مرد متهم به فروش قارچ چهره به بیست سال

دنور مرد متهم به خرید و فروش قارچ روانگردان مواجه است تا بیست سال حبس و 1 میلیون دلار خوب است. در جولای 23, دا

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

دنور مرد متهم به خرید و فروش قارچ روانگردان مواجه است تا بیست سال حبس و 1 میلیون دلار خوب است. در جولای 23, دادستان با باراک اوباما برای منطقه کلرادو متهم 28 ساله Kole میلنر با یک تعداد از در اختیار داشتن به قصد توزیع psilocybin است ماده فعال در قارچ روانگردان است که طبقه بندی به عنوان یک برنامه مواد مخدر توسط دولت فدرال.

میلنر التماس کرد گناه نیست در ظاهر خود را در دادگاه که همان روز و این امکان را داد که در اوراق قرضه.

شارژ میلنر ری استارت طولانی نهفته است که زمانی شروع شد که اداره مبارزه با مواد مخدر عوامل جستجو میلنر دنور آپارتمان در سپتامبر سال 2019 و چپ با 906 زنده روانگردان قارچ و 20.42 اونس قارچ خشک. یک وکیل به نمایندگی از میلنر کاهش یافته است به نظر این اتهام که آیا باراک اوباما.

در مارس 2019 دنور رای دهندگان تصویب یک رای گیری که جرمزدایی استفاده شخصی از اختیار و کشت قارچ روانگردان. که قانون تنها برای دنور اما نمی دستبند فدرال اجرای قانون در همه. بنابراین زمانی که DEA عوامل یاد گرفته در مورد Milner به اتهام فعالیت آنها در این مورد است.

در اینجا چگونه آنها در مورد آموخته میلنر: در اواخر ماه اوت سال 2019 محلی DEA محققان بر آمد دنور پست مقاله ای با عنوان "اسپور قارچ روانگردان صنعت در حال جوانه زدن در دنور پس از جرم زدایی."

مقاله "با تمرکز به طور عمده در یک مرد ناشناس موضوع است که یک خود اعلام کرد کشتکار و توزیع کننده قارچ," با توجه به سوابق دادگاه. مرد گفت: پست است که او در برخورد به حدود بیست نفر به دست آورده و حدود 2000 دلار در ماه از فروش خود را.

این مقاله شامل یک ویدیو که نشان داد که "روند کشت و تولید غیر قانونی psilocybin mushrooms رخ داده در مرد محل اقامت" با توجه به سوابق دادگاه. این ویدئو اشاره می کند که "نر موضوع شده است رشد قارچ در آپارتمان خود برای کمی بیش از یک سال است."

پس از دیدن آن قطعه DEA عوامل شروع به جستجو برای دیگر خبرها در مورد روانگردان قارچ فروش در دنور. و وجود دارد مقدار زیادی از جمله گزارش رادیوی عمومی ملی, Westword و معاون اخبار.
همراه با ارسال مقاله به آنها نشان داد تعدادی از جزئیات کلیدی: این مرد ناشناس که قرار بود با نام "داگلاس" معاملات الکترونیکی استفاده می شود برای جلوگیری از خطر اجرای قانون و مشغول به کار در حشیش میباشد.

مرد در دنور پست تصویری با پوشیدن یک پیراهن با یک آرم برای خوشحال فاکس خوراکیهای; در آنلاین NPR مقاله, موضوع پوشیده بود همان پیراهن. یک داستان در برداشت رسانه های عمومی شامل یک عکس که در آن یک مرد با پوشیدن همان پیراهن. این پیراهن نیز ساخته شده ظاهر در, معاون, اخبار, داستان در مورد یک قارچ فروشنده نام داگلاس که منتشر شد در زمان زدایی.

که پیراهن رهبری DEA به Instagram صفحه دیلون ویتون هنرمند که در طراحی فاکس خوشحال خوراکیهای آرم.

پس از آن آسان بود برای فدرال برای پیدا کردن میلنر.

کلرادو بخش از درآمد را نگه می دارد یک پایگاه داده از تمام کارکنان دولت حشیش میباشد. DEA عوامل جستجو کرد که پایگاه داده به نام "داگلاس" این مرد ناشناس آنها می دانستند که مشغول به کار در حشیش میباشد.

در میان این بازدید بود "Kole داگلاس میلنر." در Milner به Facebook, مشخصات محققان تصاویری از یک مرد سفید پوست که همسان فیزیکی شرح "داگلاس" در مقالات. DEA عوامل در بر داشت مشخصات شامل "چندین پست در حمایت از زدایی از psilocybin mushrooms" با توجه به سوابق دادگاه.

مشخصات نیز شامل یک ویدیو نشان دادن یک آپارتمان است که شبیه به یک در دنور پست تصویری.

در میلنر را Instagram صفحه: او می خواهم به آپلود یک عکس که نشان داد دو قطعه از هنر بر روی دیوار خود را. بالای یک قاب فاکس خوشحال Edibles, آرم پایین یک طراحی برای این پیراهن که "داگلاس" پوشیده بود در اخبار, عکس و ویدئو.

DEA عوامل و همچنین یک عکس از میلنر و دیگران که کوین ماتیوز سر زدایی ابتکار به حال ارسال شده در Facebook در ماه اوت سال 2019. در تصویر میلنر با پوشیدن فاکس خوشحال خوراکیهای پیراهن.

فدرال سپس subpoenaed Venmo و یک شماره تلفن های ذکر شده برای میلنر را Venmo حساب که همسان Milner به تعداد واقعی. یک معامله در Venmo نشان داد یکی از بين میلنر حساب و یک حساب کاربری برای ویتون طراح مبارک فاکس آرم.

در آن حکم جستجو نرم افزار DEA شامل تصاویری از برخی از عموم قابل دسترس Venmo معاملات بین میلنر حساب و دیگران. یک فردی که پرداخت میلنر حساب شامل emojis قارچ در حالی که فرد دیگری به سادگی نوشت: "سحر و جادو است."

دو هفته و نیم پس از آمدن که در سراسر دنور پست مقاله فدرال حمله میلنر آپارتمان. تقریبا یازده ماه بعد Kole داگلاس میلنر شد و در نهایت متهم توسط فدرال.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب