بسیاری در اورنج کانتی مقاومت ماسک حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد

زمانی که Basilico را ماکارونی e Vino در زمان به رسانه های اجتماعی به اعلام خود یک ماسک رایگان در محل در میان c

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

زمانی که Basilico را ماکارونی e Vino در زمان به رسانه های اجتماعی به اعلام خود یک ماسک رایگان در محل در میان coronavirus همه گیر در اواخر مارس آن را وادار به پاسخ اعم از حمایت قاطع به استرن admonishments از مشتریان که متعهد هرگز به ناهار خوردن در رستوران دوباره.

روز دوشنبه مقامات در هانتینگتون بیچ ایجاد کرده یک پیام برای کسانی که ابراز خشم خود را در مورد سیاست. آنها به روز شده در رستوران صوتی تبریک شوخی که آنها "با داشتن برخی از سرگرم کننده با متنفرم."

"همانطور که می دانید ما شده اند به تازگی به ویژه در مطبوعات و با قدردانی بزرگ شده اند دریافت قاطع نشان از حمایت جامعه و حتی از سراسر کشور و کشور, بنابراین اگر شما در حال تماس جهت سفارش و یا بیان برای حمایت از ما لطفا نگه دارید و یا ترک یک پست صوتی" تبریک متحده است. "اگر شما در حال تماس به جای تهدید به مرگ, لطفا فشار 2 و ترک نام و شماره و آدرس ما پسر عموی گیدو و خدمه خود را می تواند به شما پرداخت یک دیدار است."

آن است که روشن نیست که آیا رستوران الزامی است که شام حذف ماسک خود را قبل از ورود. مردی که شناسایی خود را به عنوان مدیر رستوران کاهش یافته است به نظر برای یک بار خبرنگار در روز سه شنبه. هانتینگتون بیچ پلیس سخنگوی آنگلا بنت گفت: مسئولان باید فرستاده رستوران یک نامه درخواست که آنها مطابق با دولت ماسک سفارش.

تبلیغات

اما رستوران تمرد تأکید چگونه اورنج کانتی باقی مانده میدان نبرد که در آن دوئل جناح از جمعیت بحث ضرورت از ماسک است. به عنوان coronavirus موارد مشخصی بیشتر مقامات اصرار مردم برای پوشش چهره خود را هنگامی که ، اما بسیاری از آنها مهارت شک و تردید است.

این بخشی از یک بزرگتر بحث در این تابستان به عنوان کسب و کار بازگشایی حتی به عنوان coronavirus موج. سیاست از ماسک ها به ویژه شدید در میان کسانی که نمی خواهم این ایده از دولت گفتن آنها را آنها چه باید بپوشند.

کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که پوشیدن صورت پوشش یک راه موثر برای کاهش گسترش coronavirus. یک مطالعه که به تازگی در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم به این نتیجه رسیدند که "استفاده از ماسک صورت در عمومی مربوط به موثر ترین وسیله برای جلوگیری از interhuman انتقال است."

در اوایل ماه ژوئن اورنج کانتی بهداشت عمومی افسر استعفا داد و پس از دو هفته حملات کلامی از جمله تهدید به مرگ بیش از او اجباری ماسک قوانین. او جایگزینی لغو این قوانین در میان فشار شدید از هیئت ناظران به جای "به شدت توصیه" که ساکنان سایش پوشش صورت در ملاء عام.

تبلیغات

یک هفته بعد Gov. گاوین Newsom دستور داد همه کالیفرنیا به سایش پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات از جمله خرید در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و یا به دنبال مراقبت های پزشکی. سفارش تحویل داده شد پایین در حال رشد در میان نگرانی هایی است که افزایش موارد باعث شده بود توسط ساکنان عدم داوطلبانه را که احتیاط.

آخرین هفته سلامت مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau شامل یک ماسک نیاز در اورنج کانتی آخرین سفارش. این منظور نیز بسته برخی از بخش های کسب و کار از جمله میله و داخل سالن ناهار خوری در رستوران میان نگران چشم انداز مثبت در عفونت و بستری شدن در بیمارستان در شهرستان است.

روز دوشنبه در اورنج کانتی برای اولین بار گزارش شده بیش از 1000 جدید کروناویروس موارد در یک روز با افراد جوان و حسابداری برای بخش عمده ای از عفونت های جدید. بخش سوم-بیشترین تعداد coronavirus موارد میان دولت 58 شهرستانها و چهارم-بیشترین مرگ و میر با توجه به لس آنجلس تایمز داده است.

مقامات می گویند اخیر سنبله بود با توجه به گزارش از backlogged نتایج آزمون. شهرستان گزارش 1,028 موارد اضافی دوشنبه 1,013 که از نمونه های جمع آوری شده در ژوئن 20 ژوئیه 3; دیگران جمع آوری شد قبل از ژوئن 19.

تبلیغات

این شهرستان را مثبت رای نیز سر به فلک کشید در هفته های اخیر. مثبت نرخ ارز که مقامات بهداشتی استفاده برای ارزیابی اینکه آیا مورد تعداد در حال افزایش به دلیل بیشتر تست و یا به دلیل وجود بیشتر گسترش بیماری در جامعه ذکر شده بود به عنوان 7.95% بیش از هفت روز در اواسط ماه مه. از جمعه این شهرستان تا به حال یک مورد نرخ 222 هر 100 ، 000 ساکنان و تست مثبت رای از 14.2 درصد به مقامات بهداشت.

دولت مجموعه مورد نظر استاندارد متوسط 25 مثبت مورد در هر 100,000 بیش از یک دوره 14 روزه و هفت روز به طور متوسط تست مثبت نرخ 8 درصد.

افزایش موارد جدید و اخیر عقبگرد از کسب و کار reopenings باعث سرپرست میشل جراحی که قبلا بارها و بارها مورد سوال county health افسر تصمیم به دستور ماسک برای تجدید نظر به ساکنان به پوشیدن چهره و پوشش.

"با موارد COVID-19 در کالیفرنیا افزایش بیش از شش ماه من از ساکنان و بازدید کنندگان از اورنج کانتی لطفا به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما در یک محل عمومی است و به درستی قادر به فاصله اجتماعی و همچنین زیر بهداشتی و اجتماعی فاصله ارشاد" جراحی در بیانیه ای گفت: این هفته است. "این است که از بیشترین اهمیت برای حفاظت از سلامت خود و سلامت دیگران به طوری که ما می تواند به حالت عادی بازگشت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است."

تبلیغات

در حالی که بیشتر مقامات دولتی به نظر می رسد استقبال از ماسک مورد نیاز اجرای قانون در سراسر بسیاری از شهرستان گرفته شده نرمتر رویکرد از آن شمالی همسایه است. در برخی از Westside شهرستانها در لس آنجلس, مانند سانتا مونیکا با پوشیدن یک ماسک می تواند منجر به $300 خوب برای مرتبه اول.

لس آنجلس کلانتر در روز سه شنبه می تواند بلافاصله ارائه اطلاعات در مورد تعداد استناد آنها صادر شده است.

Orange County Sheriff همین بارنز در بیانیه ای گفت که این بخش به عملی شود که با توجه به اجرای پوشش صورت در بخش های از شهرستان که در آن نمایندگان گشت. مقامات گفتند که کلانتر است در نظر گرفتن یک رویکرد خصمانه به فرماندار سفارشات اما عامل با منابع محدود.

"با محدود استثنا نیست پوشیدن چهره و پوشش تخطی از بهداشت عمومی, سفارش, اما آن است که یک برنامه عملی از یک جنایتکار قانون نقض" بارنز نوشت. "به عنوان بسیاری از صنایع دیگر در حال به دست آوردن پذیرش از طریق آموزش و پرورش-روش اول و معاونان ادامه خواهد داد به آموزش های عمومی در مورد ایالت چهره-پوشش نیاز و درخواست رعایت داوطلبانه."

تبلیغات

شهرستانها با ادارات پلیس در اورنج کانتی از جمله ارواین و نیوپورت بیچ و همچنین موفقیت در نظر گرفتن آموزش و پرورش-روش اول.

در حالی که پلیس در ارواین می تواند استناد افرادی که حاضر به پوشیدن پوشش صورت در زیر یک شهر سفارش کردند که نه در آن یافت می شود لازم است گفت: گروهبان. Karie دیویس.

"مردم شده اند و پذیرای اطلاعاتی که افسران ما ارائه. من فکر می کنم برخی از, آن فقط یک ماده از پاک کردن اطلاعات غلط," دیویس گفت:. "ما واقعا در تلاش به مردم استنادهای اما اگر فشار آمد به پرتاب و ما واقعا تا به حال برای ما خواهد بود."

Newsom در روز دوشنبه نشان داد که شهرستانهای نه اجرای دستورات می تواند خطر از دست دادن سهم خود را از $2.5 میلیارد دلار از بودجه دولت گفت که اگر مقامات "تمایلی به انجام آن ما را هدایت آن دلار به جوامع هستند."

تبلیغات

"من احترام زیادی برای اکثریت قریب به اتفاق مقامات در اورنج کانتی که می خواهید به انجام کار درست" Newsom گفت. "اگر وجود دارد یک تعداد انگشت شماری که نمی خواهیم کار را از طریق آنها را در اطراف آنها و یا ما کار را از طریق هر مشکل است."

روزانه خلبان تحریریه سارا Cardine کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب