قلعه بادی اینتکس

باغ پرندگان کیش بیش از 1000 نوع گونه مختلف را درون خود جای داده است. یکی از بهترین تفریحات غیر آبی کیش، پارک

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

باغ پرندگان کیش بیش از 1000 نوع گونه مختلف را درون خود جای داده است. یکی از بهترین تفریحات غیر آبی کیش، پارک دلفین های کیش و باغ پرندگان کیش است. این پارک آبی در دسته تفریحات کیش لوکس قرار می گیرد، اما می توان آن را از تفریحات آبی جزیره دانست که دارای امکانات موج سواری می باشد و دیگر مزیت های این چنین، نام آن را در ایران و جهان پر آوازه کرده است. شاید پلاژ ها در دسته تفریحات کیش پر طرفدار قرار نگیرند، اما افراد بسیاری هم مشتاق این پلاژ ها هستند. قدم زدن در هوای آزاد به صورت آزادانه و همچنین در کنار ساحل، یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که افراد می توانند برای ایجاد آرامش انجام دهند که البته در کشور ایران کمی محدود تر نسبت به دیگر کشور های غیر اسلامی می باشد. مدت استفاده از آن نیز حدود 1 ساعت است و نسبت به غواصی کیش قیمتی ارزان تر دارد. قسمت جلویی شامل دو تصویر از کالا بوده و ابعاد آن، کمی پایین تر نوشته شده است. در ادامه این مطلب به برخی از این رستوران های موزیکال در جزیره کیش خواهیم پرداخت.

مجتمع نگین فارس که در خیابان فرشته شیراز واقع شده، یک مجتمع تازه تاسیس و لوکس است که در 3 طبقه ساخته شده است. این 2 تفریحات کیش در مجموعه پارک دلفین های کیش واقع می باشد. پلاژ های کیش را می توان نوعی تفریحات آبی در جزیره دانست، زیرا افراد می توانند در ساحل این پلاژ ها به شنا در دریا بپزدازند. کاتاماران نوعی قایق بادی می باشد که به آن قایق کاتارامان گفته می شود. آثار بر جای مانده در این محوطه نوعی استحکامات دفاعی با دیوارها و برجهای تعبیه شده در آن را نشان میدهد. وجود یک لنگر بسیار بزرگ در ورودی رستوران و ساختار رستوران شما را به هزاران سال پیش، یعنی عصر بابلی ها می برد. قلعه وحشت کیش همانطور که از نامش پیدا است، مناسب برای افرادی می باشد که می خواهند اوج ترس را تجربه کنند و به این نوع از تفریحات علاقه مند می باشند. تمامی قسمت های بدنه قلعه بادی قابلیت ترمیم و تعمیرات را در هنگام سوراخ شدن را دارد . در واقع کایت نقش بادبان را ایفا می کند و بورد وظیفه شناور سازی شرکت کنندگان بر روی آب را دارد.

برای استفاده از این تفریح یک جلیقه نجات به شرکت کنندگان داده می شود و حدود 30 دقیقه زمان در اختیار آن ها قرار دارد. همانطور که گفته شد تفریحات کیش به دو دسته آبی و غیر آبی تقسیم بندی می شوند که تفریحات غیر آبی در دسته دوم قرار دارد. این قلعه هخامنشی در حدود ۷۰۰ متری قلعه خسرو قرار دارد که در حال حاضر باستانشناسان مشغول بررسی روی آن هستند. در این تفریح شما در یک قلیق آمریکایی قرار خواهید گرفت که یک مربی حرفه ای ماهیگیری در کنار شما خواهد بود. سپس لباس های مخصوص را بر تن کرده و به همراه یک مربی از قایق به دل دریا می روید. با وجود مربی نیز جای هیچگونه نگرانی وجود نخواهد داشت. در این پلاژ وجود دارند. در پارک المهدی یک شهرک ترافیک کوچک طراحی شده و کودکان میتوانند تا حدودی با برخی از علائم راهنمایی و رانندگی آشنا شوند. نیز در این پارک آبی در نظر گرفته شده است. از نکات مهم در امکانات پارک آبی اوشن، می توان به سیستم گرمایشی آن اشاره کرد که حتی می توان در فصول سرد نیز از آن استفاده نمود. چنین مکانهایی همیشه به عنوان یک دفاع طبیعی در برابر دشمنان عمل کرده و منظره ای پانوراما از سرزمینهای اطراف را ارائه میدهند، بنابراین میتوان از شهرها و سرزمینهای اطراف دفاع کرد. Art᠎ic​le was c​reat ed  with t​he  help of G᠎SA Cont ent Generato᠎r  DEMO.

پارک آبی اوشن کیش را می توان به عنوان بزرگ ترین پارک آبی رو باز ایران دانست که حتی بانوان هم می توانند از آن استفاده نمایند. مکان های تفریحی نزدیک به آن بسیار زیاد است، همان طور که در ابتدا مطلب هم بیان کردیم این پارک در قلب شهربازی ریوِرلَند دبی قرار دارد و به همین دلیل شما با مراجعه به آن علاوه بر تفریح در این مجموعه با چند قدم پیاده روی میتوانید از سایر پارکها و امکانات تفریحی موجود در اطراف هم استفاده کنید. آبانبار و راهرویی که آن را هم در دل کوه حفر کردهاند، نشانههای دیگری از اهمیت ویژه این قلعه و آب انبار آن است. جنس بدنه قلعه ها و قصر های بادی اینتکس و بست وی از پی وی سی با ضخامت بالا ساخته شده که در برابر فشار وزن و تحرک بچه ها هیچ آسیبی نمیبینند و از طرفی به علت بادی بودن تمامی بدنه این دو محصول از امنیت بالایی برخوردار میباشند . برای خرید قلعه بادی بزرگ و کوچک و یا محصولات بادی اینتکس و بست وی به قسمت دسته بندی مراجعه نمایید و یا برای مشاوره با همکاران ما در این مجموعه نمایندگی قلعه بادی اینتکس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

آخرین مطالب