L. A. آتش نشانان در پاسخ به بیش از 3000 سرویس خواستار مشغول جولای 4

لس آنجلس ممنوع اعلام رسمی Fourth of July fireworks نمایش با توجه به شیوع کروناویروس اما به نظر نمی رسد برای من

توسط MORVARIDEASIA در 15 تیر 1399

لس آنجلس ممنوع اعلام رسمی Fourth of July fireworks نمایش با توجه به شیوع کروناویروس اما به نظر نمی رسد برای منصرف کردن مردم از جشن در خانه.

L. A. آتش نشانان در پاسخ به هزاران نفر از تماس اورژانس شنبه و خاموش حداقل یک شعله های بزرگ که مصرف نصف یک مجتمع آپارتمانی در نورتریج, مقامات گفت.

"آن را به عنوان همیشه است, چهارم جولای بود شلوغ شب برای تمام انواع مختلف از آتش سوزی گفت:" مارگارت استوارت, سخنگوی لس آنجلس آتش نشانی.

این LAFD که در خدمت شهر لس آنجلس به طور متوسط کمتر از 1400 تماس برای خدمات بیش از یک نمونه دوره 24 ساعته. در روز شنبه آن را در پاسخ به 1,738 تماس برای خدمات استوارت گفت.

تبلیغات

آنها شامل 200 تماس گزارش زباله سوزی, 103, گزارش, درخت, آتش سوزی 40 گزارش از ساختار سوزی 28 چمن آتش سوزی و 11 از برس آتش سوزی, او گفت:.

لس آنجلس آتش نشانی که در خدمت unincorporated L. A. شهرستان و 59 شهرستانها نیز شاهد بالاتر از حد نرمال حجم تماس بگیرید. بخش پاسخ به بیش از 1600 تماس برای خدمات پنج شنبه در مقایسه با متوسط 1100 تا 1200 تماس, گفت, آسمان, کرنل, اطلاعات عمومی افسر. نزدیک به 500 از کسانی که خواستار دریافت کرده بودند در یک ساعت دوره بین 9 و 10 p. m., او گفت:.

شهرستان مقامات آتش مشغول به کار بودند صبح روز یکشنبه برای تعیین چگونه بسیاری از تماس ها مربوط به آتش بازی.

در شهر L. A. جدی ترین حادثه زمانی صورت گرفت که آتش مشتعل چند بزرگ و درختان نخل در نورتریج و گسترش شعله های آتش به یک آپارتمان همسایه پیچیده از بین بردن چند واحد و جابجایی حدود 50 ساکنان استوارت گفت.

تبلیغات

"در حالی که مردم به بی اعتنایی و ایجاد دلایل خود را برای چرا آنها فکر می کنم آتش بازی غیر قانونی شب گذشته اثبات نقطه نظر یک درخت آتش است که توسعه یافته به یک ساختمان آپارتمان" استوارت گفت.

آتش سوزی گزارش شد 8600 بلوک از شمال ویلبر خیابان در مدت کوتاهی قبل از 9:30 p. m. در آن زمان 81 آتش نشانان 43 دقیقه برای خاموش کردن درختان نخل و هشت واحد آپارتمان که به طور کامل فرا گرفته و مقامات گفت. متعدد ساکنان نجات داده شدند و سه نفر در بیمارستان بستری شد برای اثر استنشاق دود آتش نشانی گفت.

اون سوی خاکستر سوخته از سوزاندن درختان نخل نیز به سقف دوم هشت واحد آپارتمان در مجتمع شروع یک سطح اما آتش نشانان قادر به قرار دادن آن قبل از آن را باعث آسیب عمده بخش گفت.

یک بررسی توسط LAFD را از آتش سوزی و مبارزه با تروریسم واحد تعیین آتش آغاز شده توسط آتش بازی غیرقانونی مقامات گفت.

تبلیغات

پیش از آن در هفته L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد که این شهرستان به طور موقت ممنوعیت نمایش آتش بازی و بسته شدن سواحل برای جلوگیری از ازدحام در طول تعطیلات آخر هفته در یک پیشنهاد به سرعت نگران کننده ای افزایش coronavirus موارد است.

شهرستان لان کاستر تصمیم به سرپیچی از ممنوعیت برگزاری یک نمایش آتش بازی در لنکستر ملی فوتبال مرکز. پارکینگ بسته شد و ساکنان را تشویق به تماشای از خانه های خود و یا جدا شده از مناطق در فضای باز.

شهردار این شهرستان قاب این حرکت به عنوان یک بیانیه سیاسی در نظرات در رسانه های اجتماعی.

"فوق العاده چپ در تلاش است به سرقت 4th of July," شهردار R. رکس parris در wrote on Facebook. "ما در شهر ما جشن بودن آمریکایی ها. لطفا بیا به دیدن من در زندان از آنجا که هیچ کس در حال رفتن به توقف 4 جولای در شهر ما."

تبلیغات

این نمایش که بصورت زنده در این شهر Facebook, صفحه, صورت گرفت, بدون حادثه است.

با وجود کمبود نسبی رسمی آتش بازی نشان می دهد, حیاط خلوت صفحه نمایش در سمت چپ منطقه در برخورد با ضعیف و کیفیت هوا. آتش بازی منتشر می کنند سطح بالایی از ذرات معلق و فلزات آلاینده های هوا و ژوئیه 4 و 5 به طور معمول در میان منطقه را بدترین روز وقتی که می آید به سطح بالایی از ریز ذرات معلق در هوا, سلامت, مقامات گفت.

کیفیت هوا در طول بیشتر از L. A. شهرستان در محدوده ناسالم و بسیار ناسالم که از صبح روز یکشنبه با توجه به سواحل جنوبی کیفیت هوا مدیریت منطقه است. که در آن کیفیت هوا بسیار ناسالم تلقی که شامل مرکزی L. A., بخش های از ساحل و نقاط سان فرناندو و سن گابریل دره شد توصیه برای جلوگیری از اعمال طولانی مدت. مردم با قلب یا ریه بیماری افراد مسن و کودکان توصیه شد برای جلوگیری از تمام فعالیت فیزیکی خارج از منزل در آن مناطق.

در ضمن خشک کن شرایط درجه حرارت گرمتر و وزش شدید باد در برخی از نقاط L. A. شهرستان نگرانی در مورد پتانسیل برای آتش سوزی به سرعت گسترش یافته است.

تبلیغات

حداقل humidities کاهش یافته و به تک رقمی و در بسیاری از داخلی و foothill مناطق روز یکشنبه در حالی که درجه حرارت بالا در این مناطق پیش بینی شد برای رسیدن به 10 درجه بالای نرمال خدمات ملی آب و هوا گفت.

بادهای توفانی شد و انتظار می رود آمار کستیک منطقه دریاچه, کوه از شهرستان ونتورا و جنوب سواحل سانتا باربارا شهرستان در شب یکشنبه. این "sundowner" بادهای شمالی باد رانده تفاوت در فشار است که تمایل به تقویت در شب و یک شب ساعت گفت: لیزا فیلیپس, هواشناس برای خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

ترکیب آب و ایجاد شرایط افزایش خطر آتش سوزی است که غیر معمول نیست برای این زمان از سال, او گفت:.

"در این زمان ما در حال برخورد با بسیاری از شرایط شروع به رسیدن به بالا آتش, شرایط آب و هوا فقط در دوره" فیلیپس گفت. "ما در آتش ما فصل در حال حاضر."

تبلیغات

دمای شد و انتظار می رود برای خنک کردن و به تدریج شروع روز دوشنبه در مناطق ساحلی شاهد اوج در اواسط 70s و دره ها در بالا 80s روز پیش از یکی دیگر از گرم کردن هوا برای روز جمعه. اما افزایش خطر آتش سوزی شد و انتظار می رود باقی بماند فیلیپس گفت.

"واقعا همه باید با توجه به توان بیشتر روز به بالا فقط در شرایط احتیاطی ما باید با فصل تغییر," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب