L. A. County sheriff بررسی نمایندگان اقدامات در فیلم ضبط شده توسط متهمان شکایت از آزار و اذیت

لس آنجلس کلانتر در حال بررسی اقدامات نمایندگان اسیر در تصویری مقابله با سه مرد در یک خاکستری سدان که شکایت غیر

توسط MORVARIDEASIA در 8 خرداد 1399

لس آنجلس کلانتر در حال بررسی اقدامات نمایندگان اسیر در تصویری مقابله با سه مرد در یک خاکستری سدان که شکایت غیر قانونی و آزار و اذیت.

کلانتر الکس بیانوبا گفت که او نمی خواهند به "صبح روز دوشنبه کارفرمایی" این حادثه آغاز شد که با سه مرد نشسته در ماشین بعد از کشیده شدن بیش از, تا زمانی که تحقیقات به متهمان " و نمایندگان انجام کامل هستند.

خود را نگرانی اصلی در حال حاضر است که برای رفاه یک معاون بود که گفته لگد در معده توسط راننده و شکست بازوی خود را در سه مکان و زمانی که او به زمین افتاد او گفت: در پاسخ به سوالات خبرنگاران در اخبار جلسه چهارشنبه.

"اگر شما در شک در مورد اقدامات یک افسر صلح, شما نمی خواهید برای بهبود وضعیت مقاومت در برابر خشونت مقاومت با نیروی" بییانوئبا گفت.

تبلیغات

در این ویدئو ارسال شده در آوریل 25 در یوتیوب مردان را در یک تماس تلفنی درخواست یک استاد راهنما به عنوان یک مرد معاون قراردادن موشواره در درب سمت راننده.

"شما فقط گیر دست خود را در اینجا و سعی کردم به باز کردن درب" یکی از آقایان می گوید. "مانند آنچه که جهنم ؟ فقط از من بپرسید."

"شما اینجا yapping بنابراین من فقط به شما اجازه yap," معاون پاسخ می دهد.

یک نماینده زن وارد کرد و گفت: "استراحت. فقط استراحت."

تبلیغات

در نهایت نر معاون درب باز می شود و تلاش برای دستبند راننده. یک کشمکش رخ داخل خودرو به عنوان راننده مقاومت کرد و معاون قرار می دهد در دست مظنون سر, ضربه زدن کلاه خود را خاموش.

مردان فریاد برای کمک در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

یکی از آقایان می گوید آنها متوقف شد برای داشتن پنجره های رنگی. بخش کلانتر اظهار نظر نیست چرا مردان کشیده شد بیش از.

راننده به پایان می رسد تا در صورت پایین بر روی زمین با هر دو نمایندگان در تلاش برای دستبند او را. ادعا و پا زدن در معده و صدمه به زن معاون آشکار نیست در این ویدئو.

تبلیغات

راننده دستگیر شد و به اتهام حمله با سلاح مرگبار در صلح افسر مقاومت در برابر یک افسر با زور و رانندگی بدون مجوز بیانوبا گفت. یکی از مسافران بود به اتهام عدم تطابق با یک نظم قانونی و دیگر به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب