غارت گزارش در وان Nuys شود به عنوان اعتراض به جورج فلوید مرگ ادامه

ده ها تن از لس آنجلس افسران پلیس به صف Van Nuys در نزدیکی بلوار پیروزی بلوار در ون نویس اواخر بعد از ظهر دوشنب

توسط MORVARIDEASIA در 13 خرداد 1399

ده ها تن از لس آنجلس افسران پلیس به صف Van Nuys در نزدیکی بلوار پیروزی بلوار در ون نویس اواخر بعد از ظهر دوشنبه پس از گزارش از غارت و چپاول در منطقه است.

چند صاحبان کسب و کار ایستاده بود و در بیرون مغازه با قرار دادن تخته سه لا بیش از خود ویندوز. کسب و کارهای مختلف آویزان نشانه های مطلب "پل." در اعتماد به قید وثیقه اوراق قرضه در ون نویس بلوار نشانه بخوانید: "عدالت برای جورج فلوید. #پل"

چندین افسر پلیس گفت: در آنجا بود غارت و چپاول در منطقه و تلاش آنها برای دریافت یک دسته در آن اتفاق می افتد. گزارش های رسانه ها گفت: غارتگران شکسته بود به یک تلفن همراه فروشگاه و داروخانه.

اوا Bandikian مدیر در Kovac مراقبت از داروخانه گفت: غارتگران را شکست قفل در کسب و کار' درب و سرقت "همه چیز" از جمله نقدی, ثبت نام, پزشکی و ویتامین ها.

تبلیغات

Bandikian تماشا فروشگاه نظارت خوراک بر روی تلفن خود را به عنوان حدود 10 نفر با هجوم به داروخانه.

"آن نیست که هر چیزی برای انجام با ما," او گفت: از غارت. "آنها عصبانی هستید با پلیس و با دولت است."

حدود دو ساعت پس از استراحت در Bandikian گفت: یکی از غارتگران که به نظر می رسد در نظارت تصویری در راه برگشت به داروخانه تبدیل به اطراف و خندید حمل کیسه های کالا به سرقت رفته.

شماری از معترضان مسالمت آمیز باقی مانده این منطقه است. از 7:30 صبح به بعد از ظهر یک گروه بزرگی از معترضان مسالمت آمیز نشان داد در ون نویس بلوار و Sylvan خیابان شعار جورج فلوید نام و درخواست برای عدالت است.

تبلیغات

ده ها تن از گشت بزرگراه کالیفرنیا و افسران پلیس لس آنجلس در کنار هم ایستاده بود همراه Van Nuys بلوار برگزاری برخی از انواع nonlethal نیروی از جمله beanbag آشپزی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de