محلی را برگشت توریستی-رایگان Waikiki در طول همه گیر

هونولولو (AP) — در حال رشد در هاوایی, کهربا, Lethem خانواده اجتناب Waikiki در جهان-معروف توریستی مکه. "من منع

توسط MORVARIDEASIA در 11 خرداد 1399

هونولولو (AP) — در حال رشد در هاوایی, کهربا, Lethem خانواده اجتناب Waikiki در جهان-معروف توریستی مکه.

"من منعکس پشت در دوران کودکی من Waikiki همواره این اوج خواهم که در آن تمام گردشگران هستند" Lethem گفت. "ما واقعا به Waikiki همیشه."

بسیاری از مردم محلی دیگر نیز اجتناب Waikiki را در خیابان های متراکم و گله در حال حرکت آهسته گردشگران است.

اما در حال حاضر که این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور رهبران دولت برای تحمیل 14 روز قرنطینه در ورود مسافران به جزایر Waikiki است که عمدتا یک شهر ارواح. رژیم صهیونیستی. دیوید Ige تمدید مسافر قرنطینه از طریق ژوئن.

بنابراین مردم محلی در حال گرفتن Waikiki بازگشت. ساکنان بهره گیری گسترده پیاده رو برای در حال اجرا و راه رفتن. آنها در حال شنا — با مقدار زیادی از اتاق را برای اجتماعی فاصله در آب به طور معمول مسدود با وحشت و آفتاب سوخته و گردشگران است. بیشتر وجود دارد پارکینگ در دسترس برای کسانی که فرار از خانه های کوچک و آپارتمان در محله های که لازم نیست پیاده رو.

Lethem فروش مربی که زندگی در لبه شرقی Waikiki کمتر است که هتل ها گفت که او را قادر به لذت بردن از این منطقه برای اولین بار در زندگی خود را در راه او نشده بود قادر به قبل از.

"من شده اند با تجربه Waikiki بیشتر, و آن را قطعا در یک پارادایم های مختلف," او گفت:. "آن را خسته کننده با تن از گردشگران است. و این لزوما چیز بدی نیست. بسیاری از آن است. آن را مانند آن را شدید."

گردشگران "گاهی بی اعتنا" Lethem گفت. "آنها آنقدر شیفته بودن در هاوایی است که آنها نه به عنوان در حال حاضر به افرادی که محلی هستند."

او با قدردانی از چگونه "زیبا و آرامش" در جامعه است در حال حاضر. "و من خیلی خوشحال به آن لذت ببرید در این ظرفیت در حال حاضر," او گفت:.

از جمعه, هاوایی تا به حال 649 مورد کوروناویروس. شده اند وجود دارد 17 مرگ و میر.

هاوایی مسافر قرنطینه است به طرز چشمگیری کاهش تعداد روزانه مسافران آینده به گردشگری وابسته به دولت است. در روز پنج شنبه, 300 بازدید کننده وارد در دولت با توجه به هاوایی سازمان گردشگری. در طول زمان مشابه در سال گذشته حدود 30,000 مسافران وارد شده روزانه است.

"Waikiki نیست Waikiki دیگر بدیهی است که گفت:" Mufi Hannemann, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی گردشگری و مسکن انجمن. "پس از آن یک فرصت خوب برای ساکنان محلی به شما می دانید, لذت بردن از برخی از آن چیزهایی که شاید در گذشته که آنها بوده ام در رقابت با بازدید کنندگان است."

او هشدار داد که اگر همه به خوبی می رود, خالی Waikiki در کوتاه مدت خواهد بود: "برو در حال حاضر به دلیل آن را همیشه به راه است که به دلیل ما باید به مردم بازگشت به کار."

هاوایی به مدت طولانی دست و پنجه نرم با چگونه بسیاری از گردشگران است بیش از حد بسیاری از.

"مردم می گویند آهسته آن را پایین کمتر گردشگران است. اما این همچنین بدان معنی است که تعداد قابل توجهی از مردم در حال رفتن به کار می شود" Hannemann گفت. "گردشگری سوخت اقتصاد است. اگر آنها کار نمی کند و سپس هاوایی نمی تواند حفظ شود."

تا زمانی که گردشگران بازگشت در نیروی ملیسا چانگ در حال لذت بردن از رانندگی از نزدیک هونولولو محله به راه رفتن در امتداد Waikiki گسترده پیاده رو.

"من می توانم راه رفتن در محله خود اما وجود دارد مقدار زیادی از بی خانمان. پس از آن در واقع امن تر به درایو به ورودی Waikiki و پیاده روی وجود دارد," او گفت:.

قبلا رسانه های اجتماعی و حرفه ای را به Waikiki تنها اگر او نیاز به کار. "اما برای تفریح و سرگرمی من احتمالا می خواهم به جایی بروید," او گفت:.

در حال حاضر, آن را لذت بخش تر و "شما می توانید پارک تقریبا در هر نقطه" چانگ گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب