ساخت موم خرد و ماری جوانا تمرکز با یک دسکتاپ استخراج

اگر کسی به صرف زمان و تلاش به رشد خود را علف های هرز و سپس آن را تنها منطقی است که او می خواهم به خود را لمس ،

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

اگر کسی به صرف زمان و تلاش به رشد خود را علف های هرز و سپس آن را تنها منطقی است که او می خواهم به خود را لمس ، شاهدانه استخراج نیاز به حلال و بیشتر تجهیزات پیچیده تر رشد می کند اما بسیاری از ما از نظر علمی ادراک و یا به اندازه کافی غنی برای اجرای خود ما سیستم های بوتان استخراج — نه به ذکر است که بوتان شاهدانه استخراج است که بسیار خطرناک و حتی ممنوع در کلرادو.

ممکنه در تاپیک ماشین که. با استفاده از اتانول به جای بوتان برای گیاه شناسی استخراج ExtractCraft اعمال گرما و فشار به نوار شاهدانه (hemp شامل) از THC و CBD و بسیاری دیگر از کانابینوئیدهای موجود در گیاه و همچنین ترپن ها و گیاه چربی بسته به شکل تمرکز شما در حال تلاش برای ایجاد. ExtractCraft مدیر عامل Troy ایوان می گوید که کاربران می توانید هر چیزی را از Rick Simpson نفت (RSO) و full-استخراج روغن شاهدانه (FECO) برای بیماران پزشکی برای قوی زنده رزین برای dabbing خبره. ما به تازگی صحبت با ایوان در مورد چگونه به انجام درست آن.

Westword: این است که مانند یک حلقه بسته سیستم استخراج اما ساده تر? چگونه کار می کند ؟

Troy ایوان: این حلقه بسته به این معنا که آنچه شما در آن وجود دارد باقی می ماند تحت خلاء در سیستم بسته است. اما هنگامی که شما استفاده از کلمه "حلقه بسته" شما باید مراقب باشید چرا که مردم انتظار حلقه بسته سیستم به استفاده از بوتان و استخراج که شامل قرار دادن مواد گیاهی در ماشین با استخراج و بازیابی حلال هر دو در حال وقوع در آن وجود دارد و همچنین. با این تجهیزات آن را مانند یک چرخش توپ است که نشسته است در آب گرم, چرخش و نخ ریسی به آرامی در حالی که حلال تبخیر کردن و جمع آوری در یک شیشه. که همچنین حلقه بسته اما آن را بیشتر یک میز شخصی به اندازه واحد با Rotovap روش.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شما می توانید انواع مختلف کنسانتره — خرد budder, RSO — با آن و یا فقط یک نوع است ؟

بله. ماشین نیست که دیکته; [آن] فقط یک ابزار برای این فرآیند است. تفاوت بین رسیدن به یک تمیز کردن موم یا FECO است که در درجه اول در آنچه شما انجام می دهند قبل از شاهدانه است که قرار دادن در ماشین است. اتانول بسیار تهاجمی در دمای اتاق تا آن را به چنگ زدن به همه چیز از کارخانه — کانابینوئیدهای ترپن کلروفيل و گیاه چربی و موم — و این چیزی است که باعث می شود FECO بسیار تاریک و باتلاقی چرا که آنچه که شما در حال رفتن برای. در حال حاضر اگر شما می خواهید برای منزوی کردن [تفریحی] desirables در کرک شما هدف قرار دادن آن توسط انجماد ماده گیاهی و اتانول ترکیب آنها را و سپس تنها مطلوب قطعات خواهد برداشت.

چه سطح از تجربه مورد نیاز برای اجرای یکی از این توله سگ ؟

هیچ کدام. آن را فوق العاده آسان است. ما قدیمی ترین کاربر بود 97 ساله مادر بزرگ که باعث می شود او خود را رونق بخشید. کاربران ما معمولا از محدوده خود را بالا بیست سالگی به پایین تر از سی سالگی, اما بخش عمده ای از آنها 35 تا 75. وب سایت ما دارای فیلم های آموزشی یوتیوب برای کاربران جدید و پس از آن وجود دارد دو کاربر منابع گروه یکی برای غیر شاهدانه عطار و عطر و سپس دیگری وجود دارد برای شاهدانه و شاهدانه استخراج است. ما نیز باید ورود به سیستم ارائه می دهد که گام به گام راهنمای برای ساخت دارویی که در vape کارتریج چگونه به چیزهای خوب با تر و تمیز, چگونه فراموش سرد-دمای استخراج و چگونه به RSO یا FECO.

آن را بسیار آسان اما آن ناآشنا است. هنگامی که مردم برای تبدیل شدن به آشنا با فرآیند آن هیچ سخت تر از پخت و پز.

بیایید می گویند من یک اونس از علف های هرز تست در 20 درصد THC است. چه شما انتظار می رود خروجی می شود ؟ چه عملکرد ؟

تیر دروازه خورد که در هر نقطه از 5 تا 30 درصد بسته به کیفیت مواد و آنچه شما در حال تلاش برای ایجاد. اگر شما در حال کار با مواد با کیفیت و می دانید آنچه شما انجام, شما احتمالا هدف قرار دادن در جایی بین 16 و 20 درصد به طور مداوم به صورت عادی پاک موم. کار در دماهای پایین تر نخواهد بود گرفتن به عنوان بسیاری از کارخانه هر چند به خاطر آنها سلب کردن از تمام کسانی که مواد گیاهی برای یک تمیز کننده عملکرد. پاک کن واکس بیشتر ناکارآمد در این زمینه, اما این همچنین بدان معنی است که شما می توانید آن را اجرا کنید یک بار دوم و استفاده از آن دوم عملکرد برای تزریق edibles.

چگونه حلال حذف شده پس از کانابینوئیدهای استخراج شده?

همه از حلال هرگز; همیشه وجود خواهد داشت برخی از نوع مولکولی رد پای. اگر شما آن را از دستگاه, را, احتمالا خواهد شد در حدود 3 درصد الکل است که مطلق عصاره. اما اگر شما آن را اجازه نشستن بر روی یک سیلیکون حصیر به هوا-تصفیه برای یک یا دو روز شاید در کنار یک فن یا چیز دیگری آن را به فقط یک زن و شوهر از هزار قسمت در هر میلیون نفر است.برای رفتن بیشتر از آن است و هنوز هم کار با ثبات شما را قرار داده و آن را در یک محفظه خلاء را خرد و یا فرو ریختن در پست-روش های پردازش.

منبع, کوچکتر, یک, هیچ پست-قابلیت پردازش. بزرگتر یک Etoh Pro یک پاکسازی حالت است که یک گرم مجلسی که شما می توانید قلاب کمکی پمپ تا برای ایجاد یک خلاء برای پس از پردازش.

این است که همیشه چیزی که متمرکز شده است و گاهی اوقات که دلیل آن هنوز کاملا شناخته نشده است. این دستگاه با استفاده از مواد غذایی درجه اتانول را نه تنها شناخته شده سوء بر سلامت از خوراکی یا استنشاق اتانول مگر اینکه آن را در مصرف بیش از حد. اگر [عصاره] است liquidy وجود دارد احتمالا الکل در آن است اما هنگامی که آن را می شود با ثبات تر مثل موم یا خرد وجود خواهد داشت بسیار بسیار سطح پایین در آن وجود دارد. آن را به شما صدمه دیده وجود دارد هیچ چیز سمی در مورد آن, و آن را در چنین غلظت های پایین است که آن را اساسا قابل اغماض است.

دیگر چه گیاهان کاربران استخراج از کنار شاهدانه?

اوه برخی از چیزهای دیوانه. وبلاگ ها و گروه های کاربری برخی از نوشته های در مورد اسپرسو مرکبات-پوست تخم مرغ و روغن استخراج. مردم در حال استخراج همه چیز از پوست درخت به لوازم آرایشی. وجود یک شرکت است که عصاره توت برای صورت شربت و مرکبات-پوست عصاره درمان مردم ورم مفاصل و درد است. این فقط یک استخراج ترپن ها از پرتقال و لیمو, لایه برداری. من دوست دارم با هم مخلوط اسپرسو و وانیل و شاهدانه استخراج و مقداری شکر برای یک دارو پنبه آب نبات بنوشید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب