Lil تازه سام پردازد سیستمیک بی عدالتی در RiNo نقاشی های دیواری

چهار جدید نقاشی های دیواری فرود آمد در 3198 بلیک خیابان: اثر پروانه اییک خیابان-پروژه هنر را تشویق می کند که ع

توسط MORVARIDEASIA در 18 تیر 1399

چهار جدید نقاشی های دیواری فرود آمد در 3198 بلیک خیابان: اثر پروانه اییک خیابان-پروژه هنر را تشویق می کند که عبور و مرور را به اقدام برای توقف سیستمیک بی عدالتی است. شش-با-شش پا پانل های کلاژ از تصاویر فکری ساخته شده با رنگ سایه خمیر گندم و اسپری رنگ ایجاد شد منجر هنرمند سامانتا آراگون که می رود توسط Lil تازه سام و همکار دانیل چاوز.

"این خود نوعی نقاشی دیواری می گوید:" آراگون. "نه تنها آن را پیچیده عکس و نظر استفاده می کنیم و واقعا در صورت خود را."

مطرح شده در دنور آراگون — که صاحب شرکت مد INFATUÉ در لس آنجلس — ایجاد هنر در انواع رسانه ها از جمله نقاشی و عکاسی. "آنچه که من دوست دارم انجام دهید این است که فقط ایجاد" او توضیح می دهد.

در آغاز Black Lives Matter تظاهرات در اواخر ماه مه, او در دنور بازدید از خانواده اش. او می خواست به نوعی از عمل, بنابراین او شروع به آموزش خود را در مسائل مختلف و سپس تصمیم به استفاده از هنر برای بیان آنچه او آموخته بود.

هر پنل, آدرس, علت های مختلف او می گوید:. اول "نامرئی قید" است تصاویر مربوط به برده داری و آفریقایی-آمریکایی انقلابی مبارزات از مبارزه با Jim Crow به تظاهرات در برابر پلیس قتل جورج فلوید. دوم "قفس طلایی" است که در مورد مهاجرت. سوم: "ببینید...نامرئی جمعیت" آدرس بی خانمانی و فقر با پیام های در مورد همدلی و بیماری های روانی. و چهارم "امن فرهنگ منهای مردم" است که در مورد انواع بی عدالتی از جمله قاچاق جنسی و gentrification.

"من می خواهم مردم به نگاه کردن و خواندن پیام ها در این نقاشی های دیواری, چیزی یاد بگیرند و سپس پیدا کردن همدلی در قلب خود را به انجام کاری در مورد آن" آراگون می گوید.

نقاشی های دیواری نیز شامل آرم ها و کدهای QR پیشرو بینندگان به محلی غیر انتفاعی' وب سایت. سازمان های شرکت کننده شامل باند امداد و نجات و پشتیبانی پروژه همکار-اجرای باند برنامه مداخله; تمرکز نقاط غیر انتفاعی است که در خدمت و طرفداران برای خانواده های کم درآمد در منطقه دنور; زنان باقلا پروژه انتقالی استخدام برنامه خدمت زنانی که تلاش کرده اند به دست آوردن و حفظ اشتغال و کلرادو حقوق مهاجر ائتلاف عضویت مبتنی بر ائتلاف مهاجر, ایمان, کار, جوانان, جامعه, کسب و کار و متحد سازمان.

Lil Fresh Sam's "Golden Cage," which focuses on inequalities that arise around immigration.گسترش

Lil تازه سام "قفس طلایی" که با تمرکز بر نابرابری است که بوجود می آیند در اطراف مهاجرت.

آنتونی Mases @Anthonymvze

آراگون خوب است دوستان با اسکات Kiere مدیر عامل شرکت سبز شهری و توسعه املاک و مستغلات شرکت ساخته شده است که ساختار 32 و بلیک که او استفاده می شود به عنوان بوم; سبز شهری نیز تحت پوشش این هزینه از منابع. پس از آراگون گفت Kiere که او می خواست به بازگشت به جامعه در برخی از راه, او گفت که او تا به حال برخی از سازمان های غیر انتفاعی, او می خواست برای حمایت از او خواست تا با او همکاری کنند. و اثر پروانه ای در زمان خاموش.

محل مناسب آراگون می گوید. نه تنها RiNo هنر بخش پشتیبانی محلی, هنر, اما آن را نیز یک کاتالیزور برای گسترده gentrification از پنج امتیاز کورتیس پارک و اطراف آن محله در دهه گذشته. "این محل ایده آل برای این نوع از مکالمات," او می گوید.

Alaina سیلوا یک جامعه boardmember سبز شهری و توسعه می گوید آن را بحرانی اجازه دهید به هنرمندان محلی صحبت در این مورد خاص تاریخی جنبش است. "ما نمی خواهید خود را برای ویرایش صدای" او می گوید. "به عنوان توسعه دهندگان املاک و مستغلات ما آگاه است که این منطقه به طور سنتی یک جامعه اقلیت. ما می خواستم به اجازه می دهد صدای درون جامعه که هنوز قادر به نشان دادن ایده های خود را."

نقاشی دیواری در مورد مهاجرت به خارج از غرفه را برای سیلوا. او از یک مخلوط-وضعیت خانوادگی و بسیار آگاه از مبارزات رهبران جامعه چهره در هنگام عبور از مرز. "برای من سخت به فرو کردن تصاویر که سام شامل مرا مشغول," او می گوید. "آنها به من را می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد آنچه که او به معنای. و این چیزی است که همه این نقاشی های دیواری به معنای انجام دهد."

گنجاندن کدهای QR باعث می شود این پروژه حتی قوی تر سیلوا یادداشت: "این پیوند بین جامعه آینده هم ارائه فضای دیوار پیدا کردن هنرمندان محلی که می خواهید به ایجاد یک بیانیه و سپس بستن که به حمایت از سازمان های غیر انتفاعی...که همزیستی است که واقعا ارزشمند است."

آراگون می گوید که اعمال کوچک می تواند یک راه طولانی درست مثل اثر پروانه ای ایده این است که جنبش می تواند در مقیاس بزرگ اثرات در جهان است.

"من واقعا در مورد مراقبت از ایجاد معنای پشت همه چیز من انجام دهد. به همین دلیل من ایجاد شده این نقاشی دیواری. آن را ثابت قطعه ای است که برای مردم به اقدام" آراگون می گوید. "من می خواهم مردم را نه فقط دیدن بلکه برای نگاه به چیزهایی که آنها ممکن است هرگز فکر کرده و یا شنیده ام قبل از."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب