L. A. سیاه جامعه خوشحال است که سفید جدید پشتیبانی — اما این دیر

به عنوان دانی Joubert تماشای یک مینیاپولیس افسر پلیس زانو زدن به گردن جورج فلوید او خشم در نمونه دیگری از خشون

توسط MORVARIDEASIA در 1 تیر 1399

به عنوان دانی Joubert تماشای یک مینیاپولیس افسر پلیس زانو زدن به گردن جورج فلوید او خشم در نمونه دیگری از خشونت پلیس.

بنابراین بیش از حد بود و بقیه ملت و درد فلوید مرگ منجر شده است در هفته از تظاهرات توده.

Joubert و دیگران در جامعه تشویق می شوند که این اعتراضات محور هستند نه در جنوب لس آنجلس اما در مجلل کسب و کار منطقه و مناطق و جذب یک لوله شکل نما از مسابقات خواستار عدالت است. اما آنها در حال پرسیدن یک سوال ساده: که در آن شما بوده است ؟ به دلیل این است که دیر شده است.

سیاه مردمی به یاد داشته باشید امید و ناامیدی پس از وات شورش در سال 1965 و رادنی کینگ شورش در سال 1992 زمانی که ملت توجه در نهایت تبدیل به دور از نژادی و بی عدالتی است.

تبلیغات

نمایش وحدت در حال حاضر خوب است اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شور و شوق از تظاهرات سرد کردن ؟ آیا هزاران نفر نشان دادن در خیابان ها حرکت می کند ؟

دیرین جامعه فعال ارل Ofari هاچینسون رئیس جمهور از لس آنجلس شهری سیاست میزگرد گفت: مگر این تزریق انرژی از مردم سفید فعالان جوان و دیگران ترجمه را به ادامه عمل توده آموزش و پرورش از مسائل و عمل در غرفه رای گیری این هفته از تظاهرات ممکن است حرکت سوزن به سمت تغییر پایدار است.

"من با احتیاط خوش بینانه است که این خواهد بود که بیش از فقط یک لحظه هیجان-به دنبال بالا برای بسیاری از, و بسیاری را ادامه خواهد داد به نقل مکان کرد و با قدرت حمایت برای عدالت نژادی که آنها را همچنان درگیر" گفت: Hutchinson, 72. "وجود دارد به سازمان است که در بهار چهارم علاوه بر سیاه و سفید زندگی می کند با توجه به شدنی و عملی برنامه های است که می تواند تعامل با آنها است."

Joubert امید بیش از حد چرا که او دیده است تخریب ناآرامی های مدنی دست اول.

تبلیغات

او به یاد می آورد به عنوان 5 ساله مقایسه خود سربازان اسباب بازی به زندگی واقعی سرباز گارد ملی به عنوان آنها گشت خیابان در طول وات شورش. بیست و هفت سال بعد او و دیگر اعضای باند میانجیگری بی سابقه ای بس بین گروه های رقیب در طول پادشاه شورش اغلب تحت الشعاع حرکت در میان بیش از 60 زندگی را از دست داده و $1 میلیارد دلار از اموال خسارت در این شهرستان است.

در هر دو مورد مردم سفید شد تا حد زیادی بی اعتنا به بی عدالتی از شهروندان است. آنها نباید داشته است, او گفت:.

"همه ما باید با هم زندگی کنند و آن را در این زمان طولانی برای مردمی برای تحقق بخشیدن به آنچه که ما را در جریان بوده است از طریق" Joubert گفت. "رادنی کینگ باید برجسته. شورش در سال 1965 باید برجسته. ما در حال گرفتن یک گام بزرگ رو به جلو اما فلوید نباید مجبور به از دست دادن زندگی خود را برای این اتفاق می افتد."

این زمان تغییر سیاست باید به دنبال به سرعت و از جمله برخی از شهرستانها ممنوعیت پلیس chokeholds و آغاز بحث های جدی برای تغییر مسیر کمک های مالی از بودجه پلیس برای بهبود مسکن, بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, بهداشت روان, خدمات و منابع دیگر.

تبلیغات

لس آنجلس است که هیچ غریبه ای به uproars برانگیخته توسط تنش نژادی. اما هیچ کدام از آن نگاه مانند آن را در حال حاضر با ده ها هزار نفر از مردم از مخلوط مسابقات نزولی در بلوار هالیوود در پی در تعطیلات آخر هفته برای تظاهرات صلح آمیز است.

پراکنده دزدی و خرابکاری به دنبال تظاهرات بدون خشونت بیش از فلوید مرگ در سانتا مونیکا بورلی هیلز و Fairfax منطقه اما مطابقت ندارد تخریب که سامانه در سراسر شهرستان در سال 1992 پس از یک هیئت منصفه تبرئه چهار افسر بودند که ضبط ضرب و شتم شاه سیاه رانندگان پس از شکار کردن با سرعت بالا. قطعه زمین در جنوب L. A. جایی که ساختمان های یک بار ایستاده بود خالی باقی می ماند.

در سال 1965 34 نفر کشته و بیش از شش روز از ناآرامی های پس از یک درگیری را در یک جمعیت که California Highway Patrol افسر کشیده بیش از یک سیاه رانندگان در وات.

در هر دو موارد منتقدان می گویند قابل توجهی اصلاحات اتفاق نمی افتد. سازمان نوشت: گزارش های دقیق. نیروهای وظیفه ایجاد شد. وعده ساخته شد.

تبلیغات

وات 1992 قیام و در حال حاضر در این تظاهرات بیش از فلوید را به قتل آمد و از سال چرکین نا امیدی نسبت به نابرابری سیاه آمریکایی ها رنج می برند گفت: برنارد پارک یکی از معدود سیاه, Los Angeles Police Department افسران در سال 1965 و یک معاون در طول پادشاه شورش.

"هنگامی که آنها انجام مطالعه برای پیدا کردن که چرا مردم رفت و از خانه های خود و به خیابان ها در سال 2020 آنها احتمالا دیدن مسائل یکسان" گفت: پارک 76 که بعدها رئیس اداره و یک عضو شورای شهرستان. "هیچ کدام از آن اتحادش را تغییر بیش از همه در این دهه است. سرمایه گذاری در جامعه عدم تعادل اقتصادی آموزش و پرورش — هیچ کدام از آن حل شده است."

Bernard Parks appointment as chief

برنارد پارک دریافت سلام از این سربازان پس از رسمی انتصاب به عنوان رئیس پلیس LAPD در اوت. 22 سال 1997 در آکادمی پلیس.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

واتس هنوز هم رنج می برد از بالا, فقر, نرخ, رتبه بندی به عنوان 13-بدترین محله در لس آنجلس برای جرم و جنایت خشونت آمیز سرانه با توجه به یک بار تجزیه و تحلیل از جرم و جنایت ، این منطقه دیده است پیشرفت از جمله $35 میلیون فدرال اعطا در ماه آوریل توسط وزارت مسکن و توسعه شهری و یک پلیس جامعه ارتباط است که فعالان و سیاستمداران و پلیس لس آنجلس می گویند قوی است. اما آن را هنوز هم خرس زخم از آن گذشته است.

تبلیغات

در اخیر بعد از ظهر Joubert راه می رفت به پسران و دختران باشگاه در ورزشگاه نیکرسون باغ های کم درآمد عمومی مجتمع مسکونی که در آن او مطرح شد به نوعی کنسرو مواد غذایی برای خانواده ها در این منطقه است. در خارج از ورزشگاه یک نقاشی دیواری با نام افراد مرده از باند خشونت و یا علل دیگر. به جامعه این بنای مقدس — حتی کودکان می دانند به ظروف سرباز یا مسافر با آن است.

Joubert کمک به باز کردن یک آکادمی بوکس در ورزشگاه زمستان سال گذشته به نگه داشتن بچه ها فعال و از مشکل. اما COVID-19 pandemic — که به کشته شدن افراد سیاه و سفید در یک نامتناسب نرخ — مجبور به طور موقت بسته شدن. او در حال حاضر دست کردن مواد غذایی به خانواده های هر جمعه با کمک از باند کاهش و جوانان توسعه بنیاد.

Donny Joubert Watts wall

نقاشی دیواری در پسران و دختران باشگاه از ورزشگاه نیکرسون باغ خرس به نام دانی Joubert مادر, Lottie با قهوه ای و دیگر افرادی که فوت کرده اند.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

زمانی که او برای اولین بار شنیده فلوید مرگ و دیدم خشم که در ابتدا موجب برخی از خرابکاری در لس آنجلس و دیگر شهرهای او و باند دیگر مداخله رسیده به افراد جوان و توصیه آنها. آن را OK به دیوانه گفتند. اما آنها را تشویق آنها را به نگاهی است که خشم مولد در تظاهرات مسالمت آمیز آنها نباید نابود کردن اموال به خصوص در محله خود.

تبلیغات

"ما به این" Joubert گفت. "ما در حال حاضر شده است از طریق دو نفر از آنها. وجود دارد هیچ چیز دیگری از چپ به رایت."

به عنوان او را تماشا تلویزیون او شوکه شده بود به عنوان بیشتر و بیشتر مردم سفید پیوست راهپیمایی. آن را تقریبا به ارمغان آورد یک قطره اشک به چشم او, او گفت:.

آن صحنه تعجب دیگران است.

"من هرگز فکر نمی کردم من می بینم روز آنها را انجام دهد هر یک از این در بورلی هیلز" گفت: ویلیام تیلور با خندیدن.

تبلیغات

تیلور, 72, شنبه در یک صندلی در Tolliver آرایشگاه در جنوب لس آنجلس به دنبال در یک شناخته شده سال 1992 عکس از یک ماشین لباسشویی را فرا گرفته در شعله های آتش یکی از بسیاری از یادآوری از ضرب وشتم. او هنوز هم ناراحت است که برخی از زمین های خالی اطراف جامعه نبوده است redeveloped.

روز بعد از پادشاه حکم تیلور بود که در آن مالک-مدیر پدرش مبلمان-حرکت کسب و کار برنامه ریزی شده بود برای انجام یک کار. به دلیل خطر او به نام مشتری خود را یک زن, درخواست اگر او می تواند reschedule. او خودداری کرد.

"نگرش او بود که آنها را نمی شورش که در آن من واقع شده بنابراین من هنوز هم می خواهید سرویس'" تیلور گفت.

سفر به هالیوود آپارتمان "دردناک" او گفت:. او کنار Normandie و ورمونت, راه, راه, است که می توانست درایو کوتاه تر اما غیر قابل دسترس به دلیل تظاهر کنندگان شدند کشیدن مردم از وسایل نقلیه خود را و ضرب و شتم آنها. هنگامی که او وارد شدند او گفت: این زن در حال تبدیل شدن به ترس به ویرانی رخنه کرد به او نزدیک تر منطقه است.

تبلیغات

او گفت: امروز جنبش ممکن است بیشتر به دلیل تاثیر بر خلاف مشتری خود را پس از آن, سفید, مردم باید منتظر نیست برای نشان دادن نگرانی تا زمانی که زندگی خود را تحت تاثیر قرار گرفتند. اما او همچنین امیدوار است کسانی که فقط در حال حاضر به پیوستن به علت توسعه یک درک عمیق تر از سیستمیک بی عدالتی است که زیر بنای تظاهرات.

"اگر من جوانتر بودند من خواهد بود در خارج وجود دارد راه رفتن با آنها" تیلور گفت. "من رویای یک دنیای بهتر, و من می دانم که خودم و دیگران را با کمال میل به آنها کمک کند درک آنچه که ما از طریق رفته و یک صدایی هیئت مدیره است."

ان Tolliver Binion, 78 که برادر صاحب Tolliver آرایشگاه گفت: زمان حرکت به یاد او از داستان های کتاب مقدس که در آن خدا مجبور حضرت موسی و پیروان او را سرگردان صحرا برای 40 سال. بنی اسرائیل می تواند وارد سرزمین موعود تنها پس از تر خیره نسل درگذشت و Binion فکر می کند که شبیه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.

"بسیاری از این مسائل بوده است ریشه دوانده تا زمانی که نسل های قدیمی تر ممکن است قادر به درک" Binion گفت. "من فکر می کنم همه چیز تغییر خواهد کرد چرا که این نسل می داند. و مهم نیست که شما چگونه می تواند به شما ساعت مچی است که جورج فلوید تصویری و تقاضا را تغییر دهید؟"

تبلیغات

پارک هم تشویق شده است. او گفت: در هر دو قبلی شورش او شنید حساس نظرات از همکاران در این بخش است که آشکارا به حمایت پادشاه را ضرب و شتم. برخی از سوال که چرا آنها در پاسخ به شورش در وات.

"برخی از افسران پرسیدن" چرا ما در رابطه با آن بخش از شهرستان ؟ "و بسیاری از افسران به حال به آنها را به چالش و بگو: "برای ما مهم است چرا که خانواده من زندگی در جنوب لس آنجلس'" پارک گفت.

عمدی تصمیم اعتراض سازمان به هدایت تظاهرات به سفیدتر و ثروتمندتر از مناطق ممکن است نقش مهمی در بیداری گسترده تر گفت: Jody زره استاد در USC گولد دانشکده حقوق که دارای تخصص در مسائل نژادی.

حمله Trayvon مارتین در سال 2012 هایلایت دهها اما پس از جمع آوری نمونه از قتل ویدئو — Ahmaud Arbery اریک گارنر و دیگران را نیز شوکه مردم حواس.

تبلیغات

"ما دیده ایم تا زمانی که هزینه بی عدالتی شده و محدود به برخی از جوامع و مناطق جغرافیایی" Armour گفت. "در حال حاضر با این پیاده روی ما در حال دیدن بیشتر ممتاز جوامع شروع به خرس است که قیمت. برای ما به پیشرفت واقعی همه ما در مجموع باید بگویم که قیمت بی عدالتی بیشتر از هزینه از عدالت است."

به عنوان Joubert در زمان استراحت از بلند کردن ظروف پلاستیکی با مواد غذایی کنسرو شده در ورزشگاه او منعکس شده در چه مرحله بعد برای ایجاد تغییر واقعی: رای گیری — شناخت مسائل و سپس اقدام بر روی آنها. او خوشحال است که متحدان جدید در هیئت مدیره حتی اگر آنها آمد اواخر, او گفت:.

"ما مجبور به زندگی در اینجا و اکنون" Joubert گفت. "ما آنها را در حال حاضر بیدار شدن از خواب را چه شده است اتفاق می افتد به ما برای یک مدت زمان طولانی و ما باید برای به دست گرفتن این لحظه. ما نمی توانیم اجازه دهید آن را به هدر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن