مرد brandishes handgun در تجمع اعتراضی در نیوپورت بیچ

پس از یک مرد گرفتار شد تصویری brandishing یک تفنگ دستی در یک تظاهرکننده در جریان اعتراض در ساحل نیوپورت در بعد

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

پس از یک مرد گرفتار شد تصویری brandishing یک تفنگ دستی در یک تظاهرکننده در جریان اعتراض در ساحل نیوپورت در بعد از ظهر چهارشنبه پلیس به دنبال اضافی قربانیان.

ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک پزشک مرد کشیدن یک تفنگ دستی از کوله پشتی و اشاره آن را در هوا در نزدیکی 30th خیابان و نیوپورت بلوار مدت کوتاهی قبل از 3:30 p. m. مرد درگیر شده بود در یک کلامی اختلاف با تظاهر زمانی که او خود از اسلحه گرم, نیوپورت بیچ, سخنگوی پلیس هدر Rangel گفت.

این ویدیو نشان می دهد تظاهرکننده که سیاه است خیزان پشت یک ماشین پارک شده پس از این که سفید است می کشد از تفنگ. مرد با تفنگ فرار قبل از اینکه پلیس وارد, مقامات گفت.

تبلیغات

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس Det. ریک هنری در (949) 644-3797.

حادثه رخ داده در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز در شبه جزیره Balboa که در آن صدها نفر جمع شده بودند در پاسخ به مرگ جورج فلوید که هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته او را با گردن خود را برای بیش از هشت دقیقه است.

بعد از ظهر اعتراضات آغاز شده در پایه نیوپورت اسکله با یک تعداد انگشت شماری از مردم در سکوت نشانه برگزاری. در نهایت جمعیت اندازه با نزدیک شدن حداقل 500. بسیاری از آنها جوان سفید افرادی که ترغیب دیگران به استفاده از امتیاز خود را به از بین بردن نژادپرستی نظاممند.

تبلیغات

پس از حدود یک ساعت, جمعیت رهبری گذشته مندانه ماهیگیری ناوگان این sunbathers خود را در صندلی تاشو در شن و ماسه Mutt لینچ نوار و سوغات فروشگاه با مجسمه پری دریایی در پنجره. آنها راه می رفت پایین تفرجگاهی برای چند خیابان قبل از بازگشت در Balboa بلوار 32 خیابان و سپس بازگشت و راه رفتن به پایان شبه جزیره قبل از چرخش به عقب.

بعدا به آن کشش از ماه مارس یک راننده در یک مینی کوپر سرعت پایین Balboa بلوار از طریق جمعیت از معترضان.

صحنه دستگیر شد در ویدیو اخبار تلویزیون خدمه در منطقه است. معترضان به سرعت نقل مکان کرد و از این راه به عنوان راننده مانور را از طریق جمعیت است.

تبلیغات

راننده همین والاس یکی از نیوپورت بیچ بود به اتهام حمله با سلاح مرگبار Rangel گفت.

بار جامعه اخبار کارکنان نویسندگان هیلاری دیویس و اندرو ترنر کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب