L. A. شهرستان گزارش 1,900 بیشتر coronavirus موارد و 44 اضافی مرگ و میر

لس آنجلس است که انجام بسیاری از عوارض این ایالت افزایش coronavirus گزارش بیش از 1,900 موارد اضافی جمعه و 44 جد

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

لس آنجلس است که انجام بسیاری از عوارض این ایالت افزایش coronavirus گزارش بیش از 1,900 موارد اضافی جمعه و 44 جدید مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

وجود دارد 1,928 افراد بستری با تایید موارد COVID-19 در شهرستان با 29 درصد در بخش مراقبت های ویژه با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت عمومی.

مقامات به ذکر است که گزارش تاخیر از آزمایشگاه کمک به کاهش تعداد گزارش شده که تعدادی از موارد است که به افزایش انتظار می رود در روزهای آینده. تا کنون L. A. شهرستان شناسایی شدند که در مجموع بیش از 168,000 موارد از ویروس و بیش از 4,300 مرگ و میر.

"حتی با ناقص مورد بستری و اطلاعات ما شاهد بیش از حد در جامعه گسترش این ویروس که بدان معنی است که بسیاری از دوستان ما و خانواده و همسایگان بیمار هستند و درد و رنج" باربارا فرر, L. A. شهرستان مدیر بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت. "پوشیدن صورت را پوشش نمی جمع آوری با مردم شما زندگی نمی کنند و در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است. سلامت جامعه ما واقعا یک تلاش جمعی است."

تبلیغات

این هفته مقامات بهداشت گفت: ویروس است که در مسیر تبدیل شدن به دومین علت مرگ و میر در این شهرستان است. از ژانویه تا ژوئن COVID-19 کشته و بیش از 3,400 مردم شهرستان مقامات می گویند. بیش از مدت مشابه در سال گذشته تنها بیماری عروق کرونر قلب نسبت داده شد به عنوان علت مرگ و میر بیشتر.

کارشناسان می گویند که بستری شدن در بیمارستان و مرگ بالغ منعکس قرار گرفتن در معرض ویروس رخ داده است که هفته پیش. از آن زمان تا ببینید که چگونه تغییرات رفتاری موثر بر انتقال و اینکه آیا اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری مشغول به کار هستند.

کالیفرنیا این هفته گذشت نیویورک برای بیشتر تایید coronavirus موارد از هر دولت دیگر. دولت دارای بالاترین تعداد تا حدودی به دلیل آن است که پرجمعیت ترین دولت بلکه به دلیل میلیون ها نفر از ساکنان شده اند و نمی خواهند و یا قادر به عمل اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند محافظت در برابر گسترش ویروس.

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly گفته است که می تواند سه تا پنج هفته به دیدن این اثر از اقدامات دولت به تازگی گرفته شده — از جمله صدور جهانی ماسک صورت سفارش در ژوئن 18 و تجدید محدودیت در فعالیت های متعدد و کسب و کار.

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان لوقا پول و کالین Shalby کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب