لوپز: در اورنج کانتی, قلب, ماسک, مقاومت, یک دکتر در حال تلاش برای بازگرداندن ایمان به علم

روز به سرعت محو شدن بود در لاگونا بیچ که در آن اغلب مردم را جمع آوری در لبه آب به جشن gauzy صورتی-باب روز غروب

توسط MORVARIDEASIA در 11 مرداد 1399

روز به سرعت محو شدن بود در لاگونا بیچ که در آن اغلب مردم را جمع آوری در لبه آب به جشن gauzy صورتی-باب روز غروب.

در Heisler, پارک, من و همسرم پیدا کردم خوب در جای بلند قرار دادن آن را به همه در و تماشا به عنوان یک همسایه جمع مردم رشد در تعداد صندلی چمن منظمی چیده شده و مواد غذایی بوفه جدول تنظیم شده است.

"این خواهر من" یک مرد گفت: معرفی دیر هنگام رسیدن به دیگران در این گروه است.

وجود برجستگی آرنج و صمیمی با سلام و خواهر در زمان یک صندلی اینچ از شخص دیگری. به زودی حدود 10 یا 12 نفر جمع شده بودند. آن صحنه دوست داشتنی و دوستان و خانواده لذت بردن از شرکت های یکدیگر در یک دلپذیر حوا را در شگفتی خیره کننده کالیفرنیا.

تبلیغات

I lifeguard wearing a face covering heads up the steps in Heisler Park in Laguna Beach.

من نجات غریق پوشیدن چهره و پوشش سر تا قدم در Heisler پارک در لاگونا بیچ.

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

جز این که بسیار مسری است و ویروس کشنده است که به وسیله ما و این مردم بودند با پوشیدن ماسک یا فاصله نه از آن می شده اند بسیار از یک قربانی. مگر اینکه همه آنها با هم زندگی می کنند که به نظر نمی رسد به صورت آنها زد خطر است که کسی در این گروه ممکن است بیمار می شود و با تصویب این اشکال به دیگران و به دیگران و به ...

من فکر می کنم این ویروس می خورد بافت مغز. از کالیفرنیا به تمام راه را به دی سی, مردم از دست داده اند ذهن خود را.

آن را باید تعجب هیچ کس که در روز سه شنبه اورنج کانتی آن بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر — 15 — در بیش از یک ماه است. در ضمن 203 از 640 نفر بستری در این شهرستان شد و در واحد مراقبت های ویژه و مرگ و میر صعود کرده به 253.

تبلیغات

با توجه به این که اورنج کانتی — به خصوص هانتینگتون بیچ — شده است در مرکز مقاومت به اقدامات احتیاطی معقول ما فکر انصراف از ما عجله ئی سفر به لاگونا. اما ما تا به حال یک مهلت استفاده کنید و یا از دست دادن یک مسکن اعتبار از لغو سفر سال گذشته بود و من کنجکاو آنچه که ما می خواهم پیدا کنید.

The Sanchez family, of Los Angeles, wear their masks while visiting Laguna Beach on Friday, July 31, 2020. In Laguna Beach.

این سانچز, خانواده, لس آنجلس, پوشیدن ماسک خود را در حالی که بازدید از لاگونا بیچ در جمعه 31 ژوئیه سال 2020 است. در لاگونا بیچ.

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

یک کیسه مخلوط آن معلوم است. من, دختر و من تخمین زده شده است که تقریبا نیمی از افرادی که در خارج از خانه در شهر و یا در سواحل بودند یا با پوشیدن ماسک و یا نگه داشتن یک فاصله امن از یک دیگر و یا هر دو. اما نیم دیگر انجام شده به عنوان اگر وجود دارد هیچ بیماری همه گیر حتی اگر نشانه ها همه در اطراف مرکز شهر لاگونا به وضوح دولت "شما باید پوشیدن چهره و پوشش. این قانون است."

یک روز ما پیاده روی مسیرهای پیاده روی در کریستال یارو پارک ایالتی که 50-50 است. وجود دارد ممکن است به کاهش خطر گسترش این ویروس در خارج از منزل است اما هیچ دلیل خوب است که مردم بدون پوشش صورت عرق و نفس نفس نیاز به قلم مو در عرض چند پا از دیگران در دنباله?

تبلیغات

لاگونا بیچ شهردار باب واندن به من گفت که او فکر می کند یک اکثریت از لاگونا بیچ ساکنان و تجار شده است بازی آن را امن است. همانطور که برای ساکنان و بازدید کنندگان که این شهر فقط reassigned چرخ درایور برای پوشش این شهرستان در پای و دست از ماسک به کسانی که آنها را نمی.

آخر هفته گذشته واندن گفت: آنها با نزدیک شدن 7000 نفر و توزیع 2,400 ماسک. اکثر مردم صمیمی بودند اما برخی فقط راه می رفت, او گفت:. این شهر سیاست است که برای تشویق رفتار خوب به جای نوشتن تقدیر نامه برای رفتار بد.

"در طول چند هفته گذشته سطح انطباق رفته تا" واندن گفت. "این هیچ جا در نزدیکی که در آن نیاز به, اما از آن بالا رفته است."

Laguna Beach resident Dr. Eric Alcouloumre is an emergency room physician at Hoag Hospital Newport Beach.

لاگونا بیچ ساکن دکتر اریک Alcouloumre اورژانس اتاق پزشک در Hoag بیمارستان نیوپورت بیچ.

()

تبلیغات

اگر افزایش ماسک پوشیدن آن ممکن است چیزی برای انجام با روزانه آموزشی اعزام از لاگونا بیچ ساکن اریک Alcouloumre. او را به اتاق اورژانس پزشک در Hoag بیمارستان نیوپورت بیچ و او موضوع خوب نوشتن در لاگونا بیچ مستقل توسط باربارا مک موری.

در داستان Alcouloumre زمان در اورنج کانتی هیئت ناظران برای رانندگی رئیس بهداشت عمومی افسر از کار county sheriff برای اجرای ماسک مورد نیاز و هیئت شهرستان از آموزش و پرورش است که توصیه می شود بازگشایی مدارس بدون نیاز به ماسک و یا فاصله.

و دکتر نبود انجام می شود با چاقوی کوچک جراحی.

"ملی ما رهبری سیاسی تضعیف شده است کارشناسان آن ترک ما مطمئن نیستید از آنچه که ما باید انجام دهند" و پاک کردن "همه دستاوردهای ما ساخته شده و ما با تلاش های اولیه."

تبلیغات

وقتی که من زنگ زد تا Alcouloumre که طب اورژانس برای 35 سال او به من گفت که او تا به حال در نظر گرفته شده را به وبلاگ نویسی. اما او ارسال شده است در Facebook صفحه بیش از 100 بار در چهار ماه تلاش برای تنظیم ضبط مستقیم بر آنچه شناخته شده است در مورد ویروس و چگونه به سرعت گسترش آن. او گفت که او کار را شروع کردم از آنجا که خود را وکیل Annee دلا دانا — دیدم مردم در حمل و نقل اطلاعات غلط و تئوری های توطئه در رسانه های اجتماعی و به او گفت که او تا به حال به انجام کاری.

"من فکر می کنم آن را بسیار آسان و وجود ندارد مقدار زیادی از عمق به آنچه که من بوده ام به مردم گفت:" دکتر که دیده می شود بسیاری از COVID-19 بيمار در ER. "ما نیاز به شستن دست ما به لحاظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک."

دنبال این دستورالعمل ساده Alcouloumre گفت: — اشاره کرد که او صحبت می کند برای خود نمی Hoag بیمارستان — و ما قادر خواهید بود برای صاف و منحنی بازگشایی کسب و کار سریع تر.

"من فکر می کنم این مستند در ماه آوریل زمانی که ما تا به حال یک اوج و همه شدت و آنچه را که آنها قرار است انجام دهد. من فکر می کنم در مورد چگونه است که مسطح منحنی ... و که در آن ما واقعا منفجر شد افتتاح چند هفته زودتر از کارشناسان گفتن ما بودند به انجام" Alcouloumre به من گفت.

تبلیغات

"شما تا به حال تظاهرات در هانتینگتون بیچ, ماسک تظاهرات و من نمی دانم اگر دولت احساس فشار برای استراحت. اما که در آن همه چیز شروع به رفتن توالت برای ما. مردم گرفتن با هم و داشتن احزاب و میله بازگشایی شد و آن را فقط به این ویروس یکی دیگر از فرصت برای گسترش دیوانه می خواهم."

Laguna Beach self-appointed greeter, Michael Minutoli wears a mask while promoting the town.

لاگونا بیچ خود منصوب greeter, مایکل Minutoli می پوشد یک ماسک در حالی که ترویج این شهر است.

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

در هفته گذشته Acouloumre شده است فوق العاده پر مشغله هر دو در ER و در صفحه کلید خود را نگه داشتن یک چشم بر زشتی در واشنگتن که مثل تماشای یک mockumentary مورد بی مهارت رژیم دیکتاتوری در زمان بحران.

"آره این سیرک باعث چرخش سر من" Alcouloumre نوشت: مصرف در قات-گلدان پزشکان آغوش پایدار نابغه در کاخ سفید از جمله یکی که متخصص در DNA بیگانه و شیطان بذر و معتقد است هیدروکسی کلروکین یک COVID-19 درمان با وجود شواهد و مدارک که در آن اغلب است نه موثر و نه امن.

تبلیغات

"من صرف راه بیش از حد در زمان صحبت کردن در مورد این yahoos امروز" Alcouloumre پکتیا میباشد. "رئیس جمهور ممکن است آنها را احترام اما من نه. آنها خجالت به حرفه پزشکی خطرناک هستند و در نظر فروتن من رفتار غیر اخلاقی و کمک به درد و رنج و مرگ ما رو از COVID."

بعد Alcouloumre مورد نوشت: Rep. کابل (R-تگزاس) که مقاومت پوشش صورت در عمومی و گزارش berated کارکنان برای پوشیدن ماسک و سپس آزمایش مثبت برای COVID-19 خود را. Gohmert گفت که او فکر می کند او این ویروس از رکوع به فشار و پوشیدن ماسک. من شگفت زده نمی شود اگر کنگره در حال حاضر در تلاش برای تزریق برخی از Lysol در زیر پوست به شما می دانید کشتن میکروب ها است.

The city of Laguna Beach has posted signs that read "You must wear a face covering. It's the law"

شهرستان لاگونا بیچ نوشته شده است نشانه هایی که به عنوان خوانده شده "شما باید پوشیدن چهره و پوشش. این قانون" اما همه این است که در هیئت مدیره.

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

"این نوع از رهبری است که به معنای واقعی کلمه ما را می کشد" نوشت Alcouloumre. "شما نمی توانید به این مسائل. اگر شما تعجب می کنم که چرا ما از این ظروف سرباز یا مسافر با این حال یکی دیگر از مثال بزرگ است."

تبلیغات

و در عین حال ممکن است امید قضاوت توسط هزاران نفر از واکنش به Alcouloumre پست ها.

"من می خواهم می گویند که آنها در حال اجرا در حدود 90% تا 95% مثبت گفت:" دکتر.

شواهدی وجود دارد که مستقیما بحث و حس مشترک ما بهترین امید.

steve.lopez@latimes.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب