خوراک ویدئویی زنده کمک می کند تا نقطه آتش سوزی در جنوب کالیفرنیا

گیر کرده در خانه به دلیل coronavirus? شاید شما می تواند کمک به نقطه آتش سوزی ، به عنوان بخشی از خود را موظف آت

توسط MORVARIDEASIA در 26 اردیبهشت 1399

گیر کرده در خانه به دلیل coronavirus? شاید شما می تواند کمک به نقطه آتش سوزی ،

به عنوان بخشی از خود را موظف آتش کاهش طرح ادیسون کالیفرنیای جنوبی نصب شده 161 غذای زنده دوربین های دیجیتال در برج, در سراسر منطقه و دعوت عمومی به آنها را مشاهده و گزارش نشانه هایی از مشکل.

"به خصوص در حال حاضر اگر مردم خانه ... آنها می توانید نگاه کردن رایگان نمایش ها در خارج وجود دارد می توانید آنها را شناسایی دود plume بلافاصله انتخاب کنید تا به تلفن و تماس با آتش مردمی و آنها می توانند رول منابع تقریبا بلافاصله گفت:" همین Daigler ادیسون کالیفرنیای جنوبی است مدیر کسب و کار تابآوری.

دوربین نصب و راه اندازی انجام شد در همکاری با UC San Diego دانشگاه اورگان و دانشگاه Nevada, Reno. این ابزار دارای تجهیزات و خوردها تصاویر به گسترده تر دانشگاه-اجرای شبکه AlertWildfire است که دوربین های مشابه راه اندازی در سراسر کشور و در نقاط نوادا ارائه دیدگاه های پانوراما از حالت خشک و طلایی تپه ها و جنگل ها.

تبلیغات

در جنوب کالیفرنیا چرخش دوربین پوشش حدود 90 درصد از ادیسون خاک در نظر گرفته است که به بالا و یا آتش سوزی شدید خطر Daigler گفت. ابزار مقامات امیدوارم که فید های ویدئویی را به عنوان یک نیروی چند برابر آتش نشانان و هنگامی که مردم شروع به مشاهده آنها.

چنین موردی در سال 2018 ادیسون مقامات می گویند که ساکن نگران برای زندگی در نزدیکی آتش مقدس در اینلند امپایر دیدم جدید plume توسعه از آتش رد پای — نشانه آتش بود دوباره به زندگی است.

زن هشدار آتش نشانان که قادر به ارسال هواپیما به منطقه و خاموش کردن آن قبل از آن خروشان خارج از کنترل بار دوم با توجه به یک روکش از این حادثه از ابزار.

تبلیغات

در حالی که دوربین های مفید برای هر دو dispatchers و آتش نشانان به عنوان یک اضافی شناسایی ابزار های عمومی نباید از نظر دوربین یک پایه برای مسئولیت شخصی است.

"من امیدوارم که هیچ کس با استفاده از این به عنوان حافظ اموال خود را گفت:" اورنج کانتی آتش اقتدار سروان. Thanh Nguyen. "آنچه مردم باید با توجه به در حال حاضر در حال پاکسازی پوشش گیاهی در اطراف خانه های خود."

یک سری از بهار rainstorms را ترک کرده است بسیاری از ادیسون قابل رؤیت منطقه سرسبز و سبز. آتش پیش بینی پیش بینی عادی در معرض خطر قابل توجهی از آتش سوزی های بزرگ در سراسر جنوب کالیفرنیا از طریق مرداد ماه با زیر نرمال شانس قابل توجهی آتش سوزی بزرگ در مناطق ساحلی و در مجاورت محدوده.

تبلیغات

بسیاری از دوربین های دیجیتال انجام 360 درجه نوردد هر دقیقه 12 با کیفیت بالا فریم در هر رفت و برگشت ادیسون گفت. آنها نصب شده در نزدیکی مالیبو در لس آنجلس; هزار اوکس در شهرستان ونتورا; تاج در شهرستان ریورساید; و لک ارروهید در سن برناردینو کانتی میان مکان های دیگر.

تصاویر قدیمی هستند و برای عموم قابل مشاهده تا 12 ساعت قبل از آنها به صورت دیجیتالی کوچک شده و بایگانی شده توسط UC سن دیگو.

دوربین اضافه شد به عنوان بخشی از ادیسون چند سال تلاش برای ارتقاء و سخت شدن آن در شبکه برق برای جلوگیری از آتش سوزی. آن را نیز اضافه کرده است صدها نفر از ایستگاه های آب و هوا در سراسر قلمرو خود را تا مهندسین باید اطلاعات در زمان واقعی که در آن خطرات ناشی از آتش سوزی شروع از تجهیزات خود هستند, بزرگترین, شرکت, مقامات گفت.

پس کالیفرنیا مرگبار 2017 و 2018 آتش فصل ادیسون کالیفرنیای جنوبی اقیانوس آرام گاز و برق و سن دیگو گاز و برق در حال حاضر نیاز به ارسال سالانه آتش سوزی کاهش, برنامه ای برای تنظیم کننده دولت ترسیم استراتژی های خود را برای جلوگیری از ایجاد کشنده تر blazes.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب