Lumineers Rateliff و Flobots تحریم نقب زن سبز و گرینوود

خشم توسط گرینوود شورای شهر جدید با وضوح حفاظت از افسران پلیس از مسئولیت شخصی در دعاوی مدنی ناتانیل Rateliff و

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

خشم توسط گرینوود شورای شهر جدید با وضوح حفاظت از افسران پلیس از مسئولیت شخصی در دعاوی مدنی ناتانیل Rateliff و اعضای گروه او را شبانه به همراه نوازندگان در Lumineers Flobots و روح گریس در حال راه اندازی یک تحریم علیه این شهر و نقب زن سبز آمفی تئاتر عظیم محل برگزاری واقع در گرینوود.

در نامه ای به شهرستان گرینوود شورای نوازندگان خواستار لغو فوری قطعنامه و به نام خود همکار هنرمندان حاضر به بازی نقب زن سبز تا زمانی که اندازه گیری شده است لغو شد.

این قطعنامه در پاسخ به SB-217, یک پلیس ایالت اصلاحات لایحه که نمایندگان مجلس به تصویب رسید در پی تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. در میان چیزهای دیگر, جدید, کلرادو, قانون ساخته شده فردی افسران مسئول تا $25,000 اگر آنها شکایت کرد و کارفرمایان تعیین می شود آنها را شکست قانون یا عمل در ایمان بد است.

این گرینوود قطعنامه اظهار داشت: این شهرستان همیشه خواهد پرداخت اگر افسران بودند شکایت کرد.

در جولای 9, بیانیه گرینوود توجیه این قطعنامه با این: "ما نه قاضی تلاش از دیگر شهرستانها به انجام آنچه آنها باور دارند که بهترین ها را برای شهروندان خود بلکه بر اساس نیروی کار ما ما آموزش و فرهنگ ما ما باور نمی کنیم که پتانسیل مجازات های مالی از ما افسران پلیس در گرینوود را در هر اندازه گیری تفاوت در اینکه آنها را به عمل در یک حرفه ای و یا جنایی در راه است. اما اصل در پشت چنین مجازات می تواند نابود خواهد از افسران ما برای خدمت به مردم که به آنها سوگند یاد کرده اند برای محافظت از. ما سوگند یاد کرده اند برای محافظت از شهروندان ما از آسیب از کسانی که آنها را انجام دهد و بیمار است. آن را نمی خواهد در جهت منافع عمومی برای ایجاد یک سیستم است که منجر به از دست دادن از افسران خوب و یا کاهش توانایی جذب بهترین نامزد برای این کار بسیار لازم و خطرناک است."

نوازندگان استدلال می کنند که با امتناع به رعایت ایالت قانون گرینوود است که امکان ارتکاب جرم توسط ماموران ساخت طرفداران نوازندگان و موسیقی-کارگران صنعت — به خصوص مردم رنگ — نا امن در این شهر است.

در اینجا کامل درخواست:

عزیز گرینوود شورای شهر

ما طرفداران موسیقی و هنرمندان ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و سفید علیه خشونت پلیس تماس گرفته و به صورت فوری لغو گرینوود قطعنامه 40-20 و ایستاده با هنرمندان که نمی خواهد بازی نقب زن سبز آمفی تئاتر تا زمانی که آنها انجام می دهند.

اجرای زنده در نقب زن سبز هستند یک منبع بزرگ درآمد برای شهر گرینوود. چرا که شورای شهر را درک نمی کنند به همین دلیل ضروری است — از حقوق مدنی و ایمنی چشم انداز — به رعایت ما در سطح ایالت قوانین ما امیدواریم که که آنها درک و چرا از آن نیز اقتصادی ضروری است که ما به عنوان هنرمندان و طرفداران در حال حاضر حاضر به صرف پول ما در گرینوود.

با استثنا از گرینوود کلرادو ساخته شده است ما افتخار می کنیم. با عبور سنا لایحه 20-217 ماه گذشته دولت ما منجر ملت در آن قوه مقننه در پاسخ به جورج فلوید را قتل است. این لایحه دریافت قوی حمایت هر دو حزب و در حال حاضر به عنوان یک مدل ملی در پلیس اصلاحات. این ممنوعیت خاصی چوک دارای نیاز به دوربین بدن و اجازه می دهد تا برای افسران پلیس برگزار شد مودبانه مسئول زمانی که اقدامات آنها تلقی غیر قابل توجیه.

در هفته گذشته اما, گرینوود شورای شهر تصویب قطعنامه ای که به عمد این شمارنده سخت-برنده پیشرفت است. قطعنامه 40-20 می گوید این شهر خواهد پرداخت تمام هزینه های قانونی برای افسران پلیس که یا متهم و یا مجرم همان فاحش رفتارهای مشخص شده در SB 20-217 — حتی زمانی که افسر عمل در ایمان بد است. این نوع ارتجاعی غیرتاریخی قانون مگس ها در صورت از همه چیز کلرادو و سیاه زندگی مهم جنبش به دست آورد. بیشتر به نقطه, اقدامات گرینوود شورای شهر به طور مستقیم می تواند زندگی خود را قهوه ای و سیاه و اعضای جامعه.

ما طرفداران موسیقی و هنرمندان, تلاش برای نمایندگی و فراگیر. این قانون قرار می دهد و سیاه و قهوه ای Coloradoans و همه ما در معرض خطر و ما ایستاده است برای این بی عدالتی است.

این بی وجدانی است که هر کسی — به ویژه سیاه و سفید هنرمندان و طرفداران — باید مجبور به حمایت مالی یک دولت شهر که دو برابر شده را در سیاست های نژادپرستانه در هنگام اجرای برنامه در کلرادو یا حضور یک نوازنده عملکرد.این است که چرا ما تماس در تمام کلرادو طرفداران موسیقی و نوازندگان در اعتراض به این فاحش به عقب و کاملا غیر قابل توجیه ملامت از زندگی مهم جنبش است.

مگر اینکه گرینوود repeals قطعنامه 40-20 هیچ کس می تواند اعتماد به نفس است که شهر امن است برای همه طرفداران و نوازندگان. این غیر قابل قبول است و ما اعتراض خواهد کرد تا ایمنی و لذت بردن از تمام نوازندگان و طرفداران می توانید مطمئن باشید.

ناتانیل Rateliff و شبانه
ناتانیل Rateliff جوزف پاپ III Mark Shusterman پت Meese لوقا Mossman, Andreas وحشی, جف Dazey دانیل Hardaway
وسلی شولتز و ارمیا Fraites از Lumineers
Flobots
روح از فضل

باند امضای نامه ای به برخی از کلرادو بزرگترین اعمال با سوابق طولانی سیاسی دخالت. اعضای Flobots یکی از بزرگترین هیپ هاپ عمل آمده از دنور در دو دهه گذشته در حال دیرین جامعه activitists.

The Lumineers ساخته شده Fiddler s Green تاریخچه زمانی که قانون به فروش می رسد سه شب متوالی در 18,000 صندلی محل در سال 2017. این گروه که به انجام استادیوم کنسرت به طور منظم برنامه ریزی شده بود به بازی Coors زمینه بعد از این تابستان. آن نوشته شده این در Lumineers صفحه رسانه های اجتماعی: "ما ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و سفید و با هنرمندانی که نمی خواهد بازی @FiddlersGreenAmphitheatre تا زمانی @greenwoodgov قطعنامه 40-20 لغو شده است."

خواننده و ترانه سرا Rateliff یک حامی مالی از مترقی باعث از طریق بنیاد خود را از گل جعفری, پروژه برنامه ریزی شده بود برای دو شب در سنگ قرمز آمفی تئاتر این تابستان.

در نامه ای به طرفداران Rateliff توضیح داد که چرا او را در پشت این علت: "این بی وجدان به من که هر کسی — به ویژه سیاه و سفید هنرمندان و طرفداران — باید برای حمایت از یک دولت شهر است که دو برابر پایین نژادپرستانه پلیس, سیاست فقط به انجام در کلرادو یا حضور یک نوازنده عملکرد. همه کلرادو طرفداران موسیقی و نوازندگان باید رد این فاحش به عقب و کاملا غیر قابل توجیه حمله در زندگی مهم جنبش است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب