پلیس لس آنجلس گسترش جامعه محور برنامه منصوب سیاه زن معاون رئیس

به عنوان بخشی از یک reimagining از اجرای قانون پس از کشتن جورج فلوید, اداره پلیس لس آنجلس در حال گسترش است امض

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

به عنوان بخشی از یک reimagining از اجرای قانون پس از کشتن جورج فلوید, اداره پلیس لس آنجلس در حال گسترش است امضا جامعه محور برنامه است.

جامعه ایمنی مشارکت که در سال 2011 آغاز شد در برخی از شهرستان را مهمترین مشکل مسکن تحولات و اعتبار با کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز و بهبود روابط با ساکنان از طریق طرح های مانند فوتبال جوانان تیم است.

گسترش CSP می آید به عنوان دیگر پلیس لس آنجلس واحد هستند که از نزدیک دقیق به صورت بالقوه کاهش است. پاسخ به روز از تظاهرات خیابانی خواستار منابع منتقل می شود از پلیس به برنامه هایی که کمک به سیاه و لاتین ساکنان شورای شهر به تازگی کاهش 150 میلیون دلار از پلیس لس آنجلس بودجه.

طرفداران CSP می گویند گسترش آن را تبدیل فرهنگ 10,000-افسر پلیس لس آنجلس که در آن با موفقیت و به طور سنتی به اندازه گیری بازداشت و آمار جرم و جنایت. در حال حاضر ساختمان اعتماد با ساکنان محلی خواهد بود پارامونت رئیس میشل مور گفت.

تبلیغات

CSP در حال حاضر خود را در اداره پلیس لس آنجلس به رهبری Emada Tingirides وات بومی بود که در یکی از برنامه تاسیس کردند. او تبدیل خواهد شد به پلیس لس آنجلس دوم سیاه زن معاون رئیس.

همراه با اصلاحات دیگر مانند سفت استفاده-از-نیروی سیاست های CSP گسترش خواهد اطمینان حاصل شود که جامعه بیشتر می گویند در آن است که چگونه ای اداره شهردار اریک Garcetti گفت.

"این یک نمایشی گام در این ... ما در حال حرکت مستقیما به سمت هسته ای ما پلیس فلسفه — یک مدل است که در مورد co-داشتن امنیت عمومی" گفت: Garcetti که مشغول به کار با مور و دیگران به آن را تغییر دهید.

این برنامه خواهد شد در نهایت گسترش فراتر از زمان و نه محله و 100 افسران. در حال حاضر تمرکز خواهد شد در جامد موجود در آن عملیات. 10 CSP سایت خواهد شد به احتمال زیاد شناسایی شده در سال آینده مور گفت.

تبلیغات

Emada Tingirides greets a longtime resident at Nickerson Gardens in Watts.

Emada Tingirides معاون رئیس پلیس لس آنجلس را به جامعه جدید پلیس اداره استقبال دیرین ساکن شناخته شده به عنوان از دست شکارچی فضل Redd در ورزشگاه نیکرسون باغ در وات.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

جدید CSP اداره خواهد شد که مکمل کاملی از فرماندهی و کارکنان منتقل شده از جاهای دیگر در این بخش و همچنین به عنوان یک غیر نظامی زخمی شد. اما در ابتدا, آن را نمی خواهد که بودجه خود را. در سال های اخیر, جدید CSP سایت را تا حد زیادی شده است تامین می شود با کمک های مالی خصوصی.

این برنامه در حال حاضر قوی ساختار فرماندهی که کانال منابع را از جاهای دیگر در بخش Garcetti گفت.

Tingirides ارتقاء از کاپیتان بسیار غیر معمول بود چرا که او قلم چند پله در دستور نردبان. بخش 11 معاون ستاد دو رتبه زیر رئیس پلیس.

تبلیغات

مور گفت: ترویج Tingirides "به سیگنال به سازمان است که آن را رفتن به سنت و یا پروتکل شد که آن را به بهترین فرد, به اعتقاد من, با بهترین موقعیت در یک لحظه بحرانی — که امریکا و واقعا همه ملت این است که به دنبال پلیس و قطعا در اینجا در لس آنجلس به دنبال در LAPD."

"آنچه آینده ما ؟ من فکر می کنم CSP تعریف آینده ما" مور اضافه شده است.

برای کسانی که خواهان defunding از پلیس لس آنجلس, CSP قرار می دهد پلیس در نقاط — کار کردن با افراد جوان و ارائه خدمات اجتماعی — جایی که آنها باید باشد.

"این یک برنامه است که نیاز به عمل مسلح و قسم خورده افسران پلیس" گفت: پائولا جزئی از زندگی ماده L. A. جزئی نیز مورد سوال این برنامه با استفاده از کمک های مالی خصوصی از جمله از بالمر گروه تاسیس شده توسط Los Angeles Clippers صاحب استیو بالمر.

تبلیغات

کانی برنج یک حقوق مدنی وکیل است که شرکت تاسیس CSP با آن رئیس چارلی بک, نام جدید اداره و ساختار فرماندهی "جسورانه و تعهد به انجام یک نوع متفاوت از پلیس."

او گفت: بلند پروازانه افسر می تواند افزایش از طریق صفوف به طور کامل در داخل CSP, غرق در "نگهبان" پلیس به جای سنتی جنگجو ذهنیت است.

"آن را در مقابل پلیس لس آنجلس هسته فرهنگ" برنج گفت. "اگر شما یک CSP پلیس شما وجود دارد به خدمت ... شما را در درک آنچه که مردم چهره این مشکلات ترس و ... از افراد بپرسید" چگونه می توانم شما می خواهید ما به شما در حفظ امن است؟' شما نه تنها اعمال آن است. "چه شما می خواهید ما را برای رفع میشود ؟ چگونه انجام شما می خواهید ما را برای کمک به شما در رفع آن؟"

Emada Tingirides chats with Augie Lopez with the Housing Authority of the City of Los Angeles.

Emada Tingirides معاون رئیس پلیس لس آنجلس را به جامعه جدید پلیس اداره, چت با Augie لوپز در این شهر از سازمان مسکن در ورزشگاه نیکرسون باغ در وات.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

به عنوان برنج و بک راه اندازی CSP نزدیک به یک دهه پیش آنها آگاه شد از Tingirides کار به عنوان یک جامعه روابط گروهبان در وات. با شوهرش فیل Tingirides سپس کاپیتان جنوب شرقی بخش او آوردن افسران پلیس به مدارس محلی برای خواندن به کودکان و نوجوانان — یک مفهوم انقلابی در آن زمان است.

در دولت از آدرس اتحادیه در سال 2015 جمهور اوباما افتخار Tingirideses برای جامعه خود پلیس کار می کنند.

"این CSP مفهوم است و نه فقط یک پلیس مفهوم است. به همین دلیل عنوان این است که امنیت جامعه مشارکت" گفت: Emada Tingirides 25 سال LAPD کهنه. "این را ندارد که کلمه "پلیس" در آن به دلیل آن طول می کشد بیش از ما به آدرس سیستمیک خشونت در جامعه و به آدرس تعصبات است که جامعه برای اجرای قانون و پس از آن در مجموع به دنبال راهی برای درمان تروما در جوامع و ایجاد روابط با جامعه و پلیس است."

CSP افسران متعهد به واگذاری برای پنج سال, به طوری که آنها می تواند ریشه های گیاه در محله. نزدیک به یک چهارم از پلیس لس آنجلس 100 CSP افسران سیاه و سفید هستند و بیشتر از بقیه هستند لاتین با توجه به اداره آمار.

تبلیغات

یک گزارش توسط محققان UCLA منتشر شده در مارس یافت که نرخ جرم و جنایت در دو CSP مسکن تحولات اردن فراز و نیکرسون باغ بودند کمتر از جمعیتی مشابه محله که بخشی از این برنامه است. اکثر ساکنان مورد مطالعه توسط محققان تا به حال برداشت مثبت از CSP و گفت: ماموران به طور کلی با مردم شدم.

اما در این گزارش اشاره کرد عدم ثبات و توصیه می شود یک تخته سنگ از اصلاحات از جمله ایجاد یک جداگانه بوروکراسی.

"ایجاد یک دفتر در پلیس لس آنجلس یک تغییر لرزه ای" گفت: Jorja جهش یک UCLA استاد دانشگاه و از نویسندگان این گزارش است. "من فکر می کنم آن را نشان می دهد این رئیس قصد ندارد به اصلاحات اما برای تبدیل — و وجود دارد یک تفاوت اساسی."

دانشگاه هاروارد که در سال 2017 شد اولین CSP سایت در خارج از توسعه مسکن رفت از هشت قتل در سال 2016 به هیچ یک در سال 2019. CSP افسران کمک کرده اند شروع به راه رفتن و غذا خوردن سالم باشگاه و بازی در لیگ بسکتبال با اعضای جامعه.

تبلیغات

"ما در حال ساخت و ساز در جهت یک روز که در آن آنها مورد نیاز است در شدت آنها در حال حاضر گفت:" Marqueece هریس-Dawson, یک عضو شورای شهر که نشان دهنده هاروارد پارک و دیگر نقاط جنوب L. A. "ما نمی رویم از دانشگاه هاروارد که در آن پارک بود که نه نیاز به حضور پلیس در یک دوره سه یا چهار سال است."

با هریس-Dawson, عضو شورای جو Buscaino معرفی کرده است یک حرکت خواستار صرفه جویی در جای دیگر در لس آنجلس بودجه به آن هدایت می شود به CSP. او همچنین می خواهد به پلیس لس آنجلس گسترش ارشد منجر افسر برنامه که اختصاص افسران به محله برای حل کیفیت زندگی مسائل.

Buscaino سابق پلیس لس آنجلس مامور که منطقه گسترش از سن پدرو به وات می خواهد جدید افسران به انجام یک روی لئامت دادن در CSP "بنابراین آنها ذهن-مجموعه آنها آن را درک و آنها آن را در آغوش."

"و این که برای من درست است اصلاحات وقتی که می آید به ساختمان اعتماد," او اضافه شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب