ساحل طولانی محدودیتهای فضای باز ناهار خوری و تفریح و سرگرمی در این سایت متعلق به خیابان

به عنوان coronavirus محدودیت نگه داشتن بسیاری از مناطق داخلی خارج از محدوده این شهرستان در حال کاوش یک "خیابان

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

به عنوان coronavirus محدودیت نگه داشتن بسیاری از مناطق داخلی خارج از محدوده این شهرستان در حال کاوش یک "خیابان باز ابتکار عمل" که repurpose برخی از جاده ها به جای تفریح و فضای باز ناهار خوری.

شورای شهر مورد بحث سهشنبه آیا به حرکت به جلو با برنامه ای که شهردار رابرت گارسیا گفت: در یک جامعه پیام می "باز کردن بیشتر فضاهای عمومی برای فضای ناهارخوری, حمل و نقل دسترسی و فعالیت های اقتصادی با امن فیزیکی فاصله."

"باز کردن خیابان ها و دیگر فضاهای عمومی جدید با استفاده از ایجاد فضای بیشتری برای مردم به خارج صرف زمان با جامعه و حمایت از کسب و کارهای محلی و بدون ازدحام," او نوشت.

تبلیغات

به پیش بینی این شهر مدیر می کرافت چنین ابتکار عمل را به عنوان به خوبی به عنوان "کشف راه هایی برای باز کردن بیشتر فضای عمومی در سراسر ساحل طولانی اجازه می دهد تا برای افزایش فعالیت در فضای باز و امن تر دسترسی به حمل و نقل عمومی و اقتصادی و همه در حالی که حفظ مناسب اجتماعی و فیزیکی فاصله" با توجه به یادداشتی از گارسیا و چهار اعضای شورا که امضا در حمایت از این مفهوم است.

مقامات بهداشت تاکید کرده اند که اجتناب از جمعیت و جمع آوری با مردم از دیگر خانواده ها در میان موثر ترین راه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

در حالی که بسیاری از جزئیات هنوز هم نیاز به چکش از گسترش مناطق ناهار خوری به هوای فضاهای باز مانند پارکینگ ها و پیاده رو ها و خیابان ها به نظر می رسد به یک انگیزه خاص.

تبلیغات

انجام این کار مهم است, گارسیا گفت: پس بلند, ساحل, رستوران ناهار خوری اتاق باقی می ماند بسته تحت ایالتی و محلی بهداشت سفارشات.

"حتی اگر آنها اجازه داده شده است برای ادامه خدمت به مشتریان از طریق وانت و تحویل آن نشده ارائه شده به اندازه کافی درآمد برای بسیاری از موسسات و برخی از رستوران ها فقط برای است که مدل" او نوشت. "ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به رستوران باز و باز بماند."

ساحل طولانی نیست به تنهایی با در نظر گرفتن چگونه به reimagine آن هوای مناطق برای ساکنان است که مدت طولانی است که cooped در داخل خانه.

تبلیغات

شهرهای دیگر از جمله سن دیگو سان فرانسیسکو و اوکلند — باید محدود ترافیک در برخی خیابان ها به ایجاد فضا برای مردم به پیاده روی و دوچرخه تنه زدن در یک فاصله امن.

شهر لس آنجلس خیابان های آرام ابتکار که محدودیت ترافیک خیابان به ساکنان محله, راه اندازی پنج شنبه در دلم رعی و Sawtelle.

"اضافه کردن بیشتر فضای باز عمومی در حالی که 'امن تر در خانه سلامت به منظور باقی می ماند و در اثر آن را آسان تر برای مردم را به حرکت در سراسر شهرستان و برای کسب و کار برای زنده ماندن در حالی که اطمینان اجتماعی فاصله خواهد شد که لازم است برای آینده قابل پیش بینی" حامیان ساحل طولانی را پیشنهاد ابتکار نوشت: در یادداشت.

تبلیغات

ساحل طولانی گزارش شده بود 1,305 کل موارد COVID-19 همانطور که از صبح روز سه شنبه — هر چند 848 از این افراد باید پس از بهبود.

این شهر coronavirus مرتبط با مرگ و میر است و 52 و 63 نفر در بیمارستان بستری شدند که از آخرین به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب