پلیس لس آنجلس مامور متهم به جعل باند پرونده رو زودتر اعتبار پرسش باقی ماند اما در نخبگان واحد

یک افسر پلیس لس آنجلس به اتهام هفته گذشته با جعل سوابق و مانع عدالت در بخش باند-فریم رسوایی اجازه داده شد به ک

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

یک افسر پلیس لس آنجلس به اتهام هفته گذشته با جعل سوابق و مانع عدالت در بخش باند-فریم رسوایی اجازه داده شد به کار در یک تقسیم نخبگان حتی اگر سوالات مطرح شده در مورد اعتبار خود را پنج سال پیش با توجه به سوابق مورد بررسی توسط بار.

L. A. شهرستان دادستان ادعا افسر پلیس لس آنجلس Braxton شاو جعل 43 زمینه مصاحبه کارت و گفت که او و دو تن دیگر از افسران نوشت: بر روی کارت است که مردم به بستری بودن اعضای باند که فیلم از افسران بدن دوربین نشان داد چنین پذیرش و یا نشان داد که مردم تا به حال به صراحت رد باند وابستگی. دادستان ها همچنین ادعا افسران ساخته شده بیش از یک دوجین "داستانی" اعضای باند.

شاو یکی از بیش از 20 نفر از vaunted پلیس لس آنجلس شهری بخش تحت بررسی در میان سوء ظن است که افسران جعل زمینه مصاحبه کارت از ترافیک متوقف می شود و وارد اطلاعات نادرست در تلاش برای جلوگیری از افزایش آمار. دو تن دیگر از افسران متهم شدند با انسداد عدالت و پر اشتباه پلیس گزارش جمعه.

اطلاعات از مصاحبه کارت می توان به اضافه CalGang یک ایالت پایگاه برای جمع آوری نام و اطلاعات شخصی از افراد مظنون به فعال بودن اعضای باند و یا همکاران. پایگاه داده آمده است تحت بررسی پس از یک وضعیت ممیزی در بر داشت خطاها و پلیس طرفداران اصلاحات می گویند آن است که عامل تحت دستورالعمل که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه پوست و لاتین در مردان است.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس اعلام کرد در ماه گذشته آن را به حالت تعلیق در استفاده از CalGang با استناد به سوالات در مورد آن دقت و مایل به "جلوگیری از هر گونه عوارض جانبی و تاثیر بر افراد به خصوص در جوامع رنگ."

در سال 2015 یک دادستان کشف شده است که تصویری از یک ماشین گشت پلیس لس آنجلس در تضاد شهادت شاو داد در مورد یک سلاح بازداشت. سال بعد یک قاضی پرتاب نامربوط اسلحه گرم صورت پس از دادستان فاش دفتر خود را بررسی شاو با توجه به سوابق دادگاه.

با توجه به یادداشتی از دفتر دادستان منطقه. شاو شهادت او در سفر عازم جنوب اما این فیلم نشان می دهد که او از سفر جهت مخالف و یک U-turn را متوقف کند. در این ویدئو نیز مغایر با شهادت او در مورد آن کوچه متهم ماشین متوقف شد.

دادستان تصمیم گرفت به او اتهام با دروغ به دلیل نبود شواهد کافی است که او به عمد ساخته شده نادرست است. همچنین اظهارات نه مربوط به زمینه جرم و جنایت "بنابراین هیچ آشکار انگیزه برای شاو به دروغ" با توجه به یادداشت.

تبلیغات

گرگ Yacoubian یک وکیل برای شاو گفت: مشتری خود را به هیچ چیز نامناسب خواهد بود و پاک از هر گونه کیفری تخلف هنگامی که تمام حقایق شناخته شده است.

12-سال کهنه شاو شده است و به عنوان یک پتانسیل شاهد در بیش از 70 جنایت موارد پس از او شهادت در مورد دستگیری, دادستان منطقه سوابق نشان می دهد.

این بار درخواست سوابق انضباطی در مورد این حادثه از سوی پلیس لس آنجلس تحت دولت پلیس شفافیت قانون اما بخش گفت هیچ پایدار شکایت علیه افسر.

Loyola Law School پروفسور لوری Levenson سابق فدرال دادستان گفت: شاو را نادرست شهادت بود "مهم علامت هشدار دهنده" است که نباید نادیده گرفته شود.

تبلیغات

"این است که بهترین عمل به افسران وجود دارد که باید اعتبار مشکلات مگر اینکه شما کاملا مطمئن شوید که آنها نمی خواهد در ادامه به این مشکلات" Levenson گفت. "من فکر می کنم آن را مخاطره آمیز است."

حقوق مدنی وکیل Olu نارنجی نگرانی در مورد شاو انتساب به مترو در طول یک دوره بحرانی در هنگام تقسیم شد در حجم دو برابر شده و با پیشرو تلاش برای مبارزه با افزایش جرایم خشونت آمیز. قرار دادن افسر در مترو که مورد انتقاد قرار گرفته برای شارژ تاکتیک "در واقع به او دیگر دسته سه تایی" نارنجی گفت.

سخنگوی پلیس لس آنجلس جاش Rubenstein گفت شاو و دو نفر دیگر از افسران متهم هستند نه در وظیفه فعال. از این سه بوده است و توصیه می شود برای حذف هر چند این گروه نمی خواهد می گویند که. دو حالت تعلیق درآمده است.

Shaw, 37, چهره بیش از 31 سال پشت میله های زندان. شاو کاهش یافته است به نظر برای این مقاله Yacoubian گفت.

تبلیغات

مقامات بخش کاهش یافته است به نظر در مورد شاو را انجام و یا سابقه کار گفت: آنها نمی تواند بحث در مورد مسائل مربوط به پرسنل. وقتی پرسیده شد که اگر مقامات در حال بررسی شاو قبل از موارد و شهادت Rubenstein گفت: "این یک تحقیقات گسترده و ما به دنبال در تمام افسران و هر گونه اقداماتی که ممکن است تشکیل می آوریم."

در کل افسران می تواند نظم اگر تحقیقات داخلی نشان می دهد آنها آگاهانه ارائه شهادت دروغ گفت: سابق پلیس لس آنجلس Cmdr. جف برت که نظارت بخش مدیریت ریسک امور حقوقی گروه تا همین اواخر. در این وضعیت آنها می تواند به صورت "اعتبار مربوط به" وظیفه محدودیت از جمله تماس با عمومی و یا تکالیف است که نیاز به, دادگاه, شهادت,, او گفت:.

روشن نیست اگر شاو تا کنون بود موضوع به این محدودیت.

"یکپارچگی سنگ بنای حرفه ما; نیز صحت اظهارات خود میباشد" برت گفت: در یک ایمیل. "این بخش در نظر پایدار اعتبار اتهامات مربوط به سوء رفتار جدی."

تبلیغات

پلیس لس آنجلس تحقیق باند-فریم رسوایی با مترو بخش راه اندازی شد در سال گذشته پس از یک وان Nuys, مادر دریافت یک نامه در اوایل سال 2019 اطلاع رسانی خود را که پسر او تا به حال شناخته شده است به عنوان یک عضو باند. او اعتقاد داشت که پسر او در misidentified و گروه بعد از حذف زن پسر از باند پایگاه داده پس از چک کردن بدن, فیلم دوربین.

یک بار تجزیه و تحلیل در بر داشت ممکن مترو بخش رهبری این گروه در تولید این زمینه مصاحبه کارت از جولای 2018 از طریق پایان سال گذشته است. بخش ساخته شده تا 4 درصد از نیروی اما اختصاص 20 درصد از زمینه مصاحبه کارت در آن زمان.

چند سال قبل از مترو رسوایی یک قاضی پرتاب یک سلاح پنهان اتهام پذیرفته شده Rollin' 40s Crips عضو باند پس از یک داخلی دادستان منطقه یادداشت در مورد شاو را انجام ظهور پرونده های دادگاه نشان می دهد.

شاو نویسنده دستگیری گزارش گفت: او از مشاهده 20 سال فرار به جنوب L. A. خانه و پنهان کردن یک تفنگ دستی که ماموران بعد از آن بهبود یافته است.

تبلیغات

یک وکیل مدافع استدلال در دادگاه تشکیل پرونده که شاو و دو نفر دیگر از افسران ساخته جزئیات در گزارش بازداشت. وکیل قاضی به سفارش پلیس لس آنجلس به نوبه خود بیش از هر گونه شکایت از سوء رفتار در برابر افسران.

دادستان فاش یادداشت در شاو پس از بنرهاي. مدافع سابق Haigwood بعد از ثبت یک حرکت به اخراج مورد استدلال که دادستان دانست و در مورد شاو را نادرست اظهارات قبل از شنیدن و موفق به افشای آن است.

در زیر نقطه عطفی 1963 آمریکا دیوان عالی کشور مورد بردی مقابل, مریلند, دادستان ملزم به گفتن متهمان جنایی در مورد شواهدی که آسیب اعتبار اجرای قانون شاهد است. عدم انجام این کار — به عنوان شناخته شده "بردی" نقض " — می تواند منجر به محکومیت بودن لغو حتی اگر دادستان را نمی دانم در مورد اطلاعات است.

پس با توجه به دفاع حرکت L. A. برتر شهرستان قاضی دادگاه کشید ادواردز اخراج مورد در مارس 24, 2016.

تبلیغات

"این اطلاعات در اختیار دفتر دادستان منطقه قبل از جلسه مقدماتی در این مورد" ادواردز گفت: در دادگاه. "اطلاعات بود و نه بیش از تبدیل به وکیل مدافع برای اهداف استیضاح. در نظر من این است که کلاسیک بردی مواد. آن بود که بیش از نه. آن را باید شده اند."

در حکم ادواردز نیز گفت: از آنجا که دادستان هشدار ناظر به این یادداشت در مورد شاو قبل از شهادت آن را نشان داد دادستان اندیشه "شهادت بیش از به سادگی متناقض است. شاید آن را به سادگی نمی راستگو."

Haigwood گفت: بار مورد تنها در 14 سال زندگی حرفه ای او تا به حال یک مورد را رد کرد و برای چنین نقض شده است.

"این در واقع واقعا یک معامله بزرگ" او گفت:. "که تقریبا هرگز اتفاق می افتد."

تبلیغات

شهرستان مدافع عمومی است گفت: در این ماه آنها را دریافت نکرده اند هر بردی اطلاع رسانی حروف در شاو پس از آنها شروع به پیگیری از آشکار در ماه اوت گذشته.

این بار در بر داشت یکی دیگر از جنایت مورد از 2017 که در آن دادستان ساخته افشای به یک وکیل مدافع در مورد شاو. در آن صورت شاو شهادت در یک جلسه مقدماتی و قاضی برکنار مورد همان روز بر اساس شواهد کافی هر چند که مشخص نیست اگر آن را مربوط به اطلاعات در مورد افسر.

دفتر دادستان منطقه کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از افشا شده در مورد شاو با استناد به افسر قوانین حفظ حریم خصوصی. با توجه به بیانیه ای از دفتر دادستان منطقه آن را "عمل کرده و با توجه به سیاست های داخلی و اطلاعات منتشر شد و در دسترس همه معاون وکلای منطقه."

Haigwood گفت که او نمی شد شگفت زده برای یادگیری از شاو نقش در زمان مترو رسوایی.

تبلیغات

"همه از این بسیار غم انگیز است که برای سال مردم شده اند گفت: حقیقت در مورد آنچه که شاو در گذشته انجام داده است," Haigwood گفت. "من نمی دانم که چگونه بسیاری از او بدست با همه چیز است اما آن را بسیار نگران کننده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب