عدالت Dept.: Ohio State محقق کار مشترک با چین

کلمبوس, اوهایو (AP) — پزشکی محقق و استاد که مشغول به کار بود اخیرا در دانشگاه ایالتی اوهایو است که در مواجهه ب

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

کلمبوس, اوهایو (AP) — پزشکی محقق و استاد که مشغول به کار بود اخیرا در دانشگاه ایالتی اوهایو است که در مواجهه با اتهام فدرال در آنچه دادستان ها می گویند یک طرح پیچیده برای انتقال ایالات متحده-حمایت تحقیقات به چین است.

آهنگ Guo ژنگ, 57, از حومه هیلیارد و تحقیقات خود را در گروه های امن بیش از $4.3 میلیون دلار کمک مالی از موسسه ملی بهداشت برای پروژه های با هم تداخل دارند در حالی که از دریافت کمک مالی از صندوق ملی علوم طبیعی پایه و چین با توجه به شکایت کیفری unsealed پنج شنبه در کلمبوس.

ژنگ مشغول به کار در بخش روماتولوژی و ایمونولوژی در OSU را مرکز پزشکی Wexner. هنگامی که او را استخدام کرد تا در سال گذشته این دانشگاه توصیف او به عنوان "یک ملی و داخلی محقق مشهور" شناخته شده به عنوان یک مشتاق پیشگام در زمینه خود را.

دادستان در حال حاضر می گویند ژنگ درگیر شد در یک "پیچیده پزشکی گرنت طرح تقلب" مربوط به انتقال تحقیقات برای پرداخت با آمریکا اعطای کمک های مالی به چین است. او چهره یک جنایت تعداد از تقلب و یا رشوه خواری مربوط به برنامه های دریافت بودجه فدرال که حامل مجازات تا 10 سال زندان و یک تعداد از اظهارات نادرست که افشای خارجی خود را از وابستگی به مقامات حمل است که تا پنج سال.

دادرس قاضی الیزابت پرستون Deavers دستور ژنگ برگزار شد بدون پیوند چرا که او یک پرواز خطر است. این مورد ارائه خواهد شد به یک هیئت منصفه فدرال ممکن است کیفرخواست. این تحقیقات ادامه دارد.

ماموران فدرال بازداشت ژنگ در آلاسکا در مارس به عنوان آنها می گویند او در تلاش بود به هیئت مدیره یک پرواز خصوصی به رهبری چین است. او در ابتدا گفت: محققان او "رفتن به خانه" بعد از تغییر داستان خود را به می گویند که او تنها در حال برنامه ریزی یک سفر برای دیدن پدر بیمار خود است. اسناد می گویند او "سه بزرگ کیسه های بسته بندی شده برای یک مدت طولانی اگر نه دائمی سفر" از جمله یکی از پر با دو لپ تاپ چند درایوهای USB و میله های نقره ای.

"ما ادعا که ژنگ آماده به فرار از کشور پس از او آموخته است که کارفرمای خود را آغاز کرده بود یک فرآیند اداری به اینکه آیا یا نه او مطابق با قوانین حاکم بر مالیات دهندگان بودجه کمک های مالی" آمریکا وکیل David M. DeVillers در بیانیه ای گفت.

استشهاد زمینه با شکایت مدعی است که ژنگ شده است شرکت از سال 2013 در یک چینی استعداد طرح یک برنامه ایجاد شده توسط دولت چین برای جذب کسانی که با دانش و یا دسترسی به تکنولوژی خارجی مالکیت معنوی.

FBI سینسیناتی نماینده ویژه مسئول کریس هافمن گفت: آمریکا مالیات دهندگان "واقعی قربانیان" هنگامی که محققان فریبکاری دولت از طرف یک رقیب کشور است.

"برش لبه فن آوری است که در حال توسعه هستند در کشور ما باید به دقت محافظت از ما دشمنان خارجی و FBI را ادامه خواهد داد به کار با شرکای خود برای حفاظت از این مهم نوآوری" هافمن در بیانیه ای گفت.

قبل از حرکت به اوهایو ژنگ مشغول به کار در دانشگاه جنوب کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا, شکایت گفت.

Ohio State سخنگوی بن جانسون گفت: ژنگ در حال حاضر در مرخصی بدون حقوق و دانشگاه آغاز شده است و فرآیند فسخ او.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب