L. A. شهرستان گزارش از 2900 جدید کروناویروس موارد 57 و میر مربوط به افزایش ادامه

لس آنجلس مقامات بهداشت در روز شنبه را تایید کرد 2,916 جدید کروناویروس موارد و 57 بیشتر مربوط به مرگ و میر به ع

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

لس آنجلس مقامات بهداشت در روز شنبه را تایید کرد 2,916 جدید کروناویروس موارد و 57 بیشتر مربوط به مرگ و میر به عنوان منطقه مبارزه با موجی از موارد در جریان همه گیر.

وجود بیش از 2000 نفر بستری با ویروس با 27 درصد از کسانی که مورد تأیید در بخش مراقبت های ویژه و 18 درصد در هواکش, مقامات گفت. این یک افزایش قابل توجهی از 1,350 به 1450 روزانه بستری شدن در بیمارستان دیده می شود یک ماه پیش با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

L. A. شهرستان را شناسایی کرده 130,242 موارد مثبت این ویروس دیده می شود و در مجموع 3,793 مربوط به مرگ و میر. مقامات هشدار داده اند از این پتانسیل برای بیش از ظرفیت بیمارستان اگر زده بیماران باید شروع به رقابت با دیگران برای یک تخت خواب.

"برای کسانی از شما در ماتم از دست دادن عزیزان از COVID-19 جامعه خود سوگوار با شما" L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. "ما باید با هم کار کنند برای بازگشت به قادر بودن به سرعت گسترش یافته است. مگر ما می توانیم انجام این کار ما بازیابی سفر در معرض خطر است."

تبلیغات

همانطور که از شنبه تعداد کل coronavirus موارد گزارش شده در سطح ایالت در ایستاده بود 316,928 با 7,016 مرگ و میر ناشی از, به گفته مقامات بهداشتی.

لس آنجلس در ایالت فهرست شهرستانهای تحت نظارت خود را افزایش مورد شمارش و افزایش بستری شدن در بیمارستان. اگر شهرستانهای باقی می ماند در لیست برای سه یا بیشتر از سه روز متوالی دولت نیاز آنها را به میله های زندان و داخل سالن ناهار خوری در رستوران, همراه با بسیاری دیگر از داخل عملیات کسب و کار برای حداقل سه هفته. L. A. شهرستان بازگشایی رستوران برای فرد ناهار خوری در مه 29 و اجازه میله به بازگشایی در ژوئن 19. آن میله های زندان بودند دستور داد بسته دوباره در ژوئن 28 و داخل اتاق ناهار خوری در ژوئیه 1.

در طول یک جمعه جلسه L. A. شهردار اریک Garcetti یادآوری Angelenos که معاشرت و حشر با افراد خارج از خانواده خود است که هنوز هم مجاز نیست. او هشدار داد — به عنوان او در اوایل این هفته — که این شهرستان می تواند reimpose اجباری اقامت در خانه سفارش باید خطر عفونت را بدتر کند.

"ما در حال بازگشت به امن در خانه اما همه ما نیاز به انجام بخشی از ما برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19" او گفت:.

تبلیغات

بیست هزار نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در شهر و شهرستان تست سایت جمعه Garcetti گفت. برای دیدار با افزایش تقاضا, شهرستان, تست افزایش ظرفیت 25% در هفته آینده. بیش از 1 میلیون نفر در حال حاضر تست شده توسط شهر و شهرستان, او گفت:.

Coronavirus رسید در سراسر کالیفرنیا با بازگشایی اقتصاد در ماه گذشته با مردم شروع به معاشرت دوباره در راه است که اجازه داده این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر جوامع است. یک نظرسنجی که توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی این هفته در بر داشت L. A. ساکنان شهرستان به طور فزاینده ای نگران آن است که کالیفرنیا لغو محدودیت در فعالیت بیش از حد به سرعت. اگر 75 ٪ از پاسخ دهندگان به نظرسنجی ابراز چنین نگرانی در اوایل ماه مه 79 ٪ بود که در اواسط ماه ژوئن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن