سفارشات قاضی مایکل کوهن در زندان

نیویورک (AP) — یک قاضی دستور آزادی از زندان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی در روز پنج

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

نیویورک (AP) — یک قاضی دستور آزادی از زندان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی در روز پنج شنبه گفت که او معتقد است دولت انتقام در برابر او برای برنامه ریزی برای انتشار یک کتاب در مورد تهمت, قبل از ریاست جمهوری.

مایکل کوهن متمم اول قانون اساسی حقوق نقض شده زمانی که او دستور بازگشت به زندان در تاریخ 9 ژوئیه پس از مشروط شدن مقامات گفت که او حاضر به امضای یک فرم منع او از انتشار کتاب و یا برقراری ارتباط علنا در دیگر رفتار ایالات متحده در منطقه قاضی آلوین K. Hellerstein گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی.

Hellerstein دستور مایکل کوهن از زندان آزاد شد توسط 2 بعد از ظهر روز جمعه.

"چگونه می تواند من را از هر گونه استنتاج از آن است که تلافی جویانه?" Hellerstein خواسته دادستان که اصرار داشت در دادگاه مقالات و دوباره پنج شنبه که مشروط شدن گروه افسران نمی دانم در مورد این کتاب زمانی که آنها نوشت: ارائه خانه حبس که به شدت محدود کوهن ارتباطات عمومی.

"من دیده ام هرگز چنین بند در 21 سال بودن قاضی و صدور حکم مردم و به دنبال در نظر نظارت آزادی" قاضی گفت. "چرا اداره زندانها درخواست برای چیزی شبیه به این ... مگر در مواردی وجود دارد یک تلافی جویانه هدف؟"

در حکم Hellerstein گفت که او ساخته شده "پیدا کردن که هدف از انتقال آقای کوهن از کردند و خانه حبس به زندان تلافی جویانه است." او افزود: "و این تلافی جویانه برای تمایل خود را به ورزش اول خود را اصلاح حقوق به انتشار این کتاب است."

کوهن و 53 شکایت فدرال مقامات زندان و دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت که او دستور بازگشت به زندان به خاطر او به نوشتن یک کتاب منتشر خواهد شد قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

او شده است در انزوا در یک Otisville نیویورک زندان اردوگاه قرنطینه در حالی که مقامات زندان او اطمینان ندارد coronavirus.

خود را وکیل Danya پری در بیانیه ای گفت که منظور شد "یک پیروزی برای متمم اول قانون اساسی" و نشان داد که دولت نمی تواند بلوک یک کتاب انتقادی از رئیس جمهور به عنوان یک شرط از آزادی به خانه بردهاند. "این اصل فراتر از سیاست است و ما احساس خشنودی که حاکمیت قانون وجود دارد," او گفت:.

کتاب را از آدرس "مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت و proclivities خود را خصوصی و حرفه ای امور شخصی خود و اخلاق کسب و کار" با توجه به طرح دعوی در دادگاه. آن را بیشتر اعلام کرد که دولت خواهان آن است که کوهن موافق به صحبت می کنند و یا از طریق هر رسانه ای از جمله با انتشار یک کتاب نقض خود قانون اساسی حقوق.

کوهن بوده است furloughed در ماه مه همراه با دیگر زندانیان به مقامات سعی کردند به سرعت گسترش COVID-19 فدرال زندانها.

او یک سال به سه سال حبس پس از شفاعت گناه به کمپین اتهامات مالی و دروغ گفتن به کنگره در میان سایر جرایم است.

کمپین اتهامات مالی مربوط به تلاش های خود را به ترتیب پرداخت در طول سال 2016 ریاست جمهوری برای حفظ بازیگر پورنو Stormy Daniels و مدل Karen McDougal از ساخت ادعا عمومی امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است در این امور.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب