L. A. شهرستان نزدیک دولت ایمنی آستانه مثبت coronavirus عفونت. آن را تاریخ و زمان آخرین ؟

کالیفرنیا همچنان به خروش در COVID-19 مورد و مربوط به بستری شدن در بیمارستان در کانون, استان ها, در حالی که برخ

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

کالیفرنیا همچنان به خروش در COVID-19 مورد و مربوط به بستری شدن در بیمارستان در کانون, استان ها, در حالی که برخی از مناطق دیده می شود نشانه هایی از ثبات در طول هفته گذشته. اما به عنوان ماه ژوئیه نزدیک شدن پایان آن معلوم نیست در کدام جهت دولت به عنوان یک کل veer خواهد شد.

لس آنجلس مقامات بهداشتی گزارش یکشنبه 10 اضافی مرگ و میر و 1,703 بیشتر موارد عفونت کروناویروس آوردن این شهرستان را در مجموع مورد تعداد به بیش از 174,000. تعداد موارد گزارش شده و مرگ و میر به طور معمول پایین تر در روزهای شنبه و یکشنبه و همچنین در روزهای دوشنبه به دلیل محدود تست و تاخیر در گزارش اطلاعات از آزمایشگاه های تست بیش از آخر هفته.

در حال حاضر وجود دارد 2,033 L. A ساکنان شهرستان در بستری بیماری ناشی از این ویروس 31 درصد از آنها در بخش مراقبت های ویژه. اما کسانی که در مجموع ناقص هستند "با توجه به داده ها از شش غیر-گزارش بیمارستان نیست که بخشی از به روز رسانی امروز" این شهرستان در بیانیه ای گفت.

بیش از 1.6 میلیون ساکنان شهرستان تست شده برای COVID-19 از جمله 10% که تست مثبت است.

تبلیغات

یک نقطه روشن است که در این شهرستان را هفت روز رای مثبت یا متوسط تعداد مثبت نتایج آزمون در میان تمام کسانی که آزمایش در آن دوره است. با توجه به California Department of Public Health متوسط در حال حاضر در 8.3%. که در صد آن را بالاتر از دولت ایمنی آستانه 8 درصد اما کمتر از آنچه در شهرستان ها دیده می شود در هفته قبل.

نارنجی شهرستان را هفت روز مثبت نرخ در حال حاضر در 12.7 درصد است که بالاتر از هدف اما کمتر از آنچه که در این شهرستان گزارش شده قبلا.

شهرستان گزارش 420 موارد اضافی یکشنبه و دو مرگ — اعداد است که مانند کسانی که از L. A. شهرستان به طور معمول کمتر در تعطیلات آخر هفته.

در حال حاضر وجود دارد 687 نفر بستری برای این ویروس از جمله 201 — و یا بیش از 29 درصد در بخش مراقبت های ویژه. تعداد بیماران بستری در اورنج کانتی رسیده 600 در اوایل ماه جولای و پیوسته صعود در ماه گذشته است. تعداد بستری افراد باقی می ماند بالاتر از آنچه در شهرستان گزارش ماه پیش است اما نه به عنوان بالا به عنوان تعدادی گزارش در اواسط ماه جولای و در حال حاضر کمتر از دولت در آستانه.

تبلیغات

بیش از 390,000 افراد آزمایش شده اند برای COVID-19 در اورنج کانتی که ثبت بیش از 34,300 عفونت.

هر دو رنگ نارنجی و لوس آنجلس شهرستان باقی می ماند در دولت لیست سازمان دیده بان و در حال نظارت برای مورد تعداد و نرخ مثبت عفونت. دو کشور حساب برای بیشترین تعداد از شیوع بیماری در کشور با لس آنجلس هنوز هم حسابداری برای بخش عمده ای از دولت عفونت و مرگ و میر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن