L. A. شهرستان گزارش تعداد رکورد coronavirus بستری شدن در بیمارستان

لس آنجلس مقامات اعلام کرده اند یکی دیگر از شکستن رکورد روز در میان بیماران بستری برای coronavirus.همانطور که ا

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

لس آنجلس مقامات اعلام کرده اند یکی دیگر از شکستن رکورد روز در میان بیماران بستری برای coronavirus.

همانطور که از دوشنبه 2,232 مردم در بیمارستان بستری شد با COVID-19 علائم — بالاترین واحد-تعداد روز گزارش و ششمین روز متوالی است که بستری شدن در بیمارستان پیشی گرفته 2,100. روز یکشنبه 2,216 بیماران گزارش شد اولین بار بستری شدن در بیمارستان به حال پیشی گرفتن 2,200. از کسانی که در حال حاضر در بیمارستان بستری 26 درصد در بخش مراقبت های ویژه.

مقامات بهداشت عمومی نیز گزارش شده 3,160 موارد جدید و نه اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر.

بیش از 155,000 مردم آلوده شده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد و مقامات گفت که از جولای 9, بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان به خود اختصاص 10,450 موارد است. که تعداد بیش از 1000 نفر از هفته قبل بیشترین افزایش در میان آن دسته از مشاغل است.

تبلیغات

شصت و سه بهداشت و درمان کارگران فوت کرده اند از COVID-19 بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر روز دوشنبه گفت:. پرستاران حساب برای 49 درصد از این مرگ و میر و از کسانی که فوت کرده اند از coronavirus مربوط به عفونت پرستاران پرستاری ماهر امکانات حساب 71%.

نیز وجود دارد شده اند 812 مورد از COVID-19 در میان زنان باردار در جولای 17, سلامت, مقامات گفت. از آن 79 درصد علامتی و شده است وجود دارد یک مرگ و میر در میان زنان باردار — شماره اول گزارش هفته پیش. هیچ نوزادان باید آزمایش مثبت برای ویروس.

مثل همه لاتینی, ساکنان, حامله, لاتین, زنان شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس, حسابداری برای 3 نفر از هر 4 مورد زنان باردار که قرارداد این ویروس اطلاعات نشان می دهد.

تبلیغات

"این تحقیق یک تصویر آینه از آنچه Latinx جامعه تجربه کرده است و پس از همه گیر آغاز شد" فرر گفت.

بسیاری از لاتین ساکنان ضروری کارگران فرر گفت و ممکن است به ارمغان بیاورد عفونت خانه خود را حامله همکاران. از 3,820 افرادی که فوت کرده اند که در آن نژاد و قومیت شناسایی شده است و مقامات گفته اند که 47 درصد بوده است Latino.

مقامات در حال حاضر در پاسخ به بیش از 1000 شیوع ویروس فرر گفت.

اگر چه تماس با ردیابی باقی مانده است یک ابزار کلیدی در مبارزه با گسترش این بیماری فرر گفت: روش های آن نمی تواند به طور کامل متکی بود.

تبلیغات

در حالی که این شهرستان دارای اضافه شدن تماس با ردیاب — در مجموع بیش از 2500 — ردیابی نمی کند رخ می دهد در فضاهای عمومی است و فقط به عنوان موثر به عنوان تماس افراد اجازه می دهد آن را به. برای مثال از حدود 57,000 مردم از تماس با افرادی که تکمیل یک ساعته مصاحبه تلفنی با یک تماس تحقیقی تنها 57 درصد اطلاعات ارائه شده خود را در تماس نزدیک و کارفرمایان است. بسیاری ذکر شده ترس بیش از این اطلاعات خود را تحت تاثیر قرار, مسکن, وضعیت شغلی یا روابط.

"ما در حال محدود در توانایی ما به نیروی مردم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم" فرر گفت.

این بیماری تبدیل شده است شایع ترین نسبتا جوان با حدود 53% از آخرین عفونت رخ می دهد در افراد جوانتر از 41 و 52 درصد از این موارد تا به امروز در این شهرستان رخ می دهد که در گروه سنی است. سرپرست کاترین Barger گفت که افزایش حساب برای فعالیت دیده می شود بیش از چهارم جولای آخر هفته و در هفته قبل.

تبلیغات

L. A. شهردار اریک Garcetti تکرار وخیم هشدار بیش از آخر هفته که این شهر در آستانه به طور کامل خاموش کردن دوباره. شهردار مقصر سریع بازگشایی اقتصاد و مردم در حال تبدیل شدن کمتر هوشیار در مورد بهداشت عمومی راهنمایی برای افزایش تعداد عفونت.

این شهر در یک پرتقال در سطح تهدید قلمرو دومین رنگ-کد دسته بندی ها پرده برداری کرد در اوایل ماه جولای. اما اگر وضعیت شدت — به عنوان مثال اگر بیمارستان ظرفیت محدود می شود — تهدید ارزیابی می تواند حرکت به قرمز که منجر به کل خاموش Garcetti هشدار داد.

"من ایستاده در پشت تصمیم گیری های ما ساخته شده [برای بازگشایی]," Barger گفت: در پاسخ به Garcetti نظرات. "من فکر می کنم آن را مایه تاسف برای ما به بحث آنچه که ما باید انجام داده اند. ما نیاز به نگاه به جلو."

در میان نگران کننده افزایش تعداد coronavirus موارد در سراسر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد یک بیت از اخبار مثبت در روز دوشنبه: نرخ مثبت عفونت بیش از گذشته 14 روز برگزار ثابت در حالی که هفت روز به طور متوسط کاهش کمی.

تبلیغات

Newsom گزارش شده است که این ایالت رای مثبت باقی مانده است در 7.4 درصد در دو هفته گذشته و یک هفته به طور متوسط برای مثبت عفونت از کاهش 7.7% به 7.2%.

یک مطلب در مورد تعداد این این است که میزان بستری شدن است که با 16 درصد افزایش یافته و طی 14 روز. هنوز هم این عدد کوچکتر به طور کلی افزایش در مقایسه با هفته قبل از.

اما Newsom هشدار داد تعداد درخواست به دولت به عنوان یک کل است که تایید بیش از 337,000 عفونت و 7,716 coronavirus مربوط به مرگ و میر.چندین شهرستانهای هنوز تجربه یک افزایش عفونت.

"شهرستان توسط county, همه چیز نگاه بسیار متفاوت از آنها انجام ایالت" فرماندار گفت. "ما در میان این همه گیر -- آن است و نه دور از هر زمان به زودی."

تبلیغات

لس آنجلس یکی از 33 استان ها در دولت است برای نظارت بر افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان.

در حالی که برخی از استان ها مانند سان فرانسیسکو نقل مکان کرد و در دولت دیده بان لیست بیش از چند هفته گذشته L. A. شهرستان باقی مانده است برای بخشی بهتر از یک ماه.

در میان دلایل نظارت هستند و این شهرستان به طور کلی عفونت اعداد. با توجه به دولتی راهنمای استان ها باید بیش از 100 عفونت در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از یک دوره 14 روزه قادر به استراحت بهداشت عمومی محدودیت. با توجه به داده های سلامت لس آنجلس را عفونت نرخ 318.9 در هر 100 ، 000 نفر.

شهرستان نیز بالاتر از 8 درصد رای مثبت دولت است.

تبلیغات

روز یکشنبه مقامات گزارش تعداد رکورد COVID-19 بيمار در بيمارستان: 2,216. از آن 26 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 19% در هواکش. این پنجمین روز متوالی در این شهرستان شاهد بیش از 2100 بیماران در بیمارستان ها و برای اولین بار بعد که شماره پیشی گرفته 2,200.

با وجود افزایش این شهرستان است که هنوز هم در شکل خوب با تعدادی از دسترس تخت بیمارستان, مقامات گفت.

بیش از 1.5 میلیون ساکنان شهرستان تست شده برای این ویروس و 10% باید آزمایش مثبت, یکشنبه, داده ها نشان می دهد. هفت روز به طور متوسط برای مثبت عفونت در 8.8%.

تبلیغات

تجربی آزمایش واکسن در آمریکا برنامه ریزی شده است به زودی آغاز شود. حدود 30000 نفر از جمله کالیفرنیا خواهد بود ثبت نام.

دانشمندان در دانشگاه آکسفورد به تازگی اعلام کرد که تجربی coronavirus واکسن نشان داده شده است که در اوایل محاکمه سریع یک محافظ پاسخ ایمنی در صدها نفر که به ضرب گلوله کشته است. محققان شروع به تست در ماه آوریل در حدود 1000 نفر و نیمی از دریافت واکسن تجربی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب