لس آنجلس گزارش 1,784 جدید کروناویروس موارد مرگ و میر 11

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 1,784 موارد جدیدی از کروناویروس و 11 مربوط به مرگ و میر.شهرست

توسط MORVARIDEASIA در 2 تیر 1399

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 1,784 موارد جدیدی از کروناویروس و 11 مربوط به مرگ و میر.

شهرستان در حال حاضر ثبت بیش از 83,000 موارد از ویروس و بیش از 3,120 مرگ و میر.

ادامه داد: افزایش موارد جدید آمد در میان اولین آخر هفته بیشتر کسب و کار بخش بازگشایی به عنوان میله کارت اتاق و برخی از مراقبت های شخصی خدمات داده شد چراغ سبز به از سرگیری عملیات جمعه ارائه آنها احتیاط.

آنها عبارتند از: تضمین میکند که مشتریان تمرین فیزیکی فاصله و سایش پوشش صورت.

تبلیغات

"این اقدامات است که اجازه می دهد تا ما را به ما ادامه سفر بهبودی و این اقدامات ضروری خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که ما نمی ما پایمال سیستم بهداشت و درمان و شاهد افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19," باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

تعداد متوسط روزانه مرگ و میر در L. A. شهرستان همچنان به کاهش و در حالی که به طور متوسط روزانه بستری شدن در بیمارستان را نیز کمی کاهش یافته و به گفته وزارت بهداشت داشبورد که آهنگ های بازگشایی معیارهای.

یکشنبه وجود دارد 1,426 تایید coronavirus بیماران در بیمارستان شهرستان با 29 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 21 درصد در هواکش. که اندکی افزایش از روز قبل از زمانی که وجود دارد 1,406 بیماران.

تقریبا 945,000 مردم تا به حال تست شده برای این ویروس و دریافت نتایج خود را با حدود 8% تست مثبت, مقامات گفت. که نرخ ثابت باقی مانده است و برای چند هفته گذشته.

تبلیغات

هنوز L. A. شهرستان همچنان ادامه دارد به گزارش تعداد موارد جدید در هر روز. مقامات گفته اند که در نتیجه از هر دو پا تا تست و افزایش در جامعه انتقال بیشتر موسسات بازگشایی قرار دادن بیشتر مردم در تماس با یکدیگر است.

اورنج کانتی نیز شاهد افزایش جدید کروناویروس موارد گزارش بالاترین یک روز کل در روز شنبه و پس از آن دوباره در روز یکشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن