Kenny Chesney بوجود می آیند جشنواره موسیقی و بیشتر از بهترین آنلاین کنسرت

برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به منا

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به مناسبت ارائه جریان کنسرت آرشیوی را نشان می دهد و بیشتر.

کشور سوپراستار Kenny Chesney, جشن انتشار آلبوم جدید خود, در اینجا و در حال حاضردر 5 p. m. روز شنبه, آوریل 1. اتصال از طریق Chesney YouTube, Twitter و Facebook حساب.

در زیر مطلب ارائه شده; یک را نشان می دهد که در حال بالا و مداوم سری به شرح زیر است. ما را به روز رسانی لیست به عنوان ما می شنویم در مورد اضافی حوادث.

روز بین المللی جاز
پنج شنبه, آوریل 30 4 صبح تا ظهر

نزدیک به یک دهه پیش, کنفرانس عمومی یونسکو اعلام کرد, مارس 30 بین المللی جاز در روز به عنوان یک راه برای "بالا بردن آگاهی نسبت به فضائل جاز به عنوان یک ابزار آموزشی و یک نیروی همدلی گفت و گو و افزایش همکاری میان مردم" متحده یونسکو وب سایت. نهمین جشن سالانه برنامه ریزی شده بود را در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی بود اما انتقال به یک قالب مجازی به دلیل coronavirus بحران است. میزبانی Herbie Hancock آنلاین رویداد شامل اجرای برنامه از Marcus Miller, Lang Lang, Charlie Puth, Cécile McLorin Salvant جان مک لافلین دایان ریوز Dee Dee Bridgewater, Sibongile Khumalo, Alune وید جان Beasley بن ویلیامز Lizz Wright, John Scofield و بیشتر.

گرمی موزه افتخارات امی واینهاوس را به سیاه و سفید
پنج شنبه, آوریل 30 3 تا 4 بعد از ظهر

این Instagram زنده رویداد به میزبانی روزنامه نگار موسیقی حوا Barlow, ویژگی های JoJo خواهد شد که بحث در مورد چگونه Amy Winehouse بود موفقیت موسیقی با واینهاوس سبک نائومی پری و دوست نزدیک Catriona Gourlay. این نمایشگاه مجازی فراتر از سیاه و سفید — سبک امی واینهاوس را به صورت زنده از گرمی موزه سایت در جمعه, مه 1.

دست توسل
پنج شنبه, آوریل 30 4 p. m.

TOKiMONSTA میزبان این هفته با پخش زنده تلویزیون نشان می دهد که در آن موسیقی الکترونیک انتخاب به اشتراک گذاری آنها چه بوده است تا خود را در خرابی. این هفته مهمان آنا Lunoe و Alison Wonderland.

پیتزا و جدایی طلب جشنواره موسیقی قهرمان سری کنسرت
پنج شنبه, آوریل 30 6 p. m.

یک سری موسیقی نمایشگاه هنرمندان جدید در هر هفته به منظور بالا بردن وجوه و جشن کارگران بیمارستان در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر از طریق &پیتزا قهرمان پای برنامه. اولین کنسرت ویژگی های جولیا کول با صدای بلند لوکس برایس تاک و بچه کویل.

ویلی گومز
پنج شنبه, آوریل 30 6 p. m.

زندگی ملت ارائه لاتین خواننده "Mojados" دنیای مجازی تور.

کلرادو درام به جلو کیکآف آنلاین
پنج شنبه, آوریل 30 6:30 تا 6:50 بعد از ظهر

جان Crowder از اوج ریتم خود شرکت است که منجر تعاملی ضربت زنی و برنامه های موسیقی در کلرادو برای گروه توسعه و رشد شخصی و معنوی برای نزدیک به دو دهه خواهد بود پیشرو مردم در ضربت زنی آواز و حرکت برای به دست آوردن همه گرم قبل از رفتن به خارج برای کلرادو طبل رو به جلو است.

کلرادو طبل رو به جلو
پنج شنبه, آوریل 30 7 p. m.

این است که نه فقط عادی خود را آنلاین کنسرت; این ایالت جلسه جم. این رویداد را تشویق می کند مردم را به چنگ زدن به چیزی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک درام (مانند قوطی سطل و جعبه و غیره.), راه اندازی در خود ایوان پیاده رو یا حیاط و بازی برای یک دقیقه یا بیشتر. این یک فرصت برای Coloradans برای به دست آوردن یک حس اجتماعی و همبستگی در طول این زمان از اجتماعی فاصله. ایده این است به استفاده از مفهوم "دایره درام" اجازه می دهد تا افراد برای شرکت در یک رویداد منحصر به فرد. این یک راه برای nonverbally برقراری ارتباط با خانواده و همسایگان در سراسر کشور. عملکرد مراکز در اطراف سازهای کوبه ای است اما ممکن است شامل غیر سازهای کوبه ای ، مبارزات انتخاباتی است که برای قرار دادن به جلو خیره کلرادو کسب و کار کمیته هنر و کلرادو صنایع خلاق.

تنها رقصنده انتشار آلبوم
پنج شنبه, آوریل 30 8 p. m.

شنیدن الکترونیک هنرمند تنهاست رقصنده آلبوم جدید زمانی لکهاست که غرق در باس رول فراموش نشدنی reverb استفاده و تجربی حلقه. پس از آن گوش دادن به پرونده است که الهام گرفته از آن از او پرسش ها و بیشتر.

جهانی موسیقی ساعت قدرت
جمعه, مه 1, 11 صبح

جهانی لیوینگستون موسسه مجازی, جشنواره, ویژگی های موسیقی از ایالات متحده, اوگاندا و رواندا. پول از حمایت های مالی ($10 به $500) می رود برای حمایت از تلاش جوامع در اوگاندا و رواندا بلکه نوازندگان مبارزه با تبخیر کامل از امرار معاش خود.

کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی: سارا Niemietz
هر جمعه از ساعت 5:45 تا 6:30 بعد از ظهر شروع ممکن است 1

رویداد آنلاین ارائه شده توسط بوجود می آیند جشنواره موسیقی, ویژگی های, مسکونی, مجری و خواننده و ترانه سرا سارا Niemietz شناخته شده برای کار خود را در برادوی و با اسکات Bradlee را پست مدرن Jukebox.

Bandcamp, گوش دادن حزب به صورت مصنوعی مدولار هنرمندان
چهار شنبه, آوریل 1 9 بعد از ظهر

کلرادو مصنوعی مدولار جامعه میزبان مجازی پاتوق با همکار مصنوعی پیشرفته برای کشف و امیدوارم حمایت از هنرمندان ساخت موسیقی با ولتاژ. موسیقی پلت فرم توزیع Bandcamp را چشم پوشیدن از درآمد خود را به اشتراک بگذارید برای فروش در سایت خود از نیمه شب تا نیمه شب (PDT) در مارس 1, 5 ژوئن و جولای 3.

از راه دور ناکجا آباد
پنج شنبه, آوریل 2 2 صبح از طریق پنج شنبه, مه 3 2 صبح
لندن-بر اساس ایستگاه رادیویی NTS میزبان این 24 ساعت زندگی می کنند جریان بیش از دو کانال. صف شامل Tame Impala چهار بلوک Weyes خون Sunn O))) ایو تومور Erykah Badu (پیشرو مراقبه هدایت), سیاه, Midi, سیندی لی و بیشتر.

Jorma Kaukonen
پنج شنبه, آوریل 2 6 p. m.

عضو موسس جفرسون هواپیما و ماهی تن, Jorma Kaukonen انجام پنجم خود را قرنطینه کنسرت از خز صلح در مرتع پرورش احشام. او را نیز به داستان و صحبت در مورد خود آهنگ ها, اغلب بازی آنها را بر روی گیتار او نوشت: این آهنگ در.

ویترین #7 KGNU ارائه: دنور تصاحب روز (NoCo صفحه اصلی نشان می دهد)
پنج شنبه, آوریل 2 12 تا 8 بعد از ظهر

یک نسخه ویژه از NoCo زنده از خانه نشان می دهد از جمله جن Korte از LadyGang در ظهر دن کمک اقتدار صفر در 1 بعد از ظهر Liptruce در 2 p. m., Kayla مارکی در 3 p. m. صبح خرس در 4 p. m., Brianna Straut در 5 p. m., Rob Drabkin در 6 p. m. و ایزکلی در 7 p. m.

این KGNU گنو مدل
پنج شنبه, آوریل 2 6 تا 9 بعد از ظهر

آیا شما یک دانش آموز که از دست رفته در مدل? جشن بزرگ شب با KGNU. فیلم مهمان لیست شامل پنجاه ارشد, ارتباط جنسی, لباس پوشیدن و در لباس رسمی خواهد شد که درمان به موسیقی زنده ارائه شده توسط KGNU DJ ارین استریو و از آن خواهد شد chaperoned توسط KGNU دنور مدیر برنامه و DJ Deeprawk دیو اشتون. کل رویداد کامل با مجازی "crowning" مدل royalty زنده پخش خواهد شد در KGNU رادیو.

بوجود می آیند آنلاین
پنج شنبه, آوریل 2 6:30 بعد از ظهر تا 12:30 صبح

بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر اولین مجازی جمع آوری شامل خواننده و ترانه سرایان الکترونیکی, هنرمندان و زنده نقاشان با بخش های ویژه یوگا و بهبود صدا همه در یک Facebook جریان آنلاین. صف شامل نوع دل با غریبه, علامت Oblinger سارا Niemietz, Funkstatik & AJ دیویس و بیشتر.

خاک رس رز
یکشنبه, مه 3 7 p. m.

خاک رس رز و درامر آدم پری بازی مجازی نشان می دهد از واترلو در لوئیزویل نقطه ای که در آن افزایش یافت تا به حال یک سال طولانی سهشنبه اقامت با بنزین آبنبات چوبی قبل از این گروه آغاز شده headlining باشگاه ها و تئاتر.

ما دنور فصل 4: رئیس اتاق جلسات استودیو
چهار شنبه, مه 6 12 p. m.

صف شامل زو برمن پاتریشیا McCrstyal, Baubo, شیر, شکوفه, اشلی Bunn, Claire Heywood شکاری قلب و بیشتر.

خواهد Hoge: من خانه خود را به خانه تور
جمعه ها: 8 مه 2 بعد از ظهر; May 22, 4 p. m.; 22 ژوئن 4 p. m.; ژوئن 26, 4 p. m.

خواهد Hoge به طور موقت خواهد بود تجارت جاده ها برای وب در سراسر جهان با یک سری از رسانه ای از خانه اش در نشویل.

مجازی موسیقی در این گالری: بری آزبورن
سهشنبه, مارس 10 1-1:45 p. m.

این Clyfford هنوز موزه ارائه محلی خواننده ترانه سرا و دخترش متا به صورت ویژه روز مادر آنلاین کنسرت.

در حال انجام:

خیره آنلاین مرحله
مداوم

نوازندگان محلی مانند جف جنکینز MaryLynn Gillaspie تام گرشوین آنی غرفه و بیشتر باید آپلود ویدئوها از خود بازی را از صفحه اصلی. شما می توانید از این نوازندگان از طریق خود Venmo/پی پال رسیدگی بالای فیلم های خود را.

مرده و شرکت
6 بعد از ظهر هر شنبه

ما آن را بپذیرد: مرده و شرکت نیست دنور گروه است. اما سپاسگزار مرده است از جمله روابط قوی برای سنگ قرمز پارک شهر و ما جم-گروه صحنه است که ما می شود بی مبالات به ذکر است رایگان یک شنبه شب کوچ تور گروه را آغاز کرده است. لحن در شنبه شب در مرده & Company, Facebook صفحه وجود دارد و شما می توانید کمک های مالی به MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

گرمی موزه #MuseumAtHome
هر روز گرمی موزه انداختن جدید آرشیوی کنسرت برای شما برای لذت بردن.

خارش-O
از طاق سری کنسرت
8 بعد از ظهر هر شنبه

هر پنج شنبه, دنور 57-عضو گروه تئاتر تجربی از نقاب نوازندگان را زنده جریان HD-ثبت کنسرت از آن archives. انتظار می رود آیین ضرب وشتم و جادو — نوع با یک "k."

لویت غرفه دنور دیجیتال سری کنسرت
دنور بهترین در بیرون سالن می رود آنلاین با روزانه یک سری کنسرت. آینده جریان خواهد شد عبارتند از: Tommy Emmanuel اقتدار صفر, Esmé پترسون و بیشتر.

Pickathon ارائه یک کنسرت در روز
هر روز در ساعت 2 بعد از ظهر

سود برای ضبط آکادمی MusiCares COVID-19 امداد صندوق Pickathon آن باز می شود خزانه برای یک کنسرت کامل در روز به مدت شصت روز. هنرمندان در حال حاضر تایید شده شامل درایو-توسط كانون مارگو قیمت جف فاستونی, مک, DeMarco, تایلر Childers, Charles Bradley مخزن و Bangas تو آه می بیند مردم در زیر پله ها Damien Jurado, The Lone زیر, سابق, سحر و جادو, Foxygen اندرو پرنده Brownout الهی متناسب با, DakhaBrakha, ویوکس فارکا توره ویلی واتسون و بیشتر.

کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی
جمعه ها از 10 صبح تا 10:15 بعد از ظهر

اگر چه بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد تا سال 2021 این سازمان باید همکاری با کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی که زیر طاق کلرادو بر اساس گروهها و هنرمندان برای اولین بار موسیقی ارائه می دهد و فعالیت های تعاملی آنلاین هر جمعه.

راز رقص اعتیاد
راز رقص اعتیاد به یک مهمانی رقص و اجتماعی جامعه برای هوشیار-کنجکاو جنبش را زنده DJ مجموعه از طریق خود برنامه شروع آوریل 10. SDA است در حال حاضر رایگان برای پیوستن به و برنامه ای برای راه اندازی حوادث زندگی می کنند در دنور در این تابستان.

جریان با شن
روزانه 5 p. m.

موسیقی زیرزمینی ویترین روزانه زندگی می کنند-موسیقی نمایش با راهنمایی و کمک های مالی به طور مستقیم به هنرمندان است.

رشته پنیر حادثه: شب جمعه پنیر
جمعه 6 p. m.

هفتگی پخش از رشته پنیر حادثه کنسرت از گذشته جریان در گروه در Facebook صفحه و در Nugs.TV.

چه مجازی کنسرت ها و جشنواره های موسیقی شما به دنبال به جلو به در روز های آینده ؟ اجازه دهید ما می دانیم در editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن