خرید بهترین عینک شنا در سال ۱۴۰۱ با قیمت مناسب

ضدبخار بودن عینک طبی شنا توسط یک لیه نازک به عینک اضافه می گردد که این لایه نازک از مواد نانو کربن بوده و از

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

ضدبخار بودن عینک طبی شنا توسط یک لیه نازک به عینک اضافه می گردد که این لایه نازک از مواد نانو کربن بوده و از چسبیدن و تجمع قطرات آب بر روی لنز عینک جلوگیری می نماید. به ضد خش بودن لنزها دقت کنید. به غیر از مدلهای پایه، بسیاری از عینکها اکنون با محافظ ضد مه بهصورت استاندارد عرضه میشوند. این عینکها به دلیل لایهی لاستیک مانندی که دورتادور آن را احاطه کرده است، مانع از ورود آب آلوده به داخل چشم خواهد شد. برای جلوگیری از این التهاب و داشتن دید مناسب هنگام شنا در استخر ، پیشنهاد می کنیم علاوه بر داشتن دید خوب در آب و لذت بردن از شنا، از عینک شنا برای جلوگیری از التهاب چشم از عینک شنا استفاده کنید. جنس ماده تشکیل دهندهی لنز عینک طبی شنا نمره خور، پلی کربنات است. کلر یک ماده شیمیایی است که برای از بین بردن آلودگیهای موجود در آب استفاده میشود. آب استخرهای شنا پر از مواد شیمیایی است که آن را تمیز و بهداشتی نگه می دارد.کلر متداول ترین ماده شیمیایی است که اغلب می تواند چشم را تحریک کند.واکنش متداول در برابر کلر ، قرمزی و خارش چشم است.استفاده از عینک شنا بهترین راه برای محافظت از چشم در برابر تمام مواد شیمیایی موجود در استخر است.آنها همچنین می توانند از چشمان ما در برابر باکتری ها و جلبک های موجود در آبهای شیرین که اغلب می توانند باعث عفونت چشم و تاری دید شوند ، محافظت کنند. This content h as been ​do ne by G᠎SA ᠎Co᠎nt ent Generato r DEMO !

این قابلیت برای شنای رقابتی در استخر یا آب های آزاد و همچنین داشتن دید کافی در یک استخر شلوغ ایده آل است. عینک طبی ورزشی، قابلیت نصب انواع عدسی طبی نمره دار را بر روی فرم های خود داراست. این عینکها با درجه کیفی عالی، کش تنظیم اندازه روی صورت داشته و برای سنین 12 به بالا برای آقایان و خانم های ورزشکار مناسب میباشند. اما اگر عینک شنای شما لایه آنتی رفلکس دارد، مراقب باشید که از آن در محیط های خیلی گرم مثل سونا استفاده نکنید. عینک شنا سوئدی: عینکهای شنا سوئدی در بازار به عنوان جدیدترین مدل شناخته میشوند، اما محبوبیت بیشتری در بین شناگران نشان میدهند. لنز شفاف: لنزهای شفاف یک دید مشابه را ارائه میدهند که از تغییر رنگ جلوگیری میکند. برخی از برندها قابهای بزرگسالان را در دو اندازه (کوچک و معمولی) ارائه میدهند که امکان تناسب بهتر با اشکال مختلف صورت را فراهم میکند. طراحی عینک طبی نمره خور به گونه ای است که اتصال تکه های اصلی عینک از قبل انجام شده است و امکان باز شدن عینک از قسمت پل بینی وجود ندارد و فقط لنزهای آن تعویض می شود.

از آن جایی که صورت خانمها از آقایان ظریفتر است، معمولا عینک شنای مردانه و زنانه از نظر اندازه و ظرافت طراحی با هم فرق میکنند که هنگام خرید باید به این نکته توجه داشت. در ساخت عینک شنای سوئدی مانند سایر عینکها، لاستیک ها و فوم لایه ندارند بلکه حفرهای تعبیه شده برای پوشش چشمها بسیار شبیه چشم هستند.از عینک های شنای سوئدی برای حضور در مسابقات شنا استفاده می شود. اگر شنا در محیط سرباز انجام شود، ممکن است اشعههای مضر خورشید به چشم آسیب بزنند. عینک طبی شنا با عدسیهای HC لایه آنتی رفلکس ندارند و علاوه بر قیمت پایین از مقاومت بالایی در برابرخش برخوردار هستند. برندهای بسیار زیادی بر اساس استانداردهای لازم و نیاز شناگران اقدام به تولید عینک های شنا کردهاند. علاوه بر این از بخار کردن بخش داخلی آن جلوگیری میشود. در زمان مراجعه به عینکسازی جهت تعویض عدسی عینک شنای خود از او بخواهید تا عدسی ضد بخار برای شما استفاده کند که در استخر از بخار روی عدسی در امان باشید. برای جلوگیری از بخار کردن شیشه عینک شنا نیز باید لایه مناسبی در قسمت داخلی لنزها وجود داشته باشد تا از این مشکل جلوگیری نماید.

آنها علاوه براینکه محافظت خوبی از چشم میکنند، یک گزینه سرگرم کننده برای کودکان نیز هستند. عملکرد عینک شنا به این صورت است که یک مهر و موم محکم در اطراف چشم شما ایجاد کرده تا به جلوگیری از نفوذ آب به چشم شما کمک کنند. عینک شنا کلاسیک: عینک شنا کلاسیک از یک لنز نوری با یکی از دو نوع واشر (سیلیکون و فوم) مهر و موم به حفره چشم تشکیل شده است. زیرا به دلیل فاصله کم لنزها و چشم فشار زیادی به چشم وارد شود. این عینک ها به علت فاصله داشتن تا چشم نسبت به انواع دیگر فشار کمتری روی چشم وارد می کنند. یعنی هر دو عدسی نمره یکسانی دارند و ضعف هر دو چشم به یک میزان است. در انتخاب عینک شنا لنز و فریم بسیار قابل اهمیت بوده و با شناخت کامل نسبت به این دو مورد بهترین گزینه را می توانید خرید کنید. ما در این پست قصد داریم بهترین مارک عینک شنا را به شما معرفی کنیم تا با شناخت برند های معتبر بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ماسک های شنا گزینهای عالی برای راحتی دید در شنا هستند. این یک ویژگی عالی برای کسانی است که در شرایط مسابقه هستند، اما همه میتوانند از آن بهره ببرند.

Th​is was g​enerat᠎ed ᠎by GSA Co​nt ent ​Genera᠎tor DEMO.

آخرین مطالب