لس آنجلس گزارش بالاترین یک روز کل جدید کروناویروس موارد

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی گزارش شده بیش از 4500 جدید کروناویروس موارد پنج شنبه, شکستن رکورد بالاترین تک روز

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی گزارش شده بیش از 4500 جدید کروناویروس موارد پنج شنبه, شکستن رکورد بالاترین تک روز افزایش عفونت های جدید.

کل وجود دارد 4,506 موارد جدید به مناسبت دومین بار در این هفته شهرستان را شکست گریم رکورد بریده 4,200 موارد این ویروس در روز سه شنبه.

"هر مورد نشان دهنده یک فرد است که قادر به انجام آن است و در تمام احتمال آلوده کردن حداقل یک نفر دیگر" باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر, در بیانیه ای گفت. "اگر شما انجام محاسبات ریاضی, از آن آسان است برای دیدن چرا زنگ."

مشابه خروش بود در حال وقوع در سراسر کالیفرنیا که در حال حاضر شمارش 364,834 تایید موارد ویروس ها و 7,490 مرگ و میر با توجه به لس آنجلس تایمز' کالیفرنیا coronavirus ردیاب.

تبلیغات

روز سه شنبه دولت ثبت بالاترین تعداد موارد جدید در یک روز 11,142 عفونت. روز شنبه نیز مشخص شده دوم بالاترین تعداد مرگ و میر در یک روز تنها ایالت با 144 مرگ و میر شمارش با توجه به ردیاب.

L. A. شهرستان است که ثبت شده و در مجموع 147,713 موارد این ویروس همچنین گزارش 48 جدید COVID-19 میر پنج شنبه و در حال حاضر در سرعت به پیش افتادن از 4000 مرگ و میر ناشی از این ویروس تا پایان جمعه.

"در این هفته ما آمار مربوط به نقاط عطف" فرر گفت. "ما گزارش داده اند که بسیاری از موارد در یک روز ترین بستری شدن در بیمارستان و غم انگیز مرگ بالا اعداد است."

L. A. شهرستان گزارش تعداد رکورد تایید coronavirus بیماران در بیمارستان های آن در روز سه شنبه و پس از آن دوباره چهارشنبه است. وجود دارد 2,173 تایید coronavirus بیماران در بیمارستان شهرستان روز شنبه با 27 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 17 درصد در هواکش.

تبلیغات

بیست درصد از بیماران بین 18 و 40 بالاتر به اشتراک گذاری از هر نقطه دیگر در طول این بیماری همه گیر در انتخابات گفت: پنج شنبه.

نسبت به نتایج آزمون آینده را مثبت نیز همچنان به صعود با بیش از 1.44 میلیون نفر تست شده که از پنج شنبه و 9 درصد تست مثبت است. افزایش مثبت رای نشان می دهد که این بیماری در حال گسترش است با سرعت بیشتری در جامعه ،

مقامات بر این باورند که چشم انداز مثبت در انتقال بيماري آغاز شد و در اواخر ماه مه زمانی که بیشتر مردم شروع به ترک خانه های خود برای بازگشت به کار و حضور در گردهمایی های اجتماعی و بازدید به تازگی بازگشایی رستوران ها و دیگر موسسات.

در آن طول می کشد تا دو هفته برای این ویروس به جوجه کشی و پس از آن دیگر یا دو هفته برای موارد منجر به بستری شدن در بیمارستان یا مرگ.

تبلیغات

شهرستان مقامات بهداشت گفت: در اوایل این هفته که coronavirus به سرعت در حال گسترش در محل کار هستند که پیروی از قوانین ایمنی. این بخش با کمترین تعداد موارد پردازش مواد غذایی و توزیع امکانات از جمله بسته بندی گوشت می آمد گیاهان امکانات تولیدی پوشاک کارخانه ها و انبارهای عمده فروشی.

بدترین محلی محل شیوع رخ داده در لس آنجلس, پوشاک, پوشاک تولید کننده مستقر در جنوب L. A. بیش از 300 شرکت حدود 2,300 کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و چهار فوت کرده اند, Muntu, Davis, شهرستان افسر بهداشت گفت: پنج شنبه.

بخش عمومی وزارت بهداشت گفت که آن را برای اولین بار تعطیل عملیات در تولید کننده پوشاک ژوئن 27 بعد از بازرسان یافت "نقض آشکار" بهداشت عمومی کنترل عفونت سفارشات و گفت: این شرکت موفق به همکاری با یک بررسی یک گزارش شیوع کروناویروس.

این شرکت بنیانگذار کبوتره Charney, مورد مناقشه کسانی که ادعا و سوال وجود دارد که آیا شواهدی وجود دارد که این کارخانه کارگران آلوده شدن در یک نرخ بالاتر از کسانی که زندگی در اطراف آن جامعه است.

تبلیغات

بالاتر میزان مرگ و میر در میان کم درآمد جوامع و سیاه پوست و لاتین ساکنان در L. A. شهرستان باقی مانده اند یک کلید نگرانی برای مقامات بهداشت. مرگ و میر در میان لاتین ساکنان را تشکیل می دهند 60 درصد از مرگ و میر رخ داده است خارج ماهر-پرستاری امکانات در شهرستان داده ها نشان می دهد.

"متاسفانه بسیاری از رابطه می توان به این واقعیت است که تعداد قابل توجهی از کارگران ضروری هستند کم درآمد و یا افرادی هستند که از رنگ," دیویس گفت:. "بعضی اوقات افرادی که کم درآمد نمی توانند در خانه بمانند و به کار و در اوایل بیماری همه گیر وجود دارد چند حمایت های ارائه شده در بسیاری از سایت ها کار."

مقامات تخمین می زنند که موثر و نرخ انتقال از coronavirus کمی افزایش یافته است به 1.07 با توجه به آمار منتشر شده در دوشنبه, اگر چه تعداد واقعی می تواند در هر نقطه از 0.94 به 1.2. این بدان معناست که مقامات تخمین می زنند که به طور متوسط هر 1 نفر مبتلا به این ویروس انتقال آن به 1.07 افراد دیگر است.

در تلاش برای tamp پایین چشم انداز مثبت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در ژوئن 28 دستور میله بسته در L. A. شهرستان و چند تن دیگر به دنبال آن در محیط داخلی رستوران ناهار خوری در ژوئیه 1.

تبلیغات

از آن شده است حدود دو هفته پس از آن است, اما آن را حداقل به مدت سه هفته به یاد بگیرند که آیا اقدامات صورت گرفته است که هفته قاطعانه تغییر این دوره از بیماری همه گیر گفت: دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات بهداشتی و درمانی برای لس آنجلس. Ghaly گفت: اگر مردم به امن تر رفتار — ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است اجتناب از گردهمایی های اجتماعی پوشیدن پوشش صورت حفظ فاصله فیزیکی و محل کار جدید زیر پروتکل های ایمنی — L. A. شهرستان می تواند در جلوگیری از داشتن بيمارستان و Icu غرق شده است.

هنوز هم با توجه به نمایی طبیعت از ویروس' رشد و مقامات ابراز نگرانی در مورد چشم انداز در روزهای آینده. 4500-به علاوه موارد شناسایی پنج شنبه می تواند منجر به بیش از 18,000 افراد آلوده "در چند هفته" فرر گفت.

"و این است که فقط از یک بعد مورد جدید," او گفت:. "بدون اقدام تهاجمی در بخشی از هر کسی ما را نمی خواهد به عقب بر گردیم به کاهش گسترش یافته است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب