لس آنجلس ارائه می دهد راهنمایی برای مدارس که تصمیم به بازگشایی

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی را اعلام کرد دستورالعمل جدید برای مدارس را انتخاب کنید که به رزومه فرد در یادگیری

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی را اعلام کرد دستورالعمل جدید برای مدارس را انتخاب کنید که به رزومه فرد در یادگیری در پاییز در میان بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار داد که همه چیز خواهد شد بسیار متفاوت در دانشگاه در زمانی که دانش آموزان و معلمان بازگشت.

مقامات روز دوشنبه گفت که کودکان در L. A. شهرستان 80 مدرسه در مناطق مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت با چنین استثناهایی که در طول زمان چرت زدن و استفاده از ضد عفونی کننده دست را تشویق به ویژه در میان دانش آموزان جوان. اجتماعی فاصله شیوه های حفظ خواهد شد و تیم های ورزشی است که اجازه نمی دهد به صورت فیزیکی فاصله را مجاز نمی باشد.

"من می خواهم به شما اطمینان دهم که ما متعهد به همکاری نزدیک با مناطق آموزش و پرورش" بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

وجود دارد در حال حاضر هیچ روشن آستانه هنگامی که یک مدرسه ممکن است تلقی ناامن اما درست مانند کسب و کار و مدارس و نیاز به گزارش خوشه ای از سه یا بیشتر از موارد به وزارت بهداشت. همانطور که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تست دانش آموزان به طور منظم.

تبلیغات

"این یک one-size-fits-all" رویکرد فرر گفت.

خبر می آید بر روی پاشنه از یک تصمیم لس آنجلس Unified School District برای حفظ آن دانشگاه بسته در پاییز. مدارس را به جای ادامه با آموزش آنلاین تا اطلاع ثانوی Supt. Austin Beutner روز دوشنبه اعلام کرد.

دولت است که با دیدن یک سنبله عظیم در coronavirus موارد نگرانی مقامات بهداشتی در مورد بیشتر reopenings و وادار کردن مجدد بسته شدن برخی از امکانات. روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور تعلیق داخلی عملیات در مراکز تناسب اندام, مو سالن آرایشگری ناخن سالن و مراقبت شخصی دیگر امکانات و همچنین مراکز و اماکن عبادت در بیش از 30 شهرستانها در دولت دیده بان لیست. که همچنین ممنوع داخلی اعتراض و بسته شدن noncritical محل بر تمام جنوب کالیفرنیا استان ها از جمله لس آنجلس می آید و هفته بعد مقامات greenlighted مختلف reopenings در سراسر کشور.

تبلیغات

Newsom همچنین دستور داد که ایالت بسته شدن تمام چراغهای عملیات در رستوران ها, میله, از wineries باغ وحش و موزه ها. این تصمیم قبلا تحت تاثیر قرار تنها L. A. شهرستان و مناطق دیگر که تا به حال دیده می شود افزایش نرخ مثبت آزمون نتایج جستجو برای عفونت و افزایش بستری شدن در بیمارستان.

"این ویروس است و نه دور در هر زمان به زودی" Newsom گفت: در اخبار جلسه دوشنبه.

لس آنجلس باقی می ماند یک نقطه داغ از COVID-19. بیش از 133,600 مردم آلوده شده اند و 3,822 فوت کرده اند. مقامات روز دوشنبه اعلام کرد 13 اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر و بیش از 2,590 عفونت. شهرستان حساب برای بخش عمده ای از دولت 326,187 عفونت و 7,053 مرگ و میر.

تبلیغات

"در حالی که ما مرگ و میر نسبتا پایدار باقی مانده است," فرر گفت: "ما پیش بینی است که متاسفانه با افزایش بستری شدن در بیمارستان به زودی شاهد مربوط به افزایش تعداد افرادی که تصویب دور."

این شهرستان همچنان به شیوع بیماری های مختلف در کسب و کار. لس آنجلس پوشاک جنوبی L. A. تولید کننده پوشاک که منتقل عملیات تولید و توزیع ماسک صورت تعطیل و پس از 300 کارکنان آلوده بودند توسط COVID-19 و چهار کارکنان درگذشت از ویروس.

L. A. County وزارت بهداشت برای اولین بار تعطیل عملیات ژوئن 27 بعد از بازرسان یافت "نقض آشکار" بهداشت عمومی کنترل عفونت سفارشات و گفت: این شرکت موفق به همکاری با یک بررسی یک گزارش شیوع کروناویروس. در روز پنج شنبه گروه دستور ادامه تعلیق عملیات.

تبلیغات

در یک ایستگاه آتش خدمت به فرودگاه بین المللی لس آنجلس, 20 آتش نشان باید آزمایش مثبت برای ویروس. یک آتش نشان است که در بیمارستان بستری لس آنجلس آتش سخنگوی وزارت پیتر ساندرز روز دوشنبه گفت:.

ایستگاه های آتش نشانی 80 دستگیره هواپیما و تجهیزات مربوط به تماس در فرودگاه سهل انگار اما نمی پاسخ به تماس برای آتش سوزی و یا کمک های پزشکی در فرودگاه پایانه. در مجموع از 48 آتش نشانان در ایستگاه ساندرز گفت.

یکی از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا آزمایش مثبت حدود دو هفته پیش. دیگر آتش نشانان در ایستگاه سپس رو تست در زمان خود در یک مرکز خصوصی بیش از ژوئیه چهارم تعطیلات آخر هفته ساندرز گفت.

آتش نشانان از دیگران ایستگاه با هواپیما-آموزش های مرتبط با مصرف در شیفت از کسانی که در خارج ساندرز گفت.

تبلیغات

لس آنجلس فرودگاههای جهان سخنگوی Becca Doten گفت: سطح نیروی انسانی بود و نه درصد کسانی که مورد نیاز توسط اداره هوانوردی فدرال.

Doten گفت: فرودگاه بخش اعلام کردند FAA از شیوع "از حسن نیت ارائه میدهد و برای آگاهی موقعیتی."

در L. A. شهرستان 2,056 نفر در بیمارستان بستری هستند برای ویروس — 28 درصد از آنها در بخش مراقبت های ویژه. تعداد فعلی همچنان باقی می ماند به طور قابل توجهی بالاتر از 1,350 به 1450 روزانه بستری شدن در بیمارستان دیده می شود فقط چهار هفته پیش.

که تعداد همچنان در حال افزایش در سراسر کشور یک واقعیت است که زور زدن در بیمارستان ظرفیت.

تبلیغات

در سان فرانسیسکو هفتگی میزان بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 نزدیک به دو برابر شده است. این شهر باقی مانده است "بسیار آسیب پذیر وضعیت" شهر سلامت عمومی مدیر دکتر گرانت Colfax روز دوشنبه گفت: در طول یک فروم آنلاین. این شهرستان دارای حدود 4,600 موارد ویروس — حدود 1000 که تشخیص داده شد فقط در دو هفته گذشته و 50 ساکنان درگذشت از ویروس.

نزدیک به نیمی از تمام کسانی که آزمایش مثبت در این شهرستان در حال Latinos, او گفت:. مثبت نرخ در حال حاضر در 7.8 برای هر 100,000 ساکنان, او گفت:.

"این نشان می دهد این ویروس در حال گسترش در سراسر شهرستان به ویژه در بخش جنوب شرقی شهرستان" Colfax گفت.

برای هر یک نفر که قرارداد این ویروس یکی دیگر از 1.25 در حال حاضر آلوده است.

تبلیغات

"ما واقعا نیاز به درایو آن را به یک یا پایین به سرعت و به زودی به عنوان ممکن است."

این نرخ انتقال در سان فرانسیسکو بود که قبلا به عنوان کم به عنوان .85. اگر بدون تغییر, Colfax گفت: تعداد مرگ و میر در سان فرانسیسکو می تواند به افزایش از 50 تا 890 تا پایان سال با توجه به مدل سازی. وی مردم را به معاشرت با دیگر خانواده ها به خصوص در داخل خانه و اعتقاد بر این است که زمان صرف شده در خارج از منزل است و 10 تا 20 برابر امن تر از داخل است.

کارشناسان تخمین می زنند که واکسن نمی تواند به طور گسترده ای در دسترس برای 12 تا 18 ماه. Colfax گفت: واکسن محاکمه در شهر ممکن است شروع به در اوایل ماه آینده.

که نرخ انتقال افزایش یافته است و در جاهای دیگر از جمله L. A. شهرستان که در آن مقامات قبلا پیش بینی شده است که 1 در 140 ساکنان ندانسته آلوده به ویروس.

تبلیغات

"این ویروس در حال حاضر ماهواره در جامعه ما"فرر گفت.

بار کارکنان نویسندگان داکوتای Smith and Maura دولان کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب