رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور می خواهد قدرت بیشتری به آتش افسران

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور می خواهد به تمرکز قدرت به ماموران آتش در دست خود گفت: هیئت مدیره است که نظرات خود

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور می خواهد به تمرکز قدرت به ماموران آتش در دست خود گفت: هیئت مدیره است که نظرات خود انضباطی تصمیم گیری است که بیش از حد ملایم.

دور زدن هیئت مدیره از حقوق خواهد نیاز به تغییر شهر منشور بود و اساسا خنثیسازی عمده بازسازی پلیس نظم و انضباط بود که تایید شده توسط L. A. رای دهندگان سه سال پیش.

در جلسه روز شنبه با زمان هیئت تحریریه که با تمرکز بر پلیس اصلاحات در پی جورج فلوید قتل مور گفت: در حال حاضر سیستم "همیشه به نظر می رسد به طور پیش فرض در حمایت از افسر."

هنگامی که مور توصیه می کند که یک افسر اخراج می شود, آیا برای یک تیراندازی منجر به مرگ و یا برای رانندگی مست کردن وظیفه و یا برخی دیگر از سوء می رود به سه عضو هیئت مدیره از حقوق.

تبلیغات

رئیس پلیس می تواند به جمع و جور کردن این رشته توصیه شده توسط هیئت مدیره اما نمی تواند آن را افزایش دهد.

مور با اشاره به دیگر سازمان های پلیس که در آن مدیر می تواند به سرعت آتش یک افسر و تصمیم نهایی است مگر اینکه لغو یک شهر مدیر و یا یک دادگاه.

"من به تازگی با اشاره یک افسر بود که از سیاست در تیراندازی به یک هیئت حقوق و افسر یافت گناه نیست," او گفت:. "و که شما می دانید قبل از empts من و این تنها بدان معنی است که در آن من می توانید آن افسر. و به طوری که به نظر من وحشتناک است."

کریگ Lally رئیس پلیس لس آنجلس محافظ لیگ اتحادیه است که نشان دهنده رتبه و فایل افسران پلیس لس آنجلس گفت: هیئت مدیره از سیستم حقوق است و به خوبی کار که چک در ارشد برق مورد نیاز هستند.

تبلیغات

"هر رئیس می خواهد قدرت را به انجام آنچه آنها می خواهند اما ماموران در حال فراهم روند به دلیل" Lally گفت. "اکثر مردم خارج وجود دارد فکر می کنم در روند دادرسی عادلانه است که چیزی برای انجام. این نیست که رئیس می شود به بررسی و پس از آن افسر خاتمه یافته است."

با وجود مدیره از حقوق مور هنوز قادر به آتش تعدادی از افسران Lally گفت. مور گفت: هیئت تحریریه که او از کار اخراج 18 افسران سال گذشته است.

قبل از عبور از منشور اصلاح C در مارس 2017 تخته از حقوق پانل ساخته شده از یک غیر نظامی و دو نفر از اعضای پلیس لس آنجلس به فرماندهی کارکنان.

متمم قانون اساسی بود که با حمایت شهردار اریک Garcetti و شورای شهر به ماموران این گزینه از همه غیر نظامی پنل. این LAPPL صرف حداقل $839,000 به مبارزه برای تصویب آن.

تبلیغات

شاید counterintuitively شهروندان به طور کلی در نظر گرفته شده بیشتر دلسوز به افسران پلیس از فرماندهان خود.

برخی از گروه هایی که بیشتر به نفع پلیس پاسخگویی از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا و زندگی ماده-لس آنجلس مخالفت با متمم و گفت فریبنده و توسعه یافته در پشت درهای بسته.

ملانی اوچوا ارشد کارکنان وکیل با آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا روز پنجشنبه گفت که این مهم است که چک در یک ارشد قدرت به آتش افسران.

روسای پلیس نمی باید قادر به سوء استفاده از قدرت خود را با شلیک خبرچین یا هدف قرار دادن اقلیت نژادی, اوچوا گفت. اما او موافق با مور که هیئت مدیره از حقوق است که بیش از حد سهل انگار مشکل افسران.

تبلیغات

"راه هیئت مدیره از حقوق عمل است نه فقط برای محافظت در برابر نابکار هدف" اوچوا گفت. "این عمل برای از بین بردن پاسخگویی در دسترس نباشد."

مور گفت: او شده است صحبت کردن با Garcetti در مورد پیشنهاد خود را و چگونه آن را در مورد. یک سخنگوی Garcetti را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مور گفت که او نیز می خواهد برای به دست گرفتن لحظه ای که پلیس در حال reimagined برای تغییر دولت قانون است که او را مانع از صحبت کردن در مورد فردی موارد انضباطی.

"من فکر می کنم باید یک دید واضح و روشنی از زمانی که من تماس توپ توپ و زمانی که من تماس اعتصاب, اعتصاب اقدامات من را و من باید قادر به صحبت آزادانه در مورد آن در دفاع از اینکه چرا من فکر می کنم که این تصمیم درست بود," او گفت: هیئت تحریریه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب