L. A. را برای مبارزه با فساد مالی شامل توسعه دهندگان یک عضو شورای — و 80-ساله, مامان

فساد پرونده لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar است مزین با نفوذ شهر سالن چهره های ثروتمند توسعه دهندگان املاک

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

فساد پرونده لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar است مزین با نفوذ شهر سالن چهره های ثروتمند توسعه دهندگان املاک و مستغلات به خوبی متصل لابی و یک کمپین جمع آوری کمک های شناخته شده برای جمعآوری نقدی برای سیاستمداران است.

اما محققان نیز تبدیل به کانون توجه در کمتر احتمال دارد رقم در پرداخت-به-بازی بازی رسوایی یک زن مسن که مهاجرت از ساکاتکاس, مکزیک یک بار مشغول به کار در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد و دارای زندگی متوسط خانه در بیل هایقتس.

Isidra Huizar 80 ساله از بحرانزده عضو شورای یکی از unnamed آمار و ارقام ذکر شده در وسیع مورد با توجه به سه منبع آشنا با تحقیقات.

دادستان فدرال گفته اند بدون ذکر او را با نام که Isidra Huizar به او کمک کرد تا پسر شستن پول رشوه است که او بین سال های 2014 و 2017. Huizar را که تنها به نسبت یک-2 بارها و بارها دریافت پول نقد از پسرش و سپس با استفاده از درآمد حاصل را به پرداخت هزینه های خود را با توجه به 116 صفحه استشهاد واصل هفته است که Huizar دستگیر شد.

تبلیغات

Isidra Huizar در مصاحبه با تایمز تایید کرد که او تا به حال شده است در مورد سوال توسط محققان که می خواستم به دانستن در مورد خود و پول خود را. اما او را تکذیب کرد درگیر شدن در پول شویی و گفت او تنها حفاظت از پول نقد است. او در توضیح اتهامات علیه پسرش به عنوان نادرست است.

"آنها او را متهم به بسیاری از چیزهایی که او نمی" Isidra Huizar گفت: صحبت کردن در اسپانیایی. "این درست نیست که آنها چه میگویند در روزنامه ها و اخبار است."

Isidra Huizar, pictured with one of her granddaughters, on a mailer for Jose Huizar's 2005 campaign.

Isidra Huizar تصویر با یکی از نوه در یک میلر برای خوزه Huizar سال 2005 مبارزات انتخاباتی.

(خوزه Huizar 2005 کمپین)

Huizar مادر است که نه تنها عضو خانواده به آمده و تحت بررسی در تحقیقات. این عضو شورای همسر Richelle Huizar ذکر شده است بارها و بارها در مورد هدف قرار دادن سابق Huizar کارمند جورج اسپرزا و چهره های دیگر که زده اند تقاضای معاملات در کاوشگر.

تبلیغات

دادستان فدرال نیز با تمرکز بر معاملات مالی گفته شده توسط سالوادور Huizar این عضو شورای برادر که ذکر شده در جنایی استشهاد به نسبت یک-3 به گفته یک منبع آشنا با پروب.

دادستان گفت: نسبت A-3 نیز کمک کرد عضو شورای شستن پول رشوه و دروغ در مورد دخالت خود را زمانی که او در ابتدا مورد سوال توسط ماموران اف بی آی در سال 2018 با توجه به شکایت کیفری.

ادوارد جی رابینسون یک وکیل برای سالوادور Huizar کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد فدرال پرونده از جمله اتهامات در استشهاد. رابینسون گفت که او دستور سالوادور Huizar به صحبت کردن با هر کسی در مورد این مورد.

نه Isidra و نه سالوادور Huizar بازداشت شده است یا عمومی متهم شده است. اما این اولین نشانه ای که خود را معاملات مالی بخشی از پروب. دو سال پیش اف بی آی به دنبال خود بانک سوابق در یک حکم جستجو جستوجو کرد که شواهدی از امکان جنایات از جمله رشوه خواری و پول شویی.

تبلیغات

ماه گذشته زمانی که عضو شورای Huizar منتشر شد از فدرال بازداشت یک قاضی دستور داد او را به برقراری ارتباط با هر شاهد و یا قربانی — اما حک شده یک استثنا برای Isidra, Salvador و Richelle Huizar.

شکایت کیفری نشان می دهد که Isidra و سالوادور Huizar به محققان اطلاعات تحت انتقادات و موافقت نامه های یک آرایش است که در آن دادستان توافق به استفاده از این اطلاعات بر علیه آنها.

Loyola Law School پروفسور لوری Levenson گفت: این پیمان همچنین به عنوان شناخته شده "ملکه برای یک روز" توافق می تواند راه را برای یک هدف ممکن است در یک مورد به این استدلال که "ما در حال بهتر است خود را به عنوان شاهد از به عنوان یکی از متهمان خود را."

بازرسان فدرال متهم در شکایت است که خوزه Huizar قریب نقدی رشوه از طریق اعضای خانواده خود را که قرار دادن پول به حساب های خود را و سپس پرداخت کارت اعتباری خود را و صورتحساب اموال مالیات و هزینه های دیگر از جمله بهره وام بانکی است که اجازه عضو شورای به حل و فصل یک آزار و اذیت جنسی شکایت ثبت شده توسط یکی از دستیاران خود را.

تبلیغات

دادستان گفت: Huizar به مادرش بیش از $108,000 به صورت نقدی بین ژانویه 2014 تا سپتامبر 2017; او پرداخت می شود تقریبا همان مقدار به طور مستقیم یا غیر مستقیم به Huizar با توجه به اطلاعات در شکایت کیفری.

محققان ادعا شده که این عضو شورای همچنین ارائه پول نقد به برادر خود که پس از پرداخت حدود $130,000 به طور مستقیم یا غیر مستقیم به او با توجه به اطلاعات در شکایت کیفری.

فدرال محقق به بررسی سوابق بانکی و تماشای فیلم های نظارت از Isidra Huizar واریز یک پاکت نامه با "مبلغ زیادی از پول نقد" با توجه به اطلاعات در شکایت کیفری.

در نوامبر 2018 — همان ماه که ماموران اف بی آی حمله Huizar خانه و دفاتر — این عضو شورای مادر و برادر بودند در مصاحبه با ماموران فدرال و دروغ انکار کرد که Huizar داده بود آنها را به پول نقد با توجه به اطلاعات در شکایت کیفری.

تبلیغات

هر دو مورد مصاحبه قرار گرفتند دوباره در اوایل سال جاری و اعتراف کرد که آنها دریافت پول نقد از عضو شورای دادستان گفت: در پرونده. Huizar مادر گفت که او خواسته بود او را برای چک سفید که او استفاده می شود به پرداخت صورتحساب خود را با توجه به اطلاعات در شکایت کیفری.

سالوادور Huizar همچنین محققان گفت که Huizar از او خواست به پوشش هزینه های خود را با توجه به اطلاعات موجود در پرونده. و او اعتراف کرد به دروغ گفتن به ماموران فدرال در مورد معاملات مالی خود را در طول زودتر مصاحبه دادستان نشان داد در شکایت کیفری.

در مصاحبه ای با بار Isidra Huizar گفت که او تا به حال نه به دروغ محققان استدلال می کنند که آنها تا به حال به درستی توضیح داده شده سوال خود را.

او گفت که زمانی که او برای اولین بار پرسید: اگر خوزه Huizar به او داده بود پول او در ابتدا گفت چون پول ندارد که برای او. بعد او گفت: محققان روشن است که آنها درخواست شد اگر خوزه به او پول برای نگه داشتن بر روی.

تبلیغات

"که متفاوت" Isidra Huizar گفت در اسپانیایی. "و به همین دلیل در ابتدا من گفتم نه و بعد yes."

Isidra Huizar گفت: پول که خوزه Huizar تا به حال ارائه شده بود برای کمک درسی برای فرزندان خود.

هر دو Isidra و سالوادور Huizar ثبت نام شده برای رای دادن برای سال در همان آدرس در بیل هایقتس — متوسط 464 فوت مربع خانه متعلق به Huizar خانواده برای چند دهه با توجه به شهر و شهرستان ، در مصاحبه با این حال Isidra Huizar گفت که سالوادور نیست با او زندگی می کنند.

Isidra Huizar است که برجسته در شورای داستان. او در مبارزات انتخاباتی خود mailers جشن فارغ التحصیلی خود را از دانشگاه پرینستون و برگزاری یکی از نوه.

تبلیغات

در یک مصاحبه با مهاجر بایگانی پروژه, عضو شورای گفت پدر و مادر خود را مشغول به کار به طور مداوم حتی به عنوان آنها مطرح شده شش فرزند. او شغل شامل کار در یک شرکت بسته بندی گوشت می آمد خوزه Huizar گفت. و در سال گذشته خوزه Huizar ویژه یک عکس از او و مادرش در Facebook صفحه در روز مادر ستایش او به عنوان "سنگ از خانواده ما است."

Isidra Huizar گفت: این بار که او بر این باور بود که در معرض تبعیض به عنوان Latinos چرا که "آنها می گویند چیزهایی که درست نیست."

تکرار مراجع به Richelle Huizar در مورد پرسش های مطرح شده در مورد اینکه آیا او می تواند به نام شهادت در مورد هدف قرار دادن ، دادستان متهم در شکایت کیفری که عضو شورای برگزار شد جلسات با همسرش شریک در قانون شرکت و توسعه دهندگان به دنبال پروژه های خود را در منطقه. در طول جلسات Huizar خواست توسعه دهندگان به استخدام خود شرکت محققان متهم در شکایت کیفری.

کارشناسان حقوقی می گویند یک فرد متاهل می توانید انتخاب کنید برای شهادت علیه خود یا شوهر waiving خود را در "عروسی امتیاز" در دادگاه. اما اگر همسر دیگر می توانید آنها را مسدود و از آشکار زناشویی ارتباطات — مکالمات خصوصی و یا سایر مبادلات به عنوان یک زن و شوهر.

تبلیغات

کارشناسان گفت که نمی خواهد متوقف کردن همسر از شهادت در مورد حقایق دیگر در یک پرونده جنایی.

هیچ مشابه امتیاز برای شهادت توسط پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده Levenson گفت. این مسئله آمد تا در این تحقیقات از رئیس جمهور بیل کلینتون Levenson گفت: زمانی که Monica Lewinsky بود و مبهوت به کشف کنند که او مادر می تواند اجبار به شهادت دادن.

بار نویسنده کارکنان جوئل روبین کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن