Latinos نگرانی بیش از دیگر کالیفرنیا در مورد چگونه coronavirus خواهد آنها را تحت تاثیر قرار نظرسنجی می گوید

Latinos بسیار مضطرب است که آنها را تبدیل به بیمار یا آسیب دیده مالی رمان coronavirus از همکار خود کالیفرنیا بر

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

Latinos بسیار مضطرب است که آنها را تبدیل به بیمار یا آسیب دیده مالی رمان coronavirus از همکار خود کالیفرنیا بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا.

نظرسنجی منتشر شده در روز شنبه نشان داد که 61 درصد از پاسخ دهندگان لاتین تبار نگران بودند که آنها یا اعضای خانواده خود را دریافت کنید بیمار با این ویروس در مقایسه با فقط 28 درصد از سیاه و سفید کالیفرنیا و 37 درصد از ساکنان آمریکا است.

Latinos همچنین نگرانی بیشتر در مورد امور مالی با 56 درصد گفت: آنها نگران هستند آنها یا اعضای خانواده خود را تحت تاثیر قرار خواهد شد از نظر مالی با این بیماری همه گیر. که در مقایسه با 31 درصد از سیاه و آسیایی, آمریکایی پاسخ دهندگان به نظرسنجی و 22 درصد از پاسخ دهندگان سفید.

لاتینی, پاسخ دهندگان همچنین گزارش شده است که زندگی خود را در حال حاضر شده است به طور قابل توجهی مختل توسط COVID-19 همه گیر و بهداشت روانی رنج می برد به عنوان یک نتیجه بیشتر از دیگر گروه های جمعیتی.

تبلیغات

نظرسنجی یافته چین با نابرابری Latinos در حال حاضر شناخته شده به تجربه شود. Latinos را تا نزدیک به 39 درصد از دولت است اما نشان دهنده 55 درصد از آن COVID-19 موارد است. با توجه به گزارش از لس آنجلس اداره بهداشت عمومی, لاتین ساکنان دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سفید ساکنان شهرستان برای تبدیل شدن به آلوده.

به این دلیل می تواند باشد که Latinos بیشتر کار ضروری در صنایع از دیگر گروه های جمعیتی و در نتیجه محدود در توانایی خود را برای کار از خانه.

با توجه به یک بار تجزیه و تحلیل از اداره آمار ایالات متحده خیلی را تشکیل می دهند کمتر از 40 درصد از کالیفرنیا ضروری نیروی کار است.

یک نظرسنجی قبلی از دانشگاه برکلی موسسه دولتی مطالعات نشان داد که صنعت کشاورزی است که حدود 85% لاتین. علاوه بر 42 درصد از پاسخ دهندگان لاتین گفت: آنها می توانند کار از خانه در مقابل 53 درصد از 59 درصد از آسیا و 61 درصد از پاسخ دهندگان سفید.

تبلیغات

نامتناسب تاثیر این بیماری همه گیر است منجر به تماس برای دولت بهتر است برای محافظت از آن Latino ضروری کارگران است.

در L. A. County, مقامات ترک خوردگی در رستوران ها و کارخانه هایی که تجربه کرده اند شیوع بیماری یا نیست زیر coronavirus پروتکل های ایمنی ایجاد شده توسط وزارت بهداشت و درمان. در سان فرانسیسکو, لاتین نیروی کار شده است دفاع بهتر حمایت مالی و شبکه های ایمنی برای کارگران که اصلا گزینه ای برای کار از خانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب