L. A. شهرستان می بیند 'هشدار دهنده' افزایش coronavirus بستری شدن در بیمارستان, عفونت نرخ

در آنچه که مقامات روز شنبه به عنوان یک "هشدار دهنده" افزایش بستری بیماران با تایید عفونت کروناویروس در لس آنجل

توسط MORVARIDEASIA در 15 تیر 1399

در آنچه که مقامات روز شنبه به عنوان یک "هشدار دهنده" افزایش بستری بیماران با تایید عفونت کروناویروس در لس آنجلس شروع به پریدن کرد 41 درصد در سه هفته گذشته.

در روز جمعه وجود دارد 1,947 بیماران در L. A. شهرستان بیمارستان با تایید عفونت کروناویروس; هفت روز قبل از آن وجود دارد 1,717; هفته قبل از آن وجود دارد 1,426; و هفته قبل از آن وجود دارد 1,383.

تعداد بیماران مبتلا به تایید coronavirus عفونت در بخش مراقبت ويژه هستند تا 35 درصد در دو هفته گذشته; در شنبه 549 نفر در ICU; شنبه گذشته وجود دارد 446 و هفته قبل از آن وجود دارد 408.

روز دوشنبه L. A. مسئولان شهرستان هشدار داد در مورد "هشدار دهنده افزایش موارد مثبت نرخ و بستری" و پیش بینی امکان اجرا از تخت بیمارستان در دو تا سه هفته; تعداد تخت ICU می تواند خسته مدتی در ماه جولای.

تبلیغات

"اگر این مسیر ادامه می دهد تعداد تخت ICU — ما اکثر منابع محدود است — به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به ناکافی در آینده نزدیک گفت:" یک یادداشت صادر شنبه توسط L. A. County وزارت بهداشت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

شهرستان هشدار داد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که مقامات "نگران آن است که مراقبت حاد در بیمارستان خواهد شد نیاز به شروع اجرای زدایی برنامه ها و آماده شدن برای یک موج دیگر از موارد است."

این یادداشت گفت که بیمارستان مراقبت حاد در L. A. شهرستان خواسته شد در ژوئن 26 "به نقد و بررسی خود را فشار برنامه ها و آماده سازی برای موج دیگری از بستری شدن در بیمارستان."

تبلیغات

سنبله در coronavirus موارد در سراسر کشور را برانگیخته زنگ.

مقامات تا به حال می ترسید ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته از سواحل شلوغ کباب احزاب و بسته بندی رستوران ها می تواند باعث افزایش عفونت های جدید بیشتر قریب به اتفاق در حال حاضر پر کردن بیمارستان. داده ها نشان داد که در کالیفرنیا COVID-19 خروش آغاز شد و در طول آخر هفته روز یادبود به افراد گیر کرده در داخل برای ماه تصمیم به بازگشت به روال.

اما به نظر می رسد که هشدار دادند و همچنین محدودیت های جدید تا به حال در نظر گرفته شده اثر با 4 جولای جمعیت قابل ملاحظه ای را در سواحل پارک ها و مکان های دیگر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de