مرد مرده ممکن است مربوط به تیراندازی در نیوجرسی قاضی خانه

یک فرد مسلح نما به عنوان یک فدرال اکسپرس تحویل فرد به ضرب گلوله کشته و 20 ساله پسر یک قاضی فدرال و زخمی شوهرش

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

یک فرد مسلح نما به عنوان یک فدرال اکسپرس تحویل فرد به ضرب گلوله کشته و 20 ساله پسر یک قاضی فدرال و زخمی شوهرش در نیوجرسی قبل از خانه فرار, مقامات گفت.

تیراندازی اتفاق افتاده است یکشنبه شب در شمال نیوبرانزویک صفحه اصلی ایالات متحده در منطقه قاضی استر Salas و کشته شدن پسرش دانیل رئیس منطقه قاضی Freda Wolfson آسوشیتدپرس گفت. شوهرش دفاع وکیل علامت Anderl شد و مجروح در حمله Wolfson گفت.

محققان در حال بررسی امکان اتصال بین تیر و جسد مرده دوشنبه از آشکار خود وارد زخم گلوله در Sullivan County, New York, قانون اجرای رسمی گفت.

مرد وکیل از شهر نیویورک در حال بررسی در ارتباط با تیراندازی اجرای قانون رسمی و قضایی رسمی آسوشیتدپرس گفت. این مرد تا به حال به نظر می رسد قبل از قضاوت در گذشته, مقامات گفت.

مقامات نمی تواند مورد بحث در حال انجام تحقیقات علنی و خطاب به AP به شرط ناشناس ماندن.

دانیل Anderl, سالاس' پسر شد به عنوان به زودی به دانشگاه کاتولیک آمریکا در واشنگتن که در آن او نام خود را به لیست دین در این بهار.

"من شوکه شده بود شب گذشته به شنیدن اخبار دانیل Anderl مرگ غم انگیز یکشنبه شب در نیوجرسی. دانیل در حال افزایش بود تاریخ و زمان ثبت نام برای کلاس های آغاز در چند هفته آینده" رئيس دانشگاه جان Garvey در توییتر نوشت. "او تبدیل 20 هفته گذشته است."

استر Salas نشسته در نیوآرک نامزد دریافت جایزه بود توسط رئیس جمهور باراک اوباما و تایید شده در سال 2011. قبل از آن او به عنوان یک آمریکایی دادرس قاضی در نیوجرسی پس از کار به عنوان دستیار مدافع برای چندین سال.

Salas متولد کالیفرنیا برای یک مهاجر کوبایی مادر و پدر مکزیکی را از دوران کودکی خود را در Union City, New Jersey. پس از کمک به خانواده اش فرار ویرانگر آتش سوزی خانه او عمل به عنوان مادر خود را مترجم و مدافع آنجا زندگی حرفه ای خود را در قانون به عنوان او استدلال می کرد خانواده اش مورد به رفاه مقامات با توجه به یک سال 2018 مجله مشخصات.

در مشخصات Salas صحبت از پسر او احتمالا پس پدر و مادر خود را به حرفه ای قانونی است.

"او است که این استدلال با ما از آنجا که او می تواند صحبت — تمرین حمایت خود را مهارت" Salas گفت نیوجرسی ماهانه. "من نمی خواهم برای منصرف کردن او, اما من کشیدن برای یک دکتر است."

فقط در هفته گذشته Salas منصوب شد به شنیدن مداوم طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط دویچه بانک از سرمایه گذاران که ادعا می کنند که شرکت های نادرست و گمراه کننده در مورد اظهارات خود را ضد پول شویی و سیاست های شکست خورده به مانیتور "در معرض خطر" مشتریان از جمله محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

او بالاترین مشخصات مورد در سال های اخیر بود تقلب مالی مورد مربوط به شوهر و همسر "Real Housewives of New Jersey" واقعیت تلویزیون ستاره ترزا و جو Giudice آنها Salas محکوم به زندان برای جرایم از جمله ورشکستگی به تقلب و فرار از پرداخت مالیات. Salas مبهوت جملات خود را به طوری که یکی از آنها می تواند در دسترس خواهد بود به مراقبت از خود چهار فرزند.

در سال 2017, او منع دادستان فدرال از دنبال مجازات اعدام در برابر اتهام رهبر باند متهم در چندین نیوآرک slayings حاکم مرد ناتوانی فکری او را فاقد شرایط لازم برای سرمایه مجازات است. Salas بعد محکوم به 45 سال در زندان است.

دموکرات نیوجرسی آمریکا به مردم ایران ، باب منندز که حمایت Salas را از نامزدی برای فدرال نیمکت در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب "نماز من با قاضی Salas و خانواده او و کسانی که مسئول این عمل وحشتناک هستند به سرعت دستگیر و به عدالت به ارمغان آورد."

در یک ایمیل فرستاده بیانیه دموکرات نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی به نام تیراندازی "بی معنی عمل" و گفت: "این فاجعه است که ما آخرین یادآوری است که خشونت اسلحه باقی مانده است بحران در کشور ما و کار ما را هر جامعه امن تر نیست انجام می شود."

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران Michael R. سیساک و دیوید پورتر کمک به این گزارش. بالسامو گزارش از واشنگتن ،

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن