ماری جوانا می تواند کمک به درمان سلول داس, درد, مطالعه نشان می دهد

حشیش می تواند یک درمان موثر برای درد مزمن همراه با سلول داسی شکل, کم خونی, با توجه به مطالعه انجام شده توسط اس

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

حشیش می تواند یک درمان موثر برای درد مزمن همراه با سلول داسی شکل, کم خونی, با توجه به مطالعه انجام شده توسط اساتید در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

مؤثر در هر نقطه از 70 ، 000 به 100 ، 000 نفر در سراسر کشور, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری داسی یک بیماری است که کشته شدن سلول های قرمز خون و می تواند مسدود کردن جریان خون و در نتیجه درد مزمن است. مواد مخدر در حال حاضر محبوب ترین شکل درمان برای سلول داس درد اما UC Irvine, استاد Kalpna گوپتا معتقد است که تبخیر شاهدانه می تواند تبدیل به یک امن تر انتخاب داس همراه بیماران و کسانی که مبتلا به درد مزمن از منابع دیگر.

"علل درد بسیاری از مردم به نوبه خود به حشیش است و در واقع دلیل بالا که مردم با استناد به دنبال شاهدانه از درمانگاه" گوپتا می گوید. "این دادگاه باز درب برای تست انواع مختلف پزشکی شاهدانه برای درمان درد مزمن است."

گوپتا و محققان همکار به 23 شرکت کنندگان در مطالعه شاهدانه گل با قطعات برابر CBD و THC و شاهدانه دارونما به تبخیر — که آن هم یک معامله بسیار بزرگ است اما ما به آن بعد نظارت خود را توصیف سطح درد و, چگونه درد مزمن تحت تاثیر خود عادات خواب و کیفیت زندگی است.

بر اساس این مطالعه, این گیاه اثر به نظر می رسد افزایش در طول زمان با بیماران گزارش درد کمتر تداخل با راه رفتن و خوابیدن خود را به طور کلی خلق و خو. محققان همچنین اشاره کرد که تفاوت در میزان درد بین شاهدانه و دارونما نیست به طور قابل توجهی متفاوت است. اگر چه شاهدانه نیست بهتر از دارونما در سطح بالا Gupta دوست دارد نتایج به اندازه کافی به فشار برای تحقیقات بیشتر برجسته یک برنامه به طور بالقوه جایگزین سالم به مصرف مواد مخدر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"این نتایج آزمایش نشان می دهد که بخار حشیش به نظر می رسد به طور کلی امن" او می گوید. "آنها همچنین نشان می دهد که سلول داس بیماران ممکن است قادر به کاهش درد خود را با شاهدانه و شاهدانه است که ممکن است کمک به جامعه آدرس بهداشت عمومی از بحران های مربوط به مواد مخدر. البته ما هنوز نیاز به مطالعات بزرگتر با بیشتر شرکت کنندگان به ما یک تصویر بهتر از چگونه شاهدانه می تواند به نفع افراد مبتلا به درد مزمن است."

برای حفظ شرکت کنندگان در همان زمین بازی آنها تنها بخار همان شاهدانه گل Gupta یادداشت ها. که روش مصرف می تواند یک متغیر در چه سلول داس بیماران مبتلا به واکنش نشان می دهند به حشیش درمان او توضیح می دهد که مقادیر کمتر از کانابینوئیدهای و سرطان زا رسیدن به بدن از طریق گردش خون vaping در مقایسه با سیگار کشیدن و یا خوراکی.

این برای اولین بار بود randomized placebo-controlled clinical trial چگونه شاهدانه استفاده از تحت تاثیر قرار داسی به تایید و ثبت شده توسط دولت فدرال با شرکت کنندگان با استفاده از شاهدانه ارائه شده توسط موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر (شناخته شده برای ارائه گلدان بسیار پایین تر از کیفیت و قدرت از استانداردهای امروز) در یک کنترل نظارت محیط زیست است. چهار قبلی معتبر بررسی و تجزیه و تحلیل گذشته نگر همه گزارش داد که شاهدانه نشان داد پتانسیل به عنوان یک درمان برای داس بیماران اما هیچ یک از این مطالعات می تواند به ارائه شرکت کنندگان با شاهدانه و رکورد خود را مصرف.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب