود را. اما او پیشنهاد کرد او را به رعایت این مورد به عنوان اعمال به امکانات مورد استفاده توسط ایالات متحده خدمات مارشال که دارای زندانیان فدرال به اتهام مهاجرت جنایی جرائم مانند ورود به کشور به طور غیر قانونی و یا reentering پس از یک تبعید.

مهاجر طرفداران حقوق گفت: Sammartino را آزمایشی حاکم بود فقط آغاز از آنچه که پیش بینی می شود یک دادگاه روند از جمله تجدید نظر.

تبلیغات

با توجه به طرح دعوی در دادگاه AB 32 بر 10 بخش خصوصی اداره زندان و بازداشت مهاجر امکانات در کالیفرنیا با حدود 11,000 مجموع تخت — اکثریت قریب به اتفاق فدرال بازداشت ظرفیت در دولت است. GEO گروه موفق هفت نفر از کسانی که امکانات از جمله آدلانتو و مسا ورد مهاجرت امکانات.

فعالان طرفدار مهاجرت طولانی اتهام شرایط بد از جمله عام و مراقبت های پزشکی و مستند نقض ایمنی در داخل امکانات اجرا شده توسط جغرافیایی و خصوصی دیگر شرکت های زندان. آنها به نام طرح دعوی در دادگاه یک "غیرقانونی طرح توسط یخ و زندان شرکت ها برای فرار از پاسخگویی."

اردن چاه وکیل اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا به نام حاکم قابل توجه است.

"حاکم است و به همان اندازه در مورد یخ خصوصی زندان شرکت در سراسر کشور به عنوان آن را در مورد ممنوعیت آن را در اینجا در کالیفرنیا," او گفت:. "چرا که اگر کالیفرنیا می توانید آن را انجام دهید و سپس کشورهای دیگر می تواند به عنوان به خوبی."

تبلیغات

ژئو مقامات گفته اند که در حالی که آنها هیچ نقشی در قوانین مهاجرت و هیچ موقعیت در سیاست های مهاجرتی آن است که بر خلاف قانون اساسی برای یک دولت برای تنظیم اقدامات دولت فدرال و پیمانکاران آن.

GEO گروه وکیل چارلز کوپر — که نماینده سابق آمریکا دادستان کل جف جلسات سابق و مشاور امنیت ملی, جان بولتون — استدلال کرد که به دلیل پیمانکاران خصوصی کار از طرف دولت فدرال "این ممنوعیت حتی اگر آن را بر شخص عامل تسهیلات است با این وجود ممنوعیت در کل دولت است."

Michael Kirk, که همچنین نشان جغرافیایی گفت: کنگره کمک های مالی دولت فدرال اختیار به انتخاب "کارآمد ترین و بهترین" گزینه برای مالیات دهندگان آمریکایی.

"تاریخ مهم است در اینجا," او گفت:. "رفتن به اواسط دهه 1980 آن را به خوبی شناخته شده ... به هر کس که یخ شده است و با استفاده از امکانات خصوصی به انجام آن بازداشت الزامی است."

تبلیغات

اما معاون Atty. ژنرال گابریل Boutin استدلال کرد که کنگره نیست کمک مالی دولت فدرال پتو اقتدار به بازداشت افراد بدون راهنمایی. او گفت: AB 32 تصویب رسید برای محافظت از سلامت و رفاه زندانیان و بازداشت شدگان در کالیفرنیا است.

"از آن ساخته شده بود پس از گسترده یافته است که خصوصی بازداشتگاه مشکلات ایمنی," او گفت:.

جغرافیایی است طرح دعوی در دادگاه در ماه دسامبر روز پس از مقامات فدرال امضا قرارداد در مجموع نزدیک به 6.5 میلیارد دلار با نق و دو شرکت دیگر که در اجرای کالیفرنیا خصوصی چهار مهاجر در بازداشتگاه. قرارداد باید شرایط از 15 سال شامل دو تا پنج سال, پسوند, پسوند 2034.

اگر AB 32 نیروهای جغرافیایی نزدیک به امکانات آن در کالیفرنیا این شرکت گفت: این امر از دست دادن به طور متوسط 250 میلیون دلار در سال درآمد بیش از 15 سال آینده به حدود 300 میلیون دلار سرمایه گذاری در کسب و راه اندازی آن ساختمان.

تبلیغات

اگر هیچ بخش خصوصی اداره بازداشتگاه اجازه داده شد در کالیفرنیا وجود دارد که در اثر یکی از تسهیلات در دولت که یخ می تواند با استفاده از نگه داشتن بازداشت شدگان: یوبا سیتی زندان شهرستان که دارای 220 تخت. آژانس معتقد است که تعطیلی خواهد نیروی بازداشت شدگان به انتقال از دولت به دور از خانواده و وکلا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب